Missha

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. április 3.

Korrektor bőrélénkítő összetevőkkel, amelyek tökéletesen elfedik a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat.

Kiszerelés: 6 g

jomosono

2016. július 14.

CSÚCS!!Csupa nagy betűvel,szuper korrektor világos bőrre,fillérekért!! 5 csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

im

2016. május 23.

Lehet, hogy el kellene fogadnom, hogy a hatalmas, kékeslila karikákat semmilyen korrektor (a költségvetésembe beleférő árkategóriában) sem fogja 100%-osan elfedni úgy, hogy egyébként könnyed és szinte láthatatlan legyen a bőrön maga a korrektor. Nem rossz ez a Missha, de nem is az igazi. Ez előtt a Bourjois Healthy Mix korrektort használtam, attól jobb, főként a csomagolás.

Pozitívumok:
- nekem a 2-es árnyalat van meg, ez szerintem pontosan olyan tónusú és színű, mint a bőröm (meleg, sárgás, világos), szóval nagyon szépen illeszkedik, nem sötétebb, és nem is világosabb. Vagyis a háromszögelős kiemelésre nekem ez a szín alkalmatlan, de ez nem baj, hiszen nem erre vettem a terméket.
- a csomagolás - bár lehet, hogy nem a leghigiénikusabb - praktikus, könnyű és pontos adagolást tesz lehetővé, nincs pazarlás (ellentétben a Bourjois Healthy Mixszel)
- éppen emiatt szerintem az árát is jobban megéri, mint a Healthy Mix
- a textúra viszonylag sűrű, de akár ujjbeggyel, akár ecsettel, akár (nedves) szivaccsal könnyen eldolgozható (a termék applikátorát eldolgozásra nem használom), de ezt gyorsan meg kell tenni, emiatt először csak az egyik szemem alá szoktam felpöttyözni, eldolgozom, majd jöhet a másik szemem
- a fedés szerintem elég erős, tehát akinek nem olyan brutálisak a karikái, mint nekem, biztosan elégedettebb lesz

Negatívum:
- púderes fixálás nélkül könnyen "eltűnik" 2-3 óra után a szem alól, púderrel fixálva viszont még feltűnőbb az, hogy a sűrű textúra és a gyors száradás miatt ez a korrektor hajlamos a kis vonalakba is beleülni (primerrel együtt használva azért lényegesen jobb a helyzet, de nem használok minden nap primert, korrektort viszont igen)

Összességében: ezt a korrektort egy kicsit jobban szeretem, mint a Healthy Mixet, de nekem nem ez a tökéletes darab. Négy és fél csillagot adnék maximum, ötöt semmiképp. Így legyen négy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Pozitívumok:
- éppen emiatt szerintem az árát is jobban megéri, mint a Healthy Mix

Negatívum:

Anxiety

2016. május 20.

Sajnos csalódnom kellett benne...Nagy reményekkel megvásároltam, de most csak ül a polcon. A sötétebb változata is nagyon világos nekem, pedig nem sokat kenek fel belőle. Nagyon száraz, bár nyilván közrejátszik benne, hogy száraz a bőröm is. Gyorsan kell vele dolgozni, és bele is ül a ráncokba. A méretével semmi gond, hisz ennyiért nem vártam többet. Nekem nem vált be, de azért a fedése tényleg nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

turbolya

2016. április 30.

A NYX hasonló korrektorával felváltva használom, de ezt jobban szeretem, kifejezetten jól működik, semmi bajom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

manitia

2016. március 24.

Én picit csalódott vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt iszonyatosan picike. Szóval nem sokat kapunk ennyiért. Másrészt még a legvilágosabb színű is nagyon sárga. Beleül a ráncokba is. :/ Két csillagot csak azért adok, mert egész jól fed, de egyáltalán nem szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Izar

2016. március 13.

Végre egy korrektor, ami elég sárga és passzol a bőrömhöz! :-)

Ráadásul jól fed, és ha szem alá kenem a karikáimra, akkor sem ül be a ráncokba, és nem vakolatszerű, pedig alapvetően elég száraz. (A szárazságának köszönhetően viszont nem kenődik rá rögtön a spirálom, sőt, néha egy egész napot kibír.)

Nekem bevált, de a barátnőmnek például nagyon nem (ezért is passzolta le nekem). Neki nagyon sötét karikái vannak, és a sok az apró, szárazság okozta ránc a szeme alatt. Rám szerencsére egyik sem igaz (az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy ő klasszisokkal csinosabb és szebb nálam :-)), így nekem bevált ez a korrektor és már majdnem egy éve boldogan használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Végre egy korrektor, ami elég sárga és passzol a bőrömhöz! :-)

Hales

2016. március 9.

Nekem kicsit csalódás az eddig használt Missha termékek után. A legnagyobb problémám vele, hogy a #21-es árnyalat is nagyon sárgás tónusú, egyáltalán nem passzol a Missha Perfect Cover BB ugyanilyen színkódjához, így a bőrömhöz sem. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

FKlaudia

2016. február 24.

Azt nem tudom, meddig lesz elég, mert csak két hete használom, de nagyon látványos a hatása. Nem is tudom, hogy élhettem eddig a korrektor nélkül! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

gale

2016. január 28.

Te jó ég, hányszor újrarendeltem már!
Ez is, mint testvére, a Missha The Style Eyeliner nálam kb. 4-5 hónapig tart ki állagromlás nélkül, napi használattal.
Két olyan termék, amikhez minden nap ragaszkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Te jó ég, hányszor újrarendeltem már!
Két olyan termék, amikhez minden nap ragaszkodom.

kay37

2016. január 7.

Az első folyékony korrektorom, de nagyon jó terméknek tartom. A sötétebbik árnyalatot használom, de az is sárgás egy kicsit. Elég tömény a festék, 1-2 húzás a szem alatt mindent elfed és sokáig a helyén is marad, szárítás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag