Missha

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. április 3.

Korrektor bőrélénkítő összetevőkkel, amelyek tökéletesen elfedik a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat.

Kiszerelés: 6 g

horvathovat

2014. december 26.

Nagyon szeretem, mondjuk most a tégelyes kis Skin Food Salmon Darkcircle Concealer Cream nálam lekörözte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

szigabika

2014. szeptember 23.

Nekem bevált, elfedi a karikákat és nem ül be a szem alatti ráncokba. Az ára is igen kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

bandalivia

2014. július 31.

Én szem alatti karikákra használom, és sokat javít a helyzeten. Nem ül bele az apró ráncokba, jól fed, tartós, és hordható színei vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Hajnövesztő

2014. május 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, natural beige színben van meg, nem találom sárgásnak. Nagyon világos, ez tény, de a karikáim meg feketék, én meg világos bőrű, szóval nekem pont tökéletes.
Amióta eszemet tudom, ilyen karikás a szemem, mindig kellett alá kennem valamit, ennek az eredménye két mély ránc lett, mert az eddigi korrektoraim szárítottak.... ennél nem tapasztaltam szárítást, bár már írta valaki, hogy szárít... Imádom, na, nekem még semmi sem volt ilyen jó a szemem alá, pedig próbáltam mindent, amit itthon lehet a témakörben kapni. Holika BB-m van, véletlenül passzolnak is egymáshoz a színeik, csodálkozva látom, hogy Nektek pont a Missha BB-vel nem kompatibilis, ez kész... fura: )
Nagyon pici elég belőle. A nagyon pici pár apró pötty az aplikátorral. El sem hiszem. Mióta először óvatosan, mostmár bátrabban elkezdtem venni a koreai termékeket, a korábbi cuccaim érintetlenül állnak a polcon, ezt most realizáltam. Mivel kb. 15 év alatt ez az első sötét karikák elleni korrektor, ami valóban bevált, egészen biztosan újra fogom rendelni. 6 csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Pandácska

2013. december 4.

A 21-es árnyalatot használom, sárgás, nekem ez nem baj, de tényleg nem illik pl. Signature 21-es bb-hez. Jól fed (mondjuk nekem nincsenek nagy karikáim), könnyű eldolgozni, egy napot simán kibír a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

melanie500

2013. október 19.

mstindigotól megkaptam az ő világos korrektorát. Amit ezúton is köszönök! :)
Tényleg nagyon sárgás, és nekem pl nagyon világos is. Ha nagyon sötétek a karikáim és a másik korrektorom nem fedi elég jól, akkor szoktam őt is segítségül hívni, de szigorúan csak a szemzugba. Kicsit megül a ráncokban, nagyon sűrű, viszont könnyű kenni, de gyorsan szárad. Nem használom mindennap és nem is a neszeszerem éke, de azért el fog fogyni és tulajdonképpen nagyon rosszat sem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

mstindigotól megkaptam az ő világos korrektorát. Amit ezúton is köszönök! :)

mstindigo

2013. augusztus 18.

Nekem nagyon csalódás, egyáltalán nem passzol a szín. A Missha Signature BB 21-es árnyalatát használom, az alapján rendeltem ebből is a világosabb árnyalatot, de túl sötét, és túl sárgás is, így egyáltalán nem tudom használni. Egyébként lehet, hgoy nem lenne rossz, de így nehéz megítélnem, hogy nem passzol a szín. És most nem írom azt, hogy nem a termék hibája, hogy nem passzol a szín, mert lehet ennyi elvárásom, hogy passzoljon már a BB-jéhez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

alvingirl

2013. május 2.

a szemem alá használom, nagyon jó a fedése, viszont sajnos hamar "megszárad", így sietni kell az eldolgozással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

rocksteadycat

2013. április 9.

Sokat küzdöttem hogy eltüntetgessem a karikákat a szemem alól.
Sajnos nem igazán jártam szerencsével, aztán nem is érdekelt már.
Most viszont szülinapomra kaptam egy ilyen kis csodát. És felvittem, és eldolgoztam, és eltüntette! Egyszerűen szuper! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Sokat küzdöttem hogy eltüntetgessem a karikákat a szemem alól.
Sajnos nem igazán jártam szerencsével, aztán nem is érdekelt már.

Montelino

2013. január 19.

Nem vártam túl sokat tőle, mivel a 4-5 dolláros árával az olcsó kategóriába tartozik. Fedése az enyhe és a közepes között van. 2 árnyalatban kapható, a világosat vettem meg. Akinek a kora/betegsége miatt nagyon sötét a bőre a szeme alatt, ne ezt vegye (vagy kenjen alá egy erős fedéssel rendelkező korrektort), mert nem fogja elfedni. Nekem a szemzugomnál lilásabb a bőr ha keveset aludtam, oda tökéletes volt és nem szárította a bőröm, a szem alatti 1-1 karikába (ami a nem elég pihenés eredménye volt) nekem kicsit beült, tehát akinek állandó nagy karikái vannak vagy száraz a szemkörnyéke, annak biztos nem lesz jó. Nem kentem alá semmit, nem igényli a bőröm a rétegeket. Ez nem egy hagyományos korrektor hanem egy highlighter korrektor, tehát visszaveri a fényt (nem szemcsés, nem csillámos). Az a célja h. kiemelje a szem környékét nem az h. mindent elfedjen... . Missha The Style Under Eye Brightener Concealer a pontos neve, a "brightening" amit ígér, megvan. Ha az ember arra a célra használja amire gyártották, akkor nem fog csalódni. Hétköznap is fogom néha kenni szerintem, mivel ha aludtam eleget nem ül meg a szemem alatt, a szemzugnál pedig sohase árt egy kis brightening. Szerintem 30 év alatt (tehát a még nem ráncos korosztály) nyugodtan ruházzon be rá... ha kiemelésre szánja. Nem ez életem legjobb korrektora, de nem bántam meg hogy megvettem. Nagyon szépen és könnyen ellehet oszlatni, nem nyúzza a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag