Missha

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2016. október 12.

Fokozza a BB krémek hatását és megnöveli a tartósságát. A hozzáadott gyöngyfény sugárzó megjelenést ad. Fehérítő és ránctalanító hatású.   Hidratál, fenntartja a bőr nedvességtartalmát a smink alatt is. Adenozint és arbutint tartalmaz, feszesíti a bőrt és kisimítja a ráncokat.

LegallyBlonde

2016. október 10.

Nagyon szeretem a koreai termékeket, legyen szó arcápolókról ( a Benton termékek az egyik legnagyobb találmányuk szerintem ) vagy épp bb krémről ( konkrétan évek óta Missha perfect covert használom ). Úgyhogy ebből kiindulva illetve az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, szerencsére csak egy kis kiszerelésűt. Eddig egyszer használtam, de akkor annyira nem azt hozta amit vártam volna, hogy azóta se bírtam rá szedni magam ( 3 hete ) , hogy újra próbálkozzak vele. Annak reményében vettem, hogy a tág pórusaimon ( amik azért nem medencék, tehát nem tragikus helyzetet kellett volna helyre hoznia, inkább csak én vagyok a visszajelzések alapján túlontúl maximalista és kritikus magammal ) javítson, mielőtt rá kerül a BB krém majd pedig a púder illetve, hogy a száraz bőrömet némileg pluszban hidratálja, így bízva abban, hogy a púder se tudja majd kiszárítani a bőröm a nap folyamán. Nos egyikben se bizonyult eredményesnek. Önmagában nekem a hidratálása nem sokat ért, a pórusaimat se finomította, talán még jobban beleült a púder, mint nélküle. Kidobni nem fogom, előbb - utóbb biztos elhasználgatom ( biztos lesznek olyan alkalmak, amikor nem lesz probléma, ha újra próbálkozom vele és megint nem lesz vele jó a végeredmény tökéletesen ), de biztos, hogy nem veszem újra. 3 csillagot adok, mert a bőrömnek rosszat nem tett, tehát haragudni nem tudok rá, de a sminkemet nem, hogy javította volna, de még rontott is rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Panda

2016. szeptember 23.

10 ml-s mini kiszerelést vettem....szerencsére.
Nekem személy szerint 3 óra alatt piros kiütésessé, másnapra mitesszeressé tette az arcom,
és mivel csak ezen termék használata után jött elő és más nem változott a korábbiakhoz képest... ez a bűnös.
Próbáltam csak a szemem köré de még ott is kiütéses lett, és egyébként nekem semmivel nem lett se szebb se tartósabb a sminkem tőle.
Nem a terméket akarom le húzni, de én pl örültem volna ha valaki megírja, hogy érzékeny bőrüek ezt messziről k e r ü l j é t e k !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

10 ml-s mini kiszerelést vettem....szerencsére.

jomosono

2016. július 14.

Szuper primer!!
Talán egy csillag minusz azért mert nincs benne fényvédő!!
Korea szerelmes vagyok!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

Szuper primer!!
Talán egy csillag minusz azért mert nincs benne fényvédő!!
Korea szerelmes vagyok!!

monike

2016. május 2.

Ezt én még nem értékeltem?? Pedig hogy imádom!! Két tubussal használtam el anno, aztán valamiért nem vettem újat pedig tényleg szuper: nekem amikor otthon dolgozós napjaim vannak sokszor csak ezt kentem az arcomra: finom illat, puha bőr, és a kis csillogástól frissebbnek tűnt az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Izar

2016. március 13.

Tekintsünk most el az émelyítő púderes illatától, mert nekem az egy csillag (se)... (Bár tény, hogy nem sokáig lehet érezni.)

