Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2021. április 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 900 , Eladó: Ancico
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre fizetés után foxpost, posta is lehetséges.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Tényleg hűsít és bizserget, szép színe van, de hamar lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Tényleg hűsít és bizserget, szép színe van, de hamar lejön.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Miután felkentem mentolos bizsergető érzést érzek ami jó.Nekem egy nagyon szép rózsaszín árnyalat volt.Kicsit nagyított de nem nagyon.Nem nagy szám de nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

stilusnaplo

2012. szeptember 2.

Nekem nem dúsít, kicsit bizserget, de semmi extra, gyorsan kopik, nem hidratál eléggé. Az árát megéri, de van ennél sokkal jobb szájfényem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

tbkaaa

2012. szeptember 2.

Nem mostanában vettem, úgyh fogalmam sincs az áráról, nekem a 208 Cutie van, ez kicsit lilás-szürkés, olyan zombiszín (az üvegben legalábbis), felkenve hűvöskés árnyalat. A bizsergés jó érzés, azt nem tudom eldönteni, h dúsít-e mindenesetre elég jól néz ki. A szaga meg az íze nem annyira bejövős, attól eltekintve jó. Nem is kell belőle sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Jelizz

2012. július 16.

Imádom a hűsítését!! és olcsó volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Imádom a hűsítését!! és olcsó volt

ginaaa91

2012. július 4.

Gondolkozom hogy ezt, vagy a Hollywood-ot vegyem meg. Barackos-rózsaszínes árnyalatot szeretnék, de nem tudom hogy van-e ilyesmi árnyalata. Valaki esetleg nem tudja? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Lolita

2012. július 3.

Mikor úgy 2-3 éve a lila korszakomat éltem, akkor vettem egy ilyet lilába. Felkenve épphogy lila színe volt. Nagyon szerettem, szépen csillogott, és az a hűsítő bizsergetés is nagyon tetszett. Nem dúsítja az ajkakat, de én ezt nem is igazán vártam, így 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

wikke

2012. július 2.

megvan már egy jó ideje, és nagyon szeretem. szép és bizserget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

megvan már egy jó ideje, és nagyon szeretem. szép és bizserget :)

sissy93

2012. június 12.

Elhasználtam egy Angel árnyalatot, ez volt az első szájfényem. Nagyon szerettem a hűsítő hatást, a színét, és hogy valóban teltebbé tette az ajkaim.
Szép emlékek fűznek hozá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Szép emlékek fűznek hozá. :)

deminem

2012. június 11.

A Miss Pulp árnyalat van meg, nagyon szép a színe, könnyű felvinni, hűsíti és bizsergeti a számat, elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.