Missha

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. április 3.

Korrektor bőrélénkítő összetevőkkel, amelyek tökéletesen elfedik a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat.

Kiszerelés: 6 g

Szilvi87

2015. december 30.

Kellemes állag, nem folyik, nem csomósodik a bőrömön. Jól fed, én leginkább a szemem alatti részre használom, és fixálni szoktam.
Ár-érték arányban szerintem rendben van. Szerintem egész jól bírja időben is.
Ennél 1 fokkal csak a Mac tégelyes korrektor tetszett, amit korábban párszor már kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Ár-érték arányban szerintem rendben van. Szerintem egész jól bírja időben is.

Mower

2015. december 28.

Meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól fed, pont az én bőrömhöz találták ki. A világosabb változatot választottam (Light Beige). Jól fed és egész sokáig tart, bár én fixálom. Sokáig kerestem ilyen korrektort és most egy darabig szerintem ennél maradok. És az ára is korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

k.boglarka

2015. december 14.

Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Tény, hogy nagyon jól elfedi a borzalmasan sötét karikáim, viszont szerintem nem olyan tartós mint a Bourjois healthy mix. Az ára nagyon jó. Szerintem még újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Dike01

2015. november 20.

Világosabb verziót tudhatom magaménak. Kifejezetten a szem alatti karikák eltüntetésére vásároltam. Könnyen kezelhető kis korrektor fed is amennyire kell viszont borzalmasan gyorsan fogy..Legalábbis nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Runway

2015. szeptember 10.

Szépen elfedi a sötét karikákat, könnyű eldolgozni, és nem ül bele a ráncokba sem. Ha fáradtabb vagyok, akkor használom, hamar üde és friss tekintetet varázsol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

gyulzsuzsi

2015. július 20.

A lehető legjobban fedő korrektor amivel valaha is találkoztam, a négy pont a propylparaben miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Zsildom

2015. április 1.

A világosabb árnyalat (a 2 színből) van meg és két-három pötty tökéletesen elfedi a sötétbarna (hiperpigmentációnak "köszönhető") karikáim. Fényvédőzöm minden nap, úgyhogy a svédbarna arcommal smink nélkül simán elkelek vámpírnak. Nem szárít - odafigyelek a hidratálása - és egész nap a helyén marad. Jobb napjaimon nem ül bele a ráncokba sem, viszont időnként - nem jöttem még rá az okára - szinte megnyúlik a szemem alatti bőr és messziről kiabál a korrektor. Na olyankor nem tartom a barátomnak. Jobban örülnék, ha mindig bízhatnék benne, de eddig jobbat nem találtam nála, tényleg tökéletes a fedése, úgyhogy megkapja az 5 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

ViktoriaVrd

2015. február 25.

4.89$-ert szereztem be meg oktoberben eBay-rol. minden nap ezt hasznalom, masik folyekony korrektor hianyaban. alapvetoen nincs vele bajom, szepen kivilagositja a teruletet, eltunnek a "hullafoltjaim", viszont nekem neha kepes beleulni a rancaimba. bar lehet, hogy a viszonyitasi alap hianya beszel csak belolem :) mindenesetre elvagyok vele, elhasznalom, de nem hiszem, hogy ujraveszem. aztan ki tudja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

totkata

2015. január 13.

A sötétebb verziót vettem, nekem nagyon jó! És még az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

A sötétebb verziót vettem, nekem nagyon jó! És még az ára is kedvező.

GNóri

2015. január 9.

Elégedett vagyok vele, talán az eddigi legjobb korrektor, amit használtam. Sűrű, jól fed, még a nap végére is a helyén van, és egy kicsi kis pötty is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag