Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Pilence

2017. május 3.

Nekem ez az elso micelas vizem is utolso is nem valtok biztos megtalaltam a tokeleteset.nagyon jo szepen apolja a borom minden este hasznalom nem csak sminklemosasra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

angelcare

2017. május 2.

Kipróbáltam már 1-2 Bioderma alternatívának kikiáltott terméket de mindig csalódás lett a vége.Idáig. Ez a kis lemosó viszont tényleg méltó utódja lesz nálam.Pikk-pakk leszedi a sminket akárcsak a Bioderma ,töredék árért és jók az összetevői is.Ha nagyon kötekedni akarok nekem egy rövid ideig hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrömön de annyi baj legyen.Most akciós a Rossmanban. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 2.

Ez a márka itt gyors diadalutat fog bejárni, biztos vagyok benne, mivel a legérzékenyebb bőrűeknek is jó alternatíva, ráadásul drogériából, jó áron. Érzésre kíméletesebben tisztít, mint a sok éve megelégedéssel használt Nivea, viszont igen hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 2.

nitmit

2017. április 28.

Pár napja használom, Rossmannban vettem bevezető áron (kb. 1200 Ft-ért), gondoltam annyit mindenképp megér, és hát egyszerűen imádom. A szemsminket is pillanatok alatt leszedi, nem irritál, nem szárít, nagyon jó érzés a bőrnek. Nem gondoltam volna, hogy lecserélem a Bioderma micellás vizet, de ez ár-érték arányban is mindent visz! Megvettem már a Mixától egy arckrémet és egy kézkrémet is, amik szintén nagyon tetszenek, úgyhogy nagy kedvenc lesz a márka, úgy érzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Ditti79

2016. június 6.

Mióta rátaláltam,csak ezt használom,szerintem nagyon jól teszi a dolgát.Bár az én szokásos arcmosási rituálém szappannal(Bioderma) történő lemosással kezdődik és csak utána törlöm át ezzel az arcomat,de használtam már önmagában is és szerintem jól tisztít.Nincs ragacsos utóhatása és tényleg nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.