Missha

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. április 3.

Korrektor bőrélénkítő összetevőkkel, amelyek tökéletesen elfedik a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat.

Kiszerelés: 6 g

Mufurcka

2013. január 11.

Nekem ez nagyon bevált, pedig próbáltam párat. A MAC Studio Finishét cseréltem le rá, és az ára röhej! Tegnap reggel a Mac-ért nyúltam, és elképedtem, hogy mennyivel jobb a Missha. Nyilván ez bőr és ráncfüggő is, kinek melyik válik be, nekem a Mac nagyon maszkos lesz, ez pedig természetesebb hatást kelt a szemem alatt. Csak a szem alá korrektorozok, utána áttapogatom a BBvel,majd Dodo púder, nagyon természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Szofett

2012. június 6.

Nagyon szuperül fed, a szemem alatti karikáknak lőttek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Nagyon szuperül fed, a szemem alatti karikáknak lőttek:)

Milli006

2012. április 1.

Valóban jól fed, de sajna szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

Valóban jól fed, de sajna szárít...

mig

2012. január 21.

Szeretem, nagyon szépen fed, jól eloszlatható, természetes hatású korrektor, szem alá én megtaláltam a személyében az ideális korrektort, bőrhibákra még keresem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag