Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Frenki

2020. augusztus 8.

Mindig van itthon, a pattanásos bőr ellensége :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Mindig van itthon, a pattanásos bőr ellensége :)

chiocciola

2020. július 23.

jó árban van, nagy kiszerelés, mosáshoz használom, szerintem jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

jó árban van, nagy kiszerelés, mosáshoz használom, szerintem jó

bettiii

2020. július 12.

Kis csodaszer, rengetegféleképp használható. Tusfürdőbe 2-3 csepp enyhíti a bőrviszketést, szúnyogcsípésre tökéletes. Samponban 1-2 csepp mérsékli a zsíros korpásodást, tovább kitolható a hajmosás. Pattanások ellen is kiváló, két nap alatt leszárítja őket. Takarításhoz is használom, jól fertőtlenít. Víz, ecet keverékével 20 csepp szórófejes flakonba vegyítve kitűnő rovarriasztó. Csak ajánlani tudom! Mérsékelten kell vele bánni, mert erős a szaga, de engem nem kifejezetten zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

patrisha

2020. június 1.

Multifunkciós cucc, csináltam belőle tonikot, viz es aloe vera kombojaval. Illoolajnak is tökéletes, es a pattanasokra is csoda, bar en tomenyen nem szeretem mert tul sok tud lenni a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

TAnna94

2020. május 31.

Ezt szoktam használni a csúnyább pattanásokra, de néha csak úgy tisztításképpen is áttörlöm vele az arcomat. Csodaszer, pár nap alatt elmúlik tőle a pattanás, illetve kevesebb jön elő. Szárítja a bőrt, ez tény, de pont ezért használom. Miután leszárította, amit le kellett, hidratálóval pótlom a nedvességet. Vizes vattára szoktam kenni és úgy viszem fel az egész arcomra, pattanásra pedig töményen. Ez az egyik legolcsóbb teafaolaj, de nem is kell drágább, tökéletes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

rockhormon

2020. május 26.

Egy hete használom ezt a terméket, pattanásos bőr miatt.

Az előző kommentelőkkel ellentétben, nekem nem viszi le egy csapásra a gyulladt pattikat, de lassan és biztosan, három napi kenegetés után igen.

A mitesszereimre is nagyon jó, én egy vattakorongra 5 cseppet csepegtetek és vegigtörlöm vele az arcom. Fertőtlent és összehúzza a tág pórusokat. Vigyázni kell vele mert tényleg szárít, de azért nem olyan durván mint azt előttem írják! Nekem normál bőröm van, se nem zsíros se nem száraz. Ha minden nap használom egy kicsit hámlik utána, de ha bekenem nivea arctejjel már le is van tudva.

Párom is kipróbálta többször, neki a piros gyulladt pattanásait egy este alatt lehúzza. Azt hiszem ez is bőrtől függ...

Az illata mint egy párologtatóé, nagyon intenzív, szem könnyeztető de kellemes, gyógyfüves. Inhalálásra is tökéletes és nekem ha az arcomon van még az orromat is kitisztítja.

Ezért a mennyiségért, tényleg nagyon olcsó és valóban használ. Ha mást nem is, de megpróbálni mindenképpen!

UPDATE:
Nagyon ritkán használom, mivel a pattanásos korszak már megszűnt. Viszont ha kijön egy - egy és megpróbálom ezzel orvosolni, ha le is húzza, a ,,bennlévő cuccal" nem tud mit kezdeni, behámosítja a tetejét, és sokkal tovább szenvedek vele míg tökéletesen felszívódik, mintha csak magára hagytam volna a pattit.

Csak akkor ajánlom ha BIZTOSAN ki tudtad szedni az egész cuccost! Tonikként egyáltalán nem ajánlom, pedig én is használtam, de csak beszárítja/megfárasztja a mitesszereket. Még akkor is ha zsíros bőröd van és úgy éreznéd használ! Hosszú távon egy kozmetikus sem támogatná.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Egy hete használom ezt a terméket, pattanásos bőr miatt.

UPDATE:

Odriuss

2020. április 24.

Csodaszernek ítélem :) a szagával a mai napig nem vagyok teljesen kibékülve, nekem túl erős, de el kell ismernem, hogy tényleg nagyon hatásos. Ha épp olyan szakaszban van a bőröm, amikor kicsit zsírosabb és kijön néhány pattanás, akkor esténként smink lemosás után ezzel átitatott vattával szoktam áttörölni és nagyon szépen helyre hozza 2-3 alkalom után. Mindig van otthon, ár érték arányban szerinte teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Barbara311

2020. április 22.

Az illatát elég sokan nem szeretik a környezetemben pedig szerintem irtó friss :D a pattanásaimat kenegetem vele egy nap alatt helyrehozza a dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

vgeorgina

2020. február 24.

Talán a legolcsóbb teafaolaj a piacon, fertőtlenítéshez használom, elsősorban hajkefékhez - pár csepp forró vízbe, a fa keféket fogkefével tisztítom át, majd tiszta vizes fogkefével "kimosom", fém és műanyag kefénél pedig beáztatom pár órára, majd szintén alaposan kiöblítem tiszta vízzel. Takarításhoz is tökéletes, pattanásokra régen használtam krémhez keverve, ezt azt hiszem újra be fogom vetni. Az illatát én személy szerint nem bírom, de ez másodlagos a hatása mellett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

miyumiyu

2020. január 31.

Nagyjából 5-6 éve rendszeresen vásárolom. Sokáig elég, ár-érték aránya nagyon jó.
Elég sok területen használom fertőtlenítésre, pattanásra.

Saját magamon az alábbiak szerint szoktam alkalmazni:
- pattanásra (1 csepp olaj 1 csepp tiszta víz) - másnapra nagyon szépen visszahúzódik
- hajmosáskor (az öblítést én mindig almaecet - víz -5-6 csepp teafaolaj keverékéve zárom, majd meleg vízzel leöblítem) - anitbakteriális és a száraz fejbőrnek is segít, ha épp korpásodásra hajlamos a fejbőr
- uszoda / wellness után (fertőtlenítés, megelőzés - tusfürdő adagomba szoktam csepegtetni pár cseppet)

Háztartásban:

- felmosóvízbe 10-12 csepp - jó illata lesz és el is pusztítja a vírusokat
- hajkefe és borotva (használat előtt 1-2 cseppel a pengét át szoktam törölni) fertőtlenítése
- mosás (kényesebb ruhaneműknél - fehérnemű, törölköző - az öblítőtartályba szoktam 10-12 cseppet tenni)
- mosógép fertőtlenítés (ecet és teafaolaj eleggyel elindítotok fél évente egy üres 60 fokos mosást)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Elég sok területen használom fertőtlenítésre, pattanásra.

Saját magamon az alábbiak szerint szoktam alkalmazni:

Háztartásban: