Misslyn

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: irislove, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Müller

Tökéletes a szem alatti karikák eltüntetésére, valamint a kisebb bőrhibákra. Mattra szárad. Jelenleg két színben kapható.

fannipanni

2016. február 10.

Soha nem hallottam erről a márkáról, de gondoltam kipróbálom. Szeretem ezt a korrektort, van egy kicsi sárgás beütése, ami tényleg nagyon jó a szem alatti karikákra. Pattanások elfedésére nem a legjobb, de erre a célra egyébként sem a folyékony korrektorokat találták ki. Ujjal is szépen el lehet dolgozni, ecsettel is, beauty blenderrel is, szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

sophienyuszi

2016. január 22.

Update: a fedése karikák eltüntetésére kiváló, de a néhai pattanásokra én a tégelyes Catricet használom, arra ez nem igazán alkalmas. Az orrom körül apró pattik lettek tőle, amit lehet, hogy ellensúlyozni lehetne kevesebb mennyiséggel, kipróbálom majd. Nem vonok le egyelőre csillagot, lehet, hogy csak az én bőröm reagál így rá.

A világosabb, 03-as porcelain árnyalatban vásároltam meg. Mindig keresem a Catrice folyékony korrektorát, de soha, sehol nincs, mindig üres a készlet. Ezért úgy gondoltam, kipróbálom ezt, az ára 1700 forint körül volt. Nekem kifejezetten tetszik a fedése, és az is, hogy mattra szárad, viszont az alsó szemhéjam apró ráncaiba a felkenés után beleült, lehet, hogy túl sokat használtam belőle. De ezt korrigáltam, és nem panaszkodok, biztosan elhasználom, és addigra talán elül a hype a Catrice termék felett és azt is ki tudom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Adnilem

2016. január 4.

Nagyon jó! Szintén a világosabb árnyalatot próbáltam, mert nagyon fehér a bőröm. Elég kevés kell belőle, nagyon jól fed. Nem maszkos hatású és mattra szárad. Pattiknál a sebekbe bele tud ülni (kiemeli a szárazabb részeket), de a szem alatt és a sötétebb részek világosítására kiváló. Végigkenem az applikátorral a területeket, majd az ujjammal paskoló mozdulatokkal eldolgozom. Csak nagyon-nagyon közelről látszik, hogy van ott valami. Az ára is baráti, én kuponnal vettem kb. 1500-ért, de az eredeti ára sem sokkal több. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

lettart

2015. január 20.

találó színárnyalatok, jó a fedése, és tökéletes "csúcsfény" az állon, a homlokon és az orrnyergen :) szeretem-szeretem, csak hamar fogy :)

/idézőjelek: nem fényes, totál matt, de tudjátok..., h i g h l i g h t e r/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 20.

/idézőjelek: nem fényes, totál matt, de tudjátok..., h i g h l i g h t e r/

irislove

2014. augusztus 22.

Szerelem! Jók a színei, a fedése is pont elég a szem alá és sebhelyekre. Mattra szárad, szóval nem kell agyon púderezni magam utána. Szerintem jó döntés és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.