Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Dana1983

2018. május 5.

Évekig csak a Bioderma micellás vizét használtam, de gondoltam kipróbálok olcsóbb márkákat is. Ez a termék jól megtisztítja az arcom, nem habzik, de néha büdös. Én egyből lemosom vízzel, de így is szárítja az érzékeny bőrömet.

Update: Visszatérek a Biodermához, mert az 3-szor annyi koszt szed le, egyaltalan nem szarit es sokkal selymesebb az allaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

sztinke

2018. május 2.

2017. június 29.: Valahogy mindig sikerül másik sminklemosót vennem. Most épp erre esett a választásom. Pár hete használom és eddig abszolút elégedett vagyok vele. Szépen és könnyen eltávolítja a sminket (nem használok vízálló termékeket), nem csíp, nem irritál. Sminklemosás után én zselés lemosóval is arcot szoktam mosni, de a nagy melegre való tekintettel előfordul mostanában, hogy hazaérve gyorsan letörlöm ezzel a micellás vízzel, de arcot csak este, lefekvés előtt mosok. Így azt is meg tudtam nézni kicsit, hogy mennyire szárít/zsírosít önmagában használva. Azt kell, hogy mondjam, megállja a helyét, nincs vele gond, nem maradok ragacsos utána, nem kiált a bőröm hidratálóért, és nem is tocsog zsírban 1-2 óra után. Szóval jó, és árban is rendben van.

Update: Most kezdtem a 3. flakont belőle. Szóval kb. egy fél évet bír a mennyisége napi használat mellett. Továbbra is teljesen elégedett vagyok vele, ezért nem is próbálkoztam azóta másik micellás vízzel. Maradok nála, és marad az 5 csillag is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

zorica85

2018. április 29.

Tökéletesen teszi a dolgát, nem iritálta a szememet sem, de iszonyat büdös ezért alig vártam, hogy elfogyjon és másra cseréljem. Nekem hagyott egy kellemetlen réteget is az arcomon, de ez nem is zavart volna mert mindig átmosom még vízzel az arcom, de a szaga. Biztos, hogy nem veszem újra de azért nem a totál kuka kategória, végül is elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Redlips

2018. április 15.

A kedvenc micellás vizem lett, letaszította a trónról a Garniert, mert ez még gyengédebb, ugyanakkor ez is tökéletesen eltávolítja a sminket. Újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Lorya

2018. április 13.

Úgy két hónapja engem is elkapott a micellás víz-láz, és ez volt a legszimpatikusabb a dm-ben. A bőrömnek nincs baja vele, nem irritálja, nem szárítja, nem okoz pattanásokat, szóval ebből a szempontból tökéletes. A szememet szintén nem bántja, ami örvendetes, mert elsősorban szemsmink eltávolításra vettem. :)
A tisztító hatásától azonban nem vagyok elájulva, a nem vízálló, nem túl tartós alverdés szemceruzát és szemhéjpúdert se tudja leszedni maradéktalanul, pedig azok tényleg olyanok, hogy szinte maguktól is lemásznak... Az arcomat csak egyszer törlöm át vele, és utána egy habzó lemosóra bízom a többit, szóval azt nem tudom mennyire szedné le magától.
Egyébként nagyon sokáig elég ez a mennyiség, a két hónap alatt rendszeres használat mellett épp csak elértem azt a piros-rózsaszín (?) négyzet tetejét, pedig nem spórolok a cuccal, vígan öntögetem a vattára. Ez mondjuk nekem nem előny, mert már várom, hogy lecseréljem egy másik márkára vagy egy olajos lemosóra, de akinek bejött annak ez biztos örömhír. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

laural

2018. április 3.

A Bioderma sensibiot nem èri utol, de az olcsóbb micellàs vizek közül, amiket pròbàltam, ez a legjobb. Kicsit kevèsbbè hatèkony és kicsit kevèsbbè kímèletes a bôrhöz, ès szàmomra sajnos kicsit büdös is. Àr èrték arányban viszont így is elég jò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

laural

2018. április 3.

KarolinaLina

2018. március 24.

A Garnier micellás vizemet váltottam le, mert nagyon szárított és csípte a szemem. De ez valami csoda. Szépen tisztít nem csíp. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Jank

2018. március 22.

Azt hiszem én végeztem a Mixa termékekkel, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Tinikorom óta nem voltak pattanásaim, de ennek sikerült kihoznia. :( Mondjuk a sminket nekem teljesen jól eltávolította, de sajnos ez nem menti fel.
A testápolótól száraz, ekcéma szerű foltok lettek a karomon és a hátamon, hidratálni pedig szerintem egyáltalán nem hidratál, csak egy fura réteget képez a bőrön, amit a következő zuhanyzásnál érzem, hogy mosok le. A kézkrémmel ugyanez volt.
Az én érzékeny bőröm úgy látszik csak az Yves Rochert szereti, nem is kísérletezgetek többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

klaura97

2018. március 14.

Én sminklemosásra használom, szépen eltávolítja sminket, nem ragad. Ez az eddigi legjobb micellás vizem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.