Misslyn

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: irislove, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Müller

Tökéletes a szem alatti karikák eltüntetésére, valamint a kisebb bőrhibákra. Mattra szárad. Jelenleg két színben kapható.

alexa88

2019. március 25.

Már sokadszorra vettem újra, nagyon szeretem. Szuper a fedése, nem ül bele a pórusokba és egy napot simán kibír. Én szoktam rá púder is használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

zsuzsu92

2017. szeptember 20.

***Update:
IMÁDOM! Újra vettem, mostanság szemhéjbázisnak is ezt használom, és nagyon szép és tartós sminket tudok rá csinálni!
Nagyon jóóóó, minden nap használom :) (amúgy picit megdrágították, most 2230 volt, szintén a Müllerben)

Régóta kerestem egy jó korrektort, és mivel a catrice folyékony korrektorát szinte sosem lehet kapni, ezért egy magyar blogger ajánlása alapján választottam ezt. A müllerben jutottam hozzá, kb 1500 ft volt, és meg kell mondjam, nagyon elégedett vagyok. Egy kicsit hamar szárad, ezért felvitel után rögtön el kell dolgozni, különben megszárad a felvitt csíkokban és nem esztétikus. Jó a fedése, újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

***Update:

Timi01

2016. szeptember 25.

Pár hónapja már megdícsértem egy Bourjois korrektort de kíváncsi voltam erre is. Azt kell mondanom, hogy ennél jobb korrektorom még nem volt. Természetes, nekem elég a fedése, tökéletes a színe és nem ül bele a ráncokba. Eddig nem volt Misslyn cuccom, egyszerre vettem több dolgot de mindegyikkel maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

szaboanita1991

2016. szeptember 14.

Én nagyon szeretem, pont passzol a bőrszínemhez, szépen fed, nem hoz ki pattanásokat és könnyű eldolgozni is. Nem gyűlik össze a ráncokban, egésznap bírja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

manna14

2016. július 15.

A boltokban most kapható nem egészen így néz ki, de szerintem csak a csomagolás változott. Nekem a legvilágosabb árnyalat sem volt elég világos és ha nem volt elég hidratált az arcom, akkor ahogy megkeményedett egyre darabosabb lett. Ehhez képest alapból elég folyékony, néha több is került az arcomra, mint szerettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

roniela

2016. június 12.

Praktikus darab, jól eltünteti a karikákat a szem alól, és nem gyűlik össze a kis ráncokban sem. Púderrel mindig fixálom, és egész nap szép marad. Sajnálom, hogy nincsen még világosabb árnyalatban, mert biztosan beszerezném, nekem a világosabb árnyalat is kicsit túl sárga. A kiszerelés valóban nem túl nagy, de azért kibírja jó pár hónapig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

pillacskak

2016. március 12.

Nem is tudom hányszor vettem már újra. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Nem is tudom hányszor vettem már újra. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)

GNóri

2016. március 10.

A jó vélemények miatt a Bourjois Healthy Mix korrektoráért indultam, viszont abból még a legvilágosabb szín is sötét volt. Tovább nézelődve akadtam erre a korrektorra. Meglepődtem, hogy csak ilyen kevés vélemény van róla, mert ez egy igazán jó kis korrektor, bár sajnos én sem ismertem korábban. Jó a színe, erős a fedése, nem túl sűrű, és tartós is.

Huh sajnos update-elnem kell, száraz szemkörnyéken nagyon nem mutat jól. Reggel még szép, amikor frissen viszem fel, aztán a nap folyamán nagyon beült a redőkbe, darabos lett, olyan összhatást adott a szemem alatt, mintha hámlana a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

adelehh

Korcsoport: < 18
2016. február 18.

Ez volt az első korrektorom és azóta is csak ezt veszem sőt a biztonság kedvéért mindig kettő van a készletemben, hogy tuti ne fogyjon el váratlanul. Nagyon jól fed és ugyan kissé túl fényessé teszi a bőröm, de ez egy zsepi segítségével 2 másodperc alatt megoldható így természetesen semmi problémám vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 18.

Heloise

2016. február 15.

Bizony lehetne nagyobb kiszerelésben azoknak akiknek brutál szem alatti karikájuk van, és nagyobb mennyiségben kenik, de ez a legkevesebb. Az utóbbi időben már szemhéjbázisnak is ezt használom, ugyanolyan szép és tartós marad a szemsminkem. A 03-as világos árnyalat van meg, és a legjobban az tetszik benne, hogy ugyanolyan világos marad később is, mint amikor felkentem. Nem oxidálódik a bőrömmel egy színűvé, "tömött" hatást eredményez, tehét van értelme annyak, hogy világosításra, karikák eltűntetésére gyártották. Szépen szárad, nem lesz csomós, nem olajos. Lehet rá vékonyan púderezni is, nem lesz grízes a hatás. A Catrice Camouflage folyékony korrektorja is nagy kedvencem volt, de ez most kiütötte őt a nyeregből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.