Missoni

Ár:   15 790 Ft, 23 890 Ft és 31 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothdalmika, az összetevőket feltöltötte: ella98, Módosítva: 2019. március 20.

Ár:   15 790 Ft, 23 890 Ft és 31 390 Ft

Szív: maholia, petália, jázmin

Alap: szantálfa, tonkabab, ambroxan

5/10 ml fújós  Missoni EDP
Ár: 2000/3500 plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Frissen, Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke vagy posta vagy foxpost
Missoni EDP 50ml
Ár: 10000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Emily87

2016. október 22.

5 ml-es mintát kaptam egy kedves ismerősömtől, és iszonyúan beleszerettem ebbe az illatba. Nincs túlkombinálva, nem egy extravagáns, de mégis van benne valami lenyűgöző varázslat, Hamupipőke ezt viselhette a bálon :) Elején friss, gyümölcsös, utána elegáns púderes-virágos. "20 ujjamon" nem tudnám megszámolni, hányan dicsérték meg rajtam. Istenem, ha nem lenne ilyen drága, biztos, hogy állandó parfümjeim között szerepelne Guerlain-ék mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 22.

kalmaniki

2016. szeptember 8.

Újsághoz volt ajándékba minta belőle, így kipróbálhattam. Nagyon tetszik ez a kellemes szőlős illat. Intenzív, de nem tolakodó, valóban tartós parfüm, gondolkodom, hogy megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

erika81

2016. szeptember 7.

Kellemes szőlős illat. Még fürdés után is érzem a karomon, tehát a tartóssága rendben van. Megvenni nem fogom, de egy biztonsági illatnak jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Jillian

2016. szeptember 1.

Finom, intenzív, virágos-gyümölcsös, édeskés illat - egy kis szőlős ütőillattal, kimondottan kora őszi hangulatom lett tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Elkofen

2016. augusztus 17.

Számomra ez egy finom, intenzív, kifejezetten édeskés illat.
Szőlőt, vagy műszőlőt én sehol sem tudok benne felfedezni (az összetevői között sincsen), bár valóban tucatillatnak tűnhet. Mostanában sok hasonló édeskés, erős parfüm került a piacra, ami hasonlít erre.
Az én bőrömön felfújás után nagyon hamar édessé válik és leginkább a jázmint érzem ki. Ezért kissé emlékeztet az Olympéára, amelynek szintén fontos összetevője a jázmin. A szantálfa illatát is érezni, amely egy kis meleg édességet ad neki.
Szerintem nem túl eredeti és nem túl egyedi, de azért ez egy finom illat. Viszonylag tartós is.
Van már sok hasonló illatom, így nem venném meg (tudok élni nélküle). Ráadásul nem is olcsó. Viszont ha ajándékba kapnám, akkor biztosan elhasználnám. Szerintem az egyszerűbb-édes illatok kedvelőinek valószínűleg bejön. Az üvege nem csúnya, de engem szintén nem ösztönöz vásárlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Számomra ez egy finom, intenzív, kifejezetten édeskés illat.

ylexe

2016. augusztus 16.

Kellemes, gyümölcsös, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Kellemes, gyümölcsös, de semmi extra.

aidanne

2016. augusztus 15.

Ez egy mű szőlős edes katasztrofa illat. Egytucat. A mainstream kategoriaban 1000-esevel dobjak ki ezeket a borzalmas tucat gyartmanyokat. Pihenore tennem azt a megalkotot aki ezt kikeverte. Meregnek biztos hatasos, masnak nem az biztos.
En ezt egy mintaban kaptam, kernem sem kellett, de igy talan jobban elviselem azt a tenyt, hogy egyatalan megszagoltam. Na jo! Nem fikazom tovabb: egyszoval-ez egy katasztrofa!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Timi8

2016. augusztus 11.

Ezzz, igggen! 😍 Valódi traubi-bomba! Règóta keresek ilyesmi illatot, eddig a Ferragamo Incanto Charm hozta a kèkszőlős vonalat, de most nekem ez nagyon telitalälat, ha lehet, mèg jobban is, fàj is èrte a kis parfümfertőzte szivecskèm. Fincsi, pezsgő-nyüzsgő, tartós is, nem kell ennèl több!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

senskin

2016. július 13.

Kissé Nina Ricci-s, olyan babásan édeskés. Nem hinném, hogy nekem ez a parfüm kell. Szerintem rózsaszínfelhős l'amour egy kis ideig és elfelejtem... Ettől függetlenül nagyon aranyos. 'Maradok a Chanelem-nél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Szantobeata

2016. július 10.

Szerintem nagyon finom, édes, gyümölcsös, intenzív.
Igaz, tényleg nem különleges, de ha elérhető áron lehetne hozzájutni, beszereznék egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Szerintem nagyon finom, édes, gyümölcsös, intenzív.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.