Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Edit89

2012. augusztus 28.

Eredetileg a zsírosodásra hajlamos hajamra vettem, samponba keverve próbáltam, de nem jött be. Viszont 4-5 napja elkezdtem használni arctisztítóhoz és tonikos vattára csepegtetve is, így nagyon jó. Nem mondom, hogy 100 %-ban eltüntet mindent, de mindenképpen pozitív hatása van, szebb az arcom. Az illatával barátkozni kell, de megszokom. Tegnap a kiskutyámat megharapta a nagy, az ő sebeit is többek között ezzel ápolgatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

krisztinka88

2012. augusztus 28.

Csodaszer, a legjobb kence a világon. Arctonikhoz, arclemosóhoz szoktam csepegtetni belőle, és tudom, hogy nem lehetne közvetlenül, hígítatlanul használni, de én úgy szoktam vele a pattanásokat ecsetelni, és valami hihetetlenül jó. Az itt leírt vélemények alapján vettem meg, és ezentúl mindig is használni fogom, szuper jó pattanásra, szőrtüszőgyulladásra, szemöldökszedés utáni bőrfertőtlenítésre és még sorolhatnám. Az illata nekem tetszik, de akinek nem, annak is megéri megszokni, mert ez legalább egy igazán hatásos termék, ellentétben a sok illatos, de hatástalan cuccal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

ivy

2012. augusztus 10.

Nekem ez alapdarab a fürdőszobában, ha előfordulna egy-két begyulladt pattanás vagy egyéb apróbb seb azt nagyon gyorsan helyrehozza. Az illata valami borzalmas, de a hatása engem meggyőzött. Torokgyulladásnál nagypohár vízbe gyorsan elkeverve párcseppet lehet öblögetni, és hamarabb lemegy a gyulladás, herpeszt is gyorsan leszárítja. A szárító hatása erős, tehát óvatosan kell vele bánni. Földünk másik felén vannak helyek ahol uszodában is használják fertőtlenítésre, klór helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

varga.stella

2012. augusztus 10.

Pár éve már nem minősül zsírosnak a bőrtípusom, de nehezebb napokon előjön pár pattanás. Azokon egy éjszaka alatt mérföldeket javít. Az illata érdekes, a szemem gyakran könnyezik tőle. Az állagát utálom, de sokáig nem kell elviselni a bőrömön. Az ár-érték aránya nagyon szuper, mert nagyon sokáig elég. Mindent egybevéve tőlem is megkapja az 5 csillagot.
Napallergiás kiütéseken is rengeteget segített. Már 1 éjszaka után látványos az eredmény.
Beleöntöttem pár cseppet a samponomba és hajra is nagyon jó. Nyugtatja a fejbőrt és megelőzi a korpásodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Ksari

2012. augusztus 9.

Többfunkciós termék, én a hajamra és a bőrömre is használom. Mindkét célra bevált. Múltkor a lábáztató vizembe is tettem pár cseppet, oda is jó volt. Az ára is nagyon kedvező, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

cirmok

2012. július 28.

ez most igazságtalan vélemény lesz, ami a pontszámokat illeti, de hát ez van. azért vettem meg, hogy egy-egy kósza pattanással elbánjon, nagy lelkesen használni kezdtem, első este ottfelejtettem a mosdókagyló mellett az egy-két cseppel átitatott vattapamacsot, és másnapra olyan szag lett a fürdőszobában, mint egy autószerelő műhelyben (annak is szeretem az illatát, csak a saját helyén). A pattanással pedig semmit nem csinált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Darky

2012. július 27.

Próbaképp vettem fertőzésre, és emellett még számtalan dologra fel tudtam használni a penészes foltok eltávolításától kezdve az arclemosáson keresztül a mosásig. Mindig legyen valami felvivőanyag (olaj, víz), mert önmagában nagyon tömény. Túlzásokba sem kell esni, a kevesebb több elvén, tehát hosszú időn keresztül kitart a pár milis is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Odil

2012. június 25.

Cikinek érzem magam, de csalódtam benne. Se patit, se kiütést, se más gyulladást nem vitt le. :O Komolyan az a benyomásom, hogy én vagyok a nyomi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

gerbaud

2012. június 19.

Nagy adag teafaolaj meglepően olcsón. A másik drogériás jobb áron van, így azt vettem korábban, de az nincs a bejárható közelemben, így legutóbb ezt vettem. Jó korpára a samponba keverve, pattanásra ecsetelőnek, gyulladásra krémekbe, lemosókba, ekcémakenőcsbe, mosásnál a mosószerhez vagy az öblítőhöz fertőtlenítési céllal. Én inkább a mosószerhez szoktam tenni, mert az illata az nem jó, viszont erőteljes. Házilag kutyult ecetes tisztítószerhez is adagolom, biztos, ami tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Haborgotejberizs

2012. június 18.

Meglepően jó. Alig 2 hete használom arclemosóhoz keverve, de sokkal kevesebb a pattanásom és tényleg összehúzódtak a tág pórusaim.:) Korpásodás ellen is kitűnő.
Az ár-érték aránya valóban nagyszerű, de az illata nekem kicsit sem tetszik. De valamit valamiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool