Missha

Ár:   2700-7500 Forint   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 g és 45 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Hana, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   2700-7500 Forint
Kiszerelés:   20 g és 45 g
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy krém tökéletes fedéssel és UV védelemmel + fehérítő + ráncsökkentő funkcióval. Bőrrokon összetevők és Aminosav komplex hidratálja és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt.  Finom részecskéi és növényi összetevői tökéletesen tapadnak a bőrhöz. Akár 12 órán át kiegyenlíti az árnyalat különbségeket, egy finom réteggel tökéletesen eltakarja a bőrhibákat.  Organikus, európai ECO-CERT minősítéssel rendelkező gyógyító komplexet tartalmaz, és mentes hét ártalmas összetevőtől, a bőrirritáció elkerülése miatt. Bőrregeneráló Peptid komplexet, bőrnyugtató és antioxidáns Ginkó kivonatot és 50 növényi összetevőt tartalmaz a megfelelő hidratálás és bőrtáplálás érdekében

BB krém vs Reggeli Bőrápolás

Water / Aqua Ginkgo Biloba Leaf Extract a Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Hydrogenated Polydecene eo Zinc Oxide f 1 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Butylene Glycol h 1 0Propanediol h Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Arbutin a Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers eo Cyclohexasiloxane eo I szil Sodium Chloride Polyglyceryl-4 Isostearate eu Sorbitan Isostearate eu 1 0Caprylyl Methicone szil Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Sodium Hyaluronate h 0 0Mica C12-15 Alkyl Benzoate eo Ozokerite Sorbitan Olivate eu Alumina Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Hexyl Laurate eo Disteardimonium Hectorite Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Dimethicone / Methicone Copolymer szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Lysine Histidine h Arginine Aspartic Acid Threonine Serine Glutamic Acid h Proline Glycine Alanine a I h Valine i Methicone eo I szil Isoleucine Leucine Tyrosine Phenylalanine Cysteine a Hydrogenated Lecithin eu Squalane eo 1 0Glycerin h 0 0Ceramide 3 Cholesterol eo I eu 0 0Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Stearic Acid eo I eu 2 0Oleic Acid eo I eu Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Beta-Glucan a I gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract ti Lavandula Angustifolia (Lavender) Leaf ExtractLavandula Angustifolia (Lavender) Stem ExtractVigna Radiata Seed Extract Coix Lacryma-Jobi (Job's Tears) Seed Extract Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Scrophularia Buergeriana Root Extract eo Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Rhus Semialata Gall ExtractCucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Artemisia Vulgaris (Mugwort) Extract Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract Cocos Nucifera Fruit Extract eo Citrus Aurantifolia Camellia Japonica Flower Extract eo Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Extract Linaria Japonica ExtractCamellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Houttuynia Cordata (Tsi) Extract Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oldenlandia Diffusa Extract Bambusa Textilis Stem Extract Iris Ensata Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water Prunus Avium (Sweet Cherry) Fruit Extract Morus Alba (White Mulberry) Root Extract Coptis Japonica Root Extract Acorus Calamus (Sweet Flag) Root Extract Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract Asarum Sieboldi Root Extract Angelica Keiskei Leaf/Stem Extract Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Juglans Regia (Persian Walnut) Seed Extract Prunus Persica (Peach) Fruit Extract Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract Cornus Officinalis Fruit Extract Luffa Cylindrica (Luffa Aegyptiaca) Fruit Extract Bletilla Striata Root Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Lycium Chinense Fruit Extract a Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome ExtractTaraxacum Officinale (Dandelion) Root Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Salicornia Herbacea Extract Litchi Chinensis Fruit Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Oenanthe Javanica Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Hordeum Vulgare Leaf Extract Lecithin eo I eu Polysorbate 20 ti I eu 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Palmitoyl Pentapeptide-3 pep Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Copper Tripeptide-1 pep Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract h Bacillus/Soybean Ferment Extract Perilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Leaf Extract Talc 1 0Triethoxycaprylylsilane szil Xanthan Gum ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Adenosine gy Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin Tropolone ta 1,2-Hexanediol ta Phenoxyethanol ta Disodium EDTA Parfum / Fragrance i CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Lyral i Linalool i Alpha-Isomethyl Ionone i Geraniol i Citronellol i

Ár: 1990 , Eladó: Moringa
Állapot: Teli tubus dobozában/ 1 alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy +999 ft Foxpost
Missha Signature Wrinkle Fill Up BB Cream #21
Ár: 5000 , Eladó: gale
Állapot: Original, bontatlan, lezárt, új, Helyszín: Bp I, II, XI, XII, fizetés: Budapesti személyes átvétel vagy posta
melinger

2015. május 6.

Hosszas gondolkodás után beszereztem a 23-as szint kissebb kiszerelésben. Az itteni vélemények alapján vettem meg. Első benyomásra nem tetszett a krém. Első alkalommal nem használtam alá semmilyen arckrémet, igy nehezen tudtam eldolgozni és a bőröm is nagyon gyorsan beszivta, de nem adtam fel. Második alkalommal alákrémeztem. Igy má teljesen más lett az eredmény. Azóta naponta használom, egyszerűen imádom. Sose voltam még ennyire elégedett a bőrömel mint most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 6.

ami2015

2015. április 6.

Kb. másfél éve használom, most fogy el a második tubus a kisebb kiszerelésből. Nekem is az a véleményem, hogy nagyon természetes hatást lehet vele elérni, tényleg nagyon szép felkenve, pedig van bőven bőrhibám. BB krémhez képest szépen fed, nekem felér egy alapozóval a fedése. Egy negatívumot tudok írni róla, hogy nagyon ragaszkodik a bőrömhöz, nekem nehéz lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 6.

Kardvirág

2015. április 1.

Elég sűrű, szürkés színű krém, mégis felkenve nagyon szép képet adott, egyáltalán nem volt maszk-szerű, természetellenes hatása és olyan finom puha volt tőle a bőröm. Imádtam fogdosni (tudom, le kellene szokni róla). Azóta teljesen megújítottam a bőrápolási rutinomat sokkal szebb lett a bőröm, így nincs szükségem semmilyen fedésre, csak egy kis szín egységesítésre, így nem vettem újra. Azért sem venném újra, mert van benne illatanyag, ami irritálhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

szamira

2015. március 22.

update:
Megvettem kis kiszerelésben a 23-as színt is. A 21-re azt írták, hogy pinkes, a 23-asra, hogy sárgás. Hát, ez inkább szürkés, semmiképp nem sárga árnyalat. Önmagában sötét, a 13-assal keverve tudom használni.
Most, hogy melegedett az idő látom, hogy ez nyáron nem lesz nekem jó. Amikor meleg van és izzadok, akkor pár óra után beleül a pórusokba, ráncokba, ha hozzáérek, akkor az ujjamon marad az összes festék, pedig púderrel van fixálva.
Mindazonáltal nem veszek le pontot, mert télire ez volt a legjobb cucc, amit eddig használtam. Megvárja az őszt a fiókban. Helyette használom a Dermablendet.

---------------
2014 november
Olyan fehér alapozót kerestem a meglévő túl sötét alapozóim világosítására, amiben nincs parabén, de nem találtam. Végül rátaláltam erre, amiből a 13-as árnyalatot megrendeltem. Magában ezt csak hófehérkéknek ajánlom, de arra a célra, amire vettem, tökéletes. A csomagolása nagyon igényes, gagyibbra számítottam. A fedésével és a tartósságával nincs bajom, szerintem jobban fed, mint sok alapozó. Enyhétől a közepes fedésig tud szép eredményt produkálni, nem maszkszerű. Pattanásokat nekem nem okozott az érzékeny bőrömön. Az iparfumeria.hu-ról rendeltem 6000 ft körüli áron, egy hónapja használom. Ezalatt sem fehérítő sem ránctalanító hatást nem tapasztaltam.
Ha nyáron, melegben is ilyen szépen teljesít, akkor megveszem sötétebb árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

update:

---------------
2014 november

Szilvi92

2015. március 2.

Megrendeltem valamikor tavaly amiatt ha esetleg egyszer nagyobb fedésű BB krémre lesz szükségem akkor jó lesz majd. Állt is az asztalon egy darabig, aztán már elfelejtettem milyen az arcon.. Hát valami hihetetlen szép a végeredmény. Nekem 5 csillagos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

melange

2015. február 15.

Elhasználtam belőle a kis kiszerelést, egészen sokáig kitartott...és nagyon megszerettem. Sokkal jobban tűri a bőröm, mint az alapozókat, és szépen mutat... A 21-es árnyalatot rendeltem, ami a téli bőrszínemhez képest is sápaszt kissé, ezért picit trükköznöm kellett,és sötét alapozóból egy csöppet hozzákevertem mindig... legközelebb a 23-asat veszem.
Viszont én sem igazán értem az ezernyi összetevőt, valószínűleg kb csak azért vannak benne, hogy kissé "természetesebb" látszatot adjanak összképül...
Eddig nem találtam nála jobbat (vagy hasonlóan jót olcsóbban), úgyhogy megkapja az öt csillagot.

Update:
Már bőven elfogyott a 23-as is...:) Ismét újra fogom rendelni, a 20ml-es kiszerelés is nagyon sokáig kitart... A fedésével teljesen elégedett vagyok-természetes, nem szeretem a maszkolást... az enyhe pirosságot szépen leplezi, a komolyabb problémákra pedig ott a korrektor:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Update:

amatar

2015. január 4.

Egy egész tubust elhasználtam belőle, a 20 ml-est. Nekem nem volt problémám a fedésével, szépen illeszkedett az amúgy eléggé világos bőrömhöz, nem okozott pattanásokat (mondjuk segíteni se segített, ha előbukkant egy), és egész tartós is, sokáig elég volt. Ami miatt nem vettem újra, az a nem túl kellemes és egészen durva diszkógömb hatás, aminek köszönhetően beragyogtam a környezetem. Borzasztó gyorsan átfényesedett, úgyhogy nem volt sajnos a legjobb választás, legalábbis kombinált bőrre nem igazán javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

horvathovat

2014. december 26.

Kedvenc BB krémem, pedig sokat próbáltam már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Kedvenc BB krémem, pedig sokat próbáltam már :)

andrea.olah88

2014. november 19.

Egy hete használom és...fantasztikus! A bőröm elég világos így a 21-es színből rendeltem mintákat és teljesen megfelel. Nagyon jól fed, nap végére nem fénylik, jól szellőzik a bőröm alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Katie27

2014. november 8.

Hétköznapokon nem szoktam alapozót használni, ezt teszem fel. Ápol, kisimít és nagyon szépen eltünteti azt amit kell, bb krémekhez képest erősebben fed. Nagyon kevés elegendő, ecsettel teszem fel, úgy sokkal szebb a végeredmény. bbkrem.hu n rendelem, 2 nap alatt kihozza a futár a munkahelyemre:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Arbutin, Tocopheryl Acetate, Alanine, Cysteine, Beta-Glucan, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Hydrolyzed Collagen, Histidine, Glutamic Acid, Alanine, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Polyisobutene, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Cyclohexasiloxane, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Hexyl Laurate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hydrolyzed Collagen, Methicone, Squalane, Cholesterol, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Stearic Acid, Oleic Acid, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Scrophularia Buergeriana Root Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Lecithin, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Isostearate, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Stearic Acid, Oleic Acid, Lecithin, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone / Methicone Copolymer, Methicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Valine, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.