Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

azursatellite

2012. május 28.

Tökéletes! Zsíros korpára használom, 100ml/7 csepp samponhoz, eddig úgy tűnik javul a helyzet, bár lehet, hogy az izlandi zuzmó teának is van benne szerepe amivel végül öblítem, meg a hajszesznek, amit még használok, de abba is van teafaolaj..
A barátom lábán lévő szerintem ekcémás foltokra is kenjük.. vagyis hát jórészt csak én kenem amikor találkozunk, mert ő elfelejti -.- körömvirágkrémmel keverve. Egy hétvége alatt szépen lecsillapodik, a pirosból halovány rózsaszínné.. de hát sokra megyek vele, ha ő meg nem kenegeti.. bőrgyógyászhoz sem akaródzik neki elmenni.. a hajam eldobom, de tényleg :/
Mondjuk ez az értékéből mit sem von le, egy igazi csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Mondjuk ez az értékéből mit sem von le, egy igazi csoda!

natasha

2012. május 24.

Én R-os teafaolajat használok,annak is ugyanez az összetevője. Tegnap vettem egyet, még sose használtam a pattanásaimra (nem is értem miért..) Kíváncsian vártam az eredményt. Este az arcmaszkomhoz kevertem, mikor feltettem nagyon csípett égetett miután lemostam annyira piros voltam meg égetett mintha chillipaprikával kentem volna össze az arcom:D
Mára virradóra nem tudtam ki néz vissza a tükörben!! A pórusaimat alig láttam egységes arcom lett és sima, sehol egy dudor! jujj nagyon örülök hogy megvettem! Azt nem értem miért most vettem meg mikor cca 5 éve vannak elvétve pattanásaim és tág a pórusom:D

Samponba is ki fogom próbálni remélem beválik a viszkető fejbőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Samponba is ki fogom próbálni remélem beválik a viszkető fejbőrre.

limcsilány

2012. május 9.

nekem egy idő után bejött az illata. Takarításhoz kiskanál méz/tejben 3 cseppje az utolsó felmosáshoz tökéletes. off: A limomén és a lenolaj veszélyességi besorolása kicsit vicces - salátába elég gyakran szoktam lenolajat tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

Orchid

2012. május 9.

Remek gyulladáscsökkentő (pattanásokra, sebekre), a borzalmas szaga ellenére is simán 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool