Missha

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2016. október 12.

Fokozza a BB krémek hatását és megnöveli a tartósságát. A hozzáadott gyöngyfény sugárzó megjelenést ad. Fehérítő és ránctalanító hatású.   Hidratál, fenntartja a bőr nedvességtartalmát a smink alatt is. Adenozint és arbutint tartalmaz, feszesíti a bőrt és kisimítja a ráncokat.

Pöti

2013. október 26.

Valamiért én is kicsit mást vártam a terméktől. Félve rendeltem meg, nem tudtam mire számítsak, mert eddig semmilyen primert nem használtam (na jó, egy avonost, de az katasztrófa volt), és az ázsiai BB-ket is primer nélkül használtam. Nekem simán is működtek, nem éreztem szükségét, hogy megvegyem. De azért piszkálta a fantáziámat. Végül két új Missha BB-vel együtt megrendeltem. A szagára, bár fel voltam készülve, nem tudok én se mást mondani, minthogy nagymamis... Nagyon erős púderillat árad belőle... Amikor felkentem, konkrétan megijedtem tőle, mert gyöngyházfényben pompázott a búrám. Amúgy is küzdök a kifényesedő bőrrel, nem hiányzott nekem még egy kis zsíros csillogás... Aztán rákentem, amit rá kellett. A BB-vel szépen összhangba került, a csillogás eltűnt, csak egyenletes bőrkép maradt. Alapozó alá is használom, azzal is jól működik... Mást vártam, de az eredmény így is meggyőző... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

eo

2013. augusztus 30.

Kezdeném azzal, hogy valamiért már megint jóval többet vártam. Amúgy tetszik a dolog, igazából maga a krém csodálatosan szép, erős fehér gyöngyház fénnyel. Az illata nálam telitalálat, erősen púderesnek mondanám, de ezt egyébként csak eldolgozás közben érzem. Én alapvetően két dolog miatt szereztem be: egyrészt szerettem volna, ha tényleg hamarabb gyógyítja a sebeket, bőrhibákat, másrészt pedig az arcomon hajlamosak keletkezni extraszáraz részek (pattanások hegei, stb.), amelyeket nagyon ki tudnak emelni a BB-k és alapozók. Igazából egyik szempontomnál sem vettem észre látványos eredményt. Lehet, hogy hamarabb gyógyulnak a csúnyaságok, lehet, hogy egy fokkal kevésbé tűnnek száraznak a problémás területek, de igazából nem vagyok meggyőződve róla. (Igazából azt sem különösebben vettem észre, hogy szebben terülne a BB vagy felerősítené a hatását.) Nálam ez egy egynek elmegy termék, örülök azért, hogy beszereztem, de pl. nem érzem szükségét, hogy utazáshoz is bepréseljem a nesszeszerbe, pedig nagyon szívesen megtenném, ha határozottan bizonyítaná, hogy ott a helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

sweetbittersong

2013. július 8.

Évekig használtam és remekül bevált, természetesen ragyógó hatást kölcsönzőtt az arcomnak még a legfáradtabb pillanataimban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

nagy_agi

2013. július 2.

Nekem is nagyon bevált, úgy érzem, szebben terül rajta a BB ( a Missha és a Skin79 is ) tovább egyben tartja az arcom egy hosszú napon. Az illata nem zavaró, kevés is elég a krémből, április eleje óta használom minden nap, és még kb. 1/3-a megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

sminkesmas

2012. július 26.

Hát nekem bejött..
Én a Missha perfect cover alá kenem, és úgy veszem észre, hogy felerősíti a bb krém pozitív hatásait.
A sebek is gyorsabban gyógyulnak tőle, örülök, hogy megvettem!

Ha érdekel a termék tesztje és több infó/fotó róla, bővebben írtam róla itt:

Üdv:
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Hát nekem bejött..
A sebek is gyorsabban gyógyulnak tőle, örülök, hogy megvettem!

Ha érdekel a termék tesztje és több infó/fotó róla, bővebben írtam róla itt:

Üdv:
SminkÉsMás

Pocok1972

2012. május 16.

Hibátlan termék, csodaszép a bőröm tőle és gyönyörűen lehet rá sminkelni. Én BB Lioele Beyond krémmel használom, de sima alapozóval is látszik az eredménye. reggel felkened, és este még a helyén van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

wishes

2012. január 4.

Nagyon erős, nagymamis szaga van, ami nem is tűnik el, ezen kívül a hatása sem az igazi. Pénzkidobás... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Squalane eo 1 0

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.