Mixa

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Parabén- és alkoholmentes.

Ár: 1700 Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom is, de ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.

Burya

2020. július 19.

Először az Optimal Tolerance társát próbáltam, az is jó volt, és igazából nem is nagyon érzek különbséget a kettő között. Nem érzem, hogy kevésbé lenne zsíros a bőröm a termékcsalád használata mellett, de azért napköznen néha jól esik áttörölni vele az arcom. Sokáig elég ez a kiszerelés, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

farkasbertus

2020. július 6.

Általam kipróbált eddig legjobb mici vize, nagyon szeretem. Alaposan tisztít, nem csípi a szemem sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Darsa

2020. július 1.

Sminklemosónak és toniknak is bevált. Kombinált, de érzéleny bőrön van, de ez nem csíp, nem okoz kiütést, nem hagy ragacsos érzetet, mégis mattít tonikként használva, lemosóként pedig nem igazán tudok elé megugorhatatlan akadályt gördíteni, simán leszedi azt a sminket is, ami amúgy 14 órán keresztül meg se mozdul előtte. Biztosan újraveszem. (A csomagolása nekem se ilyen de a termék ugyanaz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Nika91

2020. június 12.

Szépen és könnyen távolítja el a sminket, a szennyeződéseket, gazdaságos a kiszerelés és az ára is tökéletes. Az illata is könnyed, alig érezhető, hamar elillanó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Ncsk

2020. május 20.

Nekem mar nem ilyen szinu a kupakja, de szerintem szuper hatekony. Kiprobaltam mar az osszes mixa micellas vizet, de ez a legjobb. Nem vizallo sminket hasznalok, de azt szuperjol eltavolitja es nap vegen egy csomo szennyezodest szintén. Az illata nekem kicsit erosebb, tonic illathoz hasonlo, de nem zavar, mert nagyon jol teljesiti a feladatat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

cukor22

2020. május 5.

Az én zsíros bőrömet az ezredik kozmetikum sem javítja, még átmenetileg vagy egy kicsit sem 😩 Ezért ettől sem vártam csodát, és nincs is hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Brunettee

2020. február 20.

Az YR hidratáló micellás vizét konkrétan lehetetlen volt beszerezni. Se a webshopban, se az üzletekben nem volt, ráadásul a közelemben nincs is üzlet. Így kellett valami más. A Mixa-ról sok jót írtak, így rá esett a választás. Szeretem. Más, mint a korábbi micellás vizem, de nem rosszabb. Illata ennek nincsen, de nem bánom. Jól hidratál, a smink maradékot szépen eltávolítja. Nem csípi a szemem, és a bőrömet se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

vikooo

2019. december 25.

Kimondottan kedveli az arcböröm. Szuperül nyugtatja, es tavolitja el a sminket, es egyben tonizal is. Sokszor ujravasaroltam mar. Es meg fogom is. Külön örülök h parabenmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

RCC

2019. november 24.

Szempillaspirállal nem boldogul túl jól, pedig nem vízállót használok, valamint a mattító hatása se tűnt fel. Ha előbb sminklemosó olajjal törlöm át az arcom akkor a maradék sminket már jól leszedi, a szempillaspirált is, úgyhogy el fogom tudni használni, de önmagában nem a legjobb. Ami pozitívum hogy kellemes az illata és nem hagy ragacsos érzetet, ezért még sietős reggeleken jó hidratálás és sminkelés előtt áttörölni vele az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Tothxheni

2019. november 15.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó kis termék. Nem kenek magamra napi szinten több kiló vakolatot, szóval szerintem jól elbánik a loreal spirál, color tattoo, szemhéjtus, minimális alapozó, púder kombóval. Ja és tisztaság illata van, nekem az is bejön :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.