Mixa

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Parabén- és alkoholmentes.

DorothySoldier

2019. április 14.

Kedvenc smiklemosóm, kb. 1.5 éve csak ezt használom. Remekül tisztít és kíméletes az arcbőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

p.bettina

2019. március 29.

Eddig Garnier-t használtam, de most pont akciós a Rossmann-ban, ezért gondoltam kipróbálom. Tetszik az illata és szépen leszedi a sminket. Egyenlőre ennyi tapasztalatom van vele kapcsolatban. Viszont nem mattosít, emiatt szerintem ne vegye meg senki.

Update:
Most már használom egy ideje a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A bőrömet nem irritálja, az illata is kellemes számomra. A sminket szépen leszedi dörzsölés nélkül a bőrömről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Update:

98SzAnDi19

2019. március 19.

A nivea micellás vizéről váltottam erre.
Maximálisan elégedett vagyok vele, szépen leszedi a sminket és nem szárítja úgy a bőröm, mint a niveás
Mattító hatást nem vettem észre, de ár-érték arányban megfelelő és sokáig elég
Már másodszor vettem újra és még többször is fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

A nivea micellás vizéről váltottam erre.
Mattító hatást nem vettem észre, de ár-érték arányban megfelelő és sokáig elég
Már másodszor vettem újra és még többször is fogom :)

domsike

2019. március 12.

Sosem szerettem a micellás vizeket, valamiért egyiket sem tolerálta a bőröm. Nem is értettem soha a körülöttük forgó imádatot. Egyszercsak megjelent a Mixa. Nagyon tetszett a letisztult csomagolás, gondoltam egye fene, egy próbát megér. És meg is érte! ez az egyetlen olyan víz, amit befogad a bőröm, nem száradok, nem pattogok ki tőle. Picit nehezebben bánik a sminkkel, mint a többi, de nem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Neyerdua

2019. február 25.

Az utolsó cseppeket használom az első flakonból. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Nem minden nap őt használom, és inkább arctisztítás után törlöm át vele az arcom. Leszedi, amit le kell, nem irritál, nem szárít túl. Az illata elég szokatlan, de nekem nincs ellenemre, sőt inkább tetszik. :)

Mattító hatást nálam nem igazán produkált, de az hosszútávon nem sikerült még semmilyen azt ígérő terméknek sem.

Max pontot nem kap, mert minek ígér olyat, amit nem tart be... :) Plusz a zárókupakja letört, amikor kb. a flakon felénél tartottam (bár attól még jól zárt, simán vissza lehetett pattintani, de akkor is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Lili2109

2019. január 28.

Legjobb!
Nagyon jól tisztít és jó puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Legjobb!
Nagyon jól tisztít és jó puha lesz tőle a bőröm.

NikolettaV

2019. január 25.

Sminklemosásra használom és elmondhatom, hogy ez az eddigi legjobb sminklemosóm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Alida8

2019. január 24.

Azta húha! :)
Garnier micellás vizet használtam, de elfogyott és nem volt a boltban a szokásos, így félve emeltem le ezt a terméket..
Hatalmas nagy csalódás volt, de a legeslegjobb értelemben. Sokkal jobb mint az előző amit használtam. Nagyon jól tisztít, sokkal könnyebben jön le vele a smink. Nem érezném, hogy bármilyen réteg maradna az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Azta húha! :)

hogbara

2019. január 5.

A Garnier micellás vizemet cseréltem le erre, mert a boltban nem találtam a jól bevált termékemet...Már egy hete használom, jól végzi a dolgát. Mattító hatást nem vettem észre, de ezt el is nézem neki. Talán maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Norina99

2018. december 26.

Nekem nagyon bevált, előtte a LRP effaclar ultra micellás vizet használtam, de simán van olyan jó ez is és fele annyiba kerül. Én sminklemosásra nem használom, szerintem alapos tisztításhoz azért kevés, utána törlöm át vele az arcom. Nem hagy ragacsos réteget a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.