Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2021. április 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 900 , Eladó: Ancico
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre fizetés után foxpost, posta is lehetséges.

cseresznyevirág

2012. május 24.

én a 202-es Angel árnyalatot vettem, hazamentem, kipróbáltam,annyira megtetszett, hogy majdnem visszamentem venni belőle még egyet:D a mentolos bizsergés pedig szerintem nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Kmanci

2012. május 17.

300 Ft-ért jutottam ma hozzá az Xx Boost nevű árnyalathoz. Ez egy narancsos bronzos szín. Hozzám amúgy is jobban illenek az ilyen árnyalatok, mint a rózsaszínek, meg amúgy is csak ez az egy árnyalat volt már az "akciós dobozban", megtetszett, elhoztam. Nagyon meglepődtem, mikor éreztem a bizsergést amit a mentol okozott, mert előtte nem olvastam el az üvegcsén, hogy tartalmaz mentolt. Elég telt ajkaim vannak, nem vettem észre, hogy mégjobban dúsította volna őket, viszont nagyon szép színe van, és kellemes érzés viselni, nem ragad. Egyetlen hátránya, hogy nagyon sokszor bele kell mártanom az ecsetet, hogy elegendő mennyiséget kibányásszak, így nem egy 2 másodperces művelet, de megéri. Nyári kedvenc lesz, úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

bibor009

2012. május 10.

Egészen jó:)
Ilalta finom, állaga is jó, és a színe is megfelelő.
mentolos, amitől kicsit bizsereg a szám. lehet hogy optikalilag kicsit megduzzad, annyira nem vettem ezt észre. nekem tetszik összeségében, de még egyszer nemhsizem hogy ugyan ezt megveszem. Inkább kipróbálok másikat, annyiféle van a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Egészen jó:)
Ilalta finom, állaga is jó, és a színe is megfelelő.

zsoxcore

2012. május 5.

216 HIP HOP RED-et vettem meg ma 299 Ft-ért. Nem tűnt fel, hogy mentolos, és hűsít, pedig használtam ma.
Rosszat nem tudok mondani, célt szolgálja, amúgy is eszem a szájfényeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Rosszat nem tudok mondani, célt szolgálja, amúgy is eszem a szájfényeket.

natasha

2012. március 10.

jó állagú szájfény,kicsit az elején hűsített aztán abbamaradt sokadik használat után.szeretem használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Sephira

2012. február 15.

Mint írtam nekem az Angel és Heart árnyalat van meg, azoknak van színe. Árnyalat függő melyiknek van színe és melyik az amelyik csak csillog. A Miss Pulp-ot próbáltam egyik nap és nem sok színe van, annyira nem is tetszett, lehet képzelődöm de most is úgy érzem hogy szebb ajkat csinált (lehet csak optikailag).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nem egy nagy extra, de nekem úgy-ahogy bevált. Nem túl tartós, kicsit ragadós, de legalább a színe szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Halfway

2012. január 24.

Nem túl tartós.. A felteszem akkor egy olyan 10-15 percig szép, csillámos, de semmi extra. Nekem az íze sem jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

felicitas

2012. január 24.

Eleinte nem szerettem, mert hűsíti az ajkakat (persze ettől vastagabb nem lesz :-( sajnos). Na meg a csillámok, ami az enyémben mérhetetlen mennyiségben van. Kifejezetten érződnek, főleg amikor már beszívta a szám a többit. Na azok utána ragadnak minden fele. Annyira nem fed, így rúzs fölé szoktam kenni, ami így krémesebb, csillogósabb, mert magukban nagyon szírárítanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

sztella14

2012. január 24.

hali,boldog tulajdonosa vagyok :) egy rózsaszínűm van ,szép csillámos,és kisimítja az ajkakat :) szeretem,illatra is jó,,,nem túlságosan ragacsos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.