Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

leba

2019. július 18.

Szerintem ez egy jó micellás víz. A szempillaspirált szoktam vele lemosni, illetve az arcomat áttörlöm vele sminklemosás után ellenőrzésképp. Nem csípi a szemem, nem irritálja a bőröm. Amikor elfogy a Bioderma, és nincs rá akció, akkor veszem ezt, mert jó áron jó terméket kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

racheldawes

2019. július 17.

Évek óta használom, a rózsaszín Garnier micellás vizet cseréltem le rá, ami szintén évekig hű társam volt a mindennapokban. Nagyon szeretem, mert az én meglehetősen érzékeny bőrömet sem irritálja vagy szárítja. A (full) smink lemosása is egyszerű, nem kell sokat használni belőle ahhoz, hogy maradéktalanul megtisztítsa a bőrt; továbbá az ára is igen kedvező (a Rossmannban például elég sokszor akciósan is hozzá lehet jutni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

pinkypie

2019. július 13.

Nagyon bevált, ár-érték arányban is jó, nem irritálja a bőrt és nagyon jól tisztít. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

honeybya

2019. július 9.

Glamour napokon vettem, a lehető legjobb választás volt. Az első olyan sminklemosó, amitől nem lesz vörös ödémás a szemem. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom érzékeny szeműeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

nicolebunny

2019. július 5.

A második üveggel használom. Igazság szerint teljes smink lemosására csak akkor használom, amikor lusta vagyok este későn (ejnye!!!) géles lemosóval arcot mosni; 3-4 koronggal leszedi a DoubleWeart is. Normál esetben a 2. lépés az arctisztítás után, hogy meggyőződjek róla, hogy semmi sminkmaradék nincs már a bőrömön, ami a következő 4-5 réteg krémmel becuppan a bőrömbe (ezügyben kicsit kényszeres tudok lenni.) Szemkörnyéken nem használom, a szempillaspirált kendővel szeretem eltávolítani. Nem csíp, nem bánt, nem pattogtam ki tőle. Akciósan szoktam venni, körülbelül 2 hónapig elég nekem egy flakonnal. Első használtkor megijedtem, mert a szaga kissé dohos, de mivel olvastam, hogy mások is tapasztalták, így nem pánikolok, és már megszoktam. Inkább ilyen legyen, mint parfümös! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

szilvike94

2019. július 3.

Mindent tud amit egy én elvárok egy micellás víztől és árban sokkal jobb, mint egy Bioderma. Nem irritál, nem csíp, nem szárít, leszedi a makacs sminket is, nem okoz extra patikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

BLili

2019. június 11.

A nagy meleg miatt nem mentem végig a többlépcsős koreai rutinomon, csak egy gél és a fényvédő volt rajtam, plusz alapozó és ez a micellás víz nem tudta leszedni. De semennyire sem, hanem csak fellazította az egész cuccot, ami állt az arcomon. Pocsék. A babafürdető kenőcs és a garnier micellás víz is simán elbánnak önmagukban is a többlépcsős rutinommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

hdori23

2019. június 11.

Az elmúlt pár évben a létező összes Garnier micellás vizet kipróbáltam de mindegyikkel volt egy kis baj( vagy csípte a szemem, vagy nem jól távolította el a sminkem..) ezért kerestem valami más terméket,az itteni vélemények miatt vettem meg Glamour napokon ráadásul féláron. Szépen eltávolítja a sminkem, úgy látom mintha kevesebb mitesszerem is lenne azóta amióta használom. Nem csíp és nem szárítja az arcom. Szerintem megéri a rendes árát is,biztosan újraveszem mert most ez nálam abszolút kedvenc lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

sparksy

2019. június 5.

Nagyon megszerettem, rengeteg micellás vizet használtam már de ez abszolút a kedvencem, jól teszi a dolgát és minden olyan anyag mentes, amit a bőröm képtelen elviselni, újravevős ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Lillus96

2019. június 2.

Alkohol, parfüm és egyéb káros anyag mentes micellás vizet kerestem, majd ezt választottam, és bevált. Jó alternatíva pl. a drágább, gyógyszertári márkák változataira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.