Maga a termék viszont szuper! Hogy egy zsíros, fénylő ábrázattal megáldott csajszi miért ken magára ilyesmit, az ugye rejtély, de én mégis kenem. :-D

Mert:
- a Lioele Dollish Veil VIta BB krémem olyan gyorsan színt vált, ha erre kenem, hogy öröm nézni (magyarázat: ez a BB krém először zöldes-fehér és felkenéskor vált át bőrszínűre)
- a télen kiszáradt, élettelen bőrömnek nagyon szép, egészséges fényt ad (ha valaki száraz bőrű, szerintem ezt önmagában, BB krém nélkül is használhatja, és azonnal szebb lesz a bőre)
- smink fölé használva szuper kis highlighter, de csak akkor működik, ha nagyon kis mennyiséget kenünk fel belőle (ha sokat használsz, elmaszatolja a BB krémet, alapozót)

Ha valakinek túl fényes, bele lehet keverni a szokásos nappali arckrémbe, és máris jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Mert:

Vanília

2016. február 29.

Egyre nagyobb rajongója vagyok a koreai kozmetikumoknak:) Ez is egy klassz primer, mindent hoz, amit ígér. Ad egyfajta nagyon szép ragyogást a bőrnek és simítja, kicsit elővasalja a bőrfelületet. A fehérítést nem tapasztalom ugyan, de amúgy is hófehér vagyok, lehet, hogy emiatt (nyilván ez a funkció nem is hiányzott...). A hidratálás nem annyira intenzív, mint egy gazdagabb krém esetében, de az nyilván nem is a célja, sőt egy nehezebb krém alapozó alatt akadály is lehet. Felvitelnél kicsit meglepett az erős illatélmény, ami nem kellemetlen ugyan, de az ember feleslegesnek érzi. Viszont ez sem zavar, mert gyorsan elillan és csak egy kellemes lágy utóillat marad meg kicsit tartósabban. Újra fogom venni, engem meggyőzött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 29.

CsAnka

2015. október 15.

Nagyon kellemes primer, BB krémmel együtt nagyon szép képet ad. De tulajdonképpen BB nélkül is teljesen vállalható, finom fénye van és hidratál is. Most a Mizon Ultra Suboon krémét használtam előtte, ami ebben a hidegben már nem elég a bőrömnek, de a Missha bb.boomerrel együtt még sincs száraz érzet.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Milka

2014. április 8.

meglehetősen jó primer. t-vonalban nem használnám, az már sok lenne a jóból. szépen előkészíti a bőrt az alapozáshoz, valóban szemmel láthatóan simábbá teszi a felületet és könnyebbé az alapozást, tartósabbá téve azt. ugyan nem mattít, de ezt nem róhatom fel hibának, mert ilyesmit nem is ígér. a 4 csillag inkább annak szól, hogy nem egyszerű beszerezni. viszont a minta is bőven elég három alkalomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 8.

kismag

2014. február 4.

UD: Őszintén egy kicsit elhanyagoltam ezt krémet, mert kicsit nehéznek éreztem tőle a bőröm és hamar kifényesedtem tőle, mintha még néhány pattanás miatt is okoltam volna (szilikon?) már készültem lepontozni....de most a téli időszakban rettenetesen dehidratálttá vált a bőröm, de annyira, hogy még egy sminkelés is kihívássá vált, újra elővettem és láss csodát működött. úgy látom tényleg hidratál és szuper rá sminkelni, mint már korábban említettem csodás elegyet alkot a BB krémmel, szinte ragyog tőle a bőröm, szóval marad az 5 csillag.

Az erős illatot meg tudom erősíteni, de engem nem zavar és azért el is tűnik egy kis idő elteltével. Most rövid használat után értékelek amit nem szoktam, de annyira megdöbbentően szép lett tőle a bőröm már önmagában is, Missha PC-vel együtt meg egyenesen gyönyörű és talán tartósabb is. Magában nem ajánlom a használatát mivel nem tartalmaz UV szűrőt.
Az ebayen csíptem egy akcióban a PC-vel párban így nevetséges áron volt, de jó vétel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

mannusi

2013. november 17.

Missha Signature Real alá használom és nekem bevált. Tényleg tartósabb így a BB és mintha szebb is lenne a gyöngyház fénytől alatta. Nem szárítja a bőröm. A nagymama szagot én imádom pont addig a fél percig, amig tart, tovább már lehet, hogy zavaró lenne. Az egyetlen bajom, hogy a szemkörnyéki finom ráncokat kiemeli, ezért oda nem kenem. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Squalane eo 1 0

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.