Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

LanaRose

2019. május 28.

Ez a legújabb kedvencem. Nem csípi a szemet, nem húzódik utána a bőröm, a szempillaspirált nem oldja olyan könnyen, de nekem még így is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Azalea

2019. május 23.

Eddig a garnier rózsaszìn kupakos vizét hasznàltam, kivàncsisàgból vettem ezt meg.
Ahhