Mixa

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Parabén- és alkoholmentes.

Ár: 1700 Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom is, de ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.
Ár: 1600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki, fizetés: személyesen, postai úton
vikooo

2019. december 25.

Kimondottan kedveli az arcböröm. Szuperül nyugtatja, es tavolitja el a sminket, es egyben tonizal is. Sokszor ujravasaroltam mar. Es meg fogom is. Külön örülök h parabenmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

RCC

2019. november 24.

Szempillaspirállal nem boldogul túl jól, pedig nem vízállót használok, valamint a mattító hatása se tűnt fel. Ha előbb sminklemosó olajjal törlöm át az arcom akkor a maradék sminket már jól leszedi, a szempillaspirált is, úgyhogy el fogom tudni használni, de önmagában nem a legjobb. Ami pozitívum hogy kellemes az illata és nem hagy ragacsos érzetet, ezért még sietős reggeleken jó hidratálás és sminkelés előtt áttörölni vele az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Tothxheni

2019. november 15.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó kis termék. Nem kenek magamra napi szinten több kiló vakolatot, szóval szerintem jól elbánik a loreal spirál, color tattoo, szemhéjtus, minimális alapozó, púder kombóval. Ja és tisztaság illata van, nekem az is bejön :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 20.

Nagy “biodermásként” felkeltette a figyelmemet ez a micellás víz,pedig elég nehéz róla leszoktatnom magam, de a napokban amikor megláttam a dm-be, elfogott egy kíváncsiság érzet.
Tényleg nem hagy ragacsos érzetet,szereti a bőröm.Igaz, én vízálló spirált használok ott kell egy kicsit ügyködni, de érthető is..
Illatával annyira nem vagyok kibékülve, kicsit mintha egy férfi parfümre emlékeztetne, de egye fene ha jó a hatása.Örülök, hogy ezt vettem meg, láttam a száraz bőrre társára többen írták, hogy nem az igazi,pedig majdnem azt vettem meg.
Ha birom továbbra is ezt az illatanyagot, akkor még az is lehet,hogy ha egy kis időre is pénztárcabarátabb üzemmódba kapcsolok és hagyni fogom a Biodermát!

Sajnos csak le kell pontozzam,túlságosan megörültem a terméknek de sajnos nem csinál olyan extra nagy dolgot...A rózsaszín Garnier ezerszer jobban leszedi a sminket ha már pénztárcabarátabb megoldásról beszélünk.Alig várom hogy elhasználjam!
Sajnos benne csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Sajnos benne csalódtam.

neczl

2019. július 5.

Bioderma után kísérletezni támadt kedvem, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Csak szemceruzát és spirált használok (Lancome, amit lecserélni nem fogok), de csak ide-oda kente, így maradok a jól bevált Biodermánál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Stanczi

2019. június 30.

Jól tisztít és szépen leszedi a sminket is, én csak szemre használom így sokáig elég lesz, bár egy nagyon picit csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

DorothySoldier

2019. április 14.

Kedvenc smiklemosóm, kb. 1.5 éve csak ezt használom. Remekül tisztít és kíméletes az arcbőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

p.bettina

2019. március 29.

Eddig Garnier-t használtam, de most pont akciós a Rossmann-ban, ezért gondoltam kipróbálom. Tetszik az illata és szépen leszedi a sminket. Egyenlőre ennyi tapasztalatom van vele kapcsolatban. Viszont nem mattosít, emiatt szerintem ne vegye meg senki.

Update:
Most már használom egy ideje a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A bőrömet nem irritálja, az illata is kellemes számomra. A sminket szépen leszedi dörzsölés nélkül a bőrömről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Update:

98SzAnDi19

2019. március 19.

A nivea micellás vizéről váltottam erre.
Maximálisan elégedett vagyok vele, szépen leszedi a sminket és nem szárítja úgy a bőröm, mint a niveás
Mattító hatást nem vettem észre, de ár-érték arányban megfelelő és sokáig elég
Már másodszor vettem újra és még többször is fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

A nivea micellás vizéről váltottam erre.
Mattító hatást nem vettem észre, de ár-érték arányban megfelelő és sokáig elég
Már másodszor vettem újra és még többször is fogom :)

domsike

2019. március 12.

Sosem szerettem a micellás vizeket, valamiért egyiket sem tolerálta a bőröm. Nem is értettem soha a körülöttük forgó imádatot. Egyszercsak megjelent a Mixa. Nagyon tetszett a letisztult csomagolás, gondoltam egye fene, egy próbát megér. És meg is érte! ez az egyetlen olyan víz, amit befogad a bőröm, nem száradok, nem pattogok ki tőle. Picit nehezebben bánik a sminkkel, mint a többi, de nem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.