Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2021. április 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 900 , Eladó: Ancico
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre fizetés után foxpost, posta is lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sephira

2012. január 12.

Az igazat megvallva nem igazán rajongtam a Miss Sporty cuccokért, olyan gagyinak tűnt és tinisnek (ennél még a Conastance Carroll is jobb volt). Mostanában mintha egész jók lennének a termékeik, az új csomagolásúak. Nem csúcs minőség, de jobbak valamelyest mint régen.
A szép színektől elcsábultam :), mikor megláttam a szájfényeit, főleg ezt az ajakdúsítót, meglepően szép szájat csinált, úgy éreztem teltebbek tőle az ajkaim, pedig többfélét próbáltam, sokkal drágábbaknál nem éreztem ilyet. Kicsit bizserget, gondolom a benne lévő mentol miatt. A Heart (ilyen sötétebb de nem rikító rózsaszín, kicsit mályvás sötétebb, de diszkrét rózsaszín, egészen szájszínű de nem nude) van meg és az Angel (ilyen halvány, fényes, enyhén cukorkás rózsaszín). Lehet többet is beszerzek. :) Nem szárított, annyira nem ragadt, tartósságot meg nem lehet várni a szájfényektől általában. ;) Ha tehetném 4 és fél csillagot adnék mert csak a tartósságával van gondom, de nem tudok, így 4-et kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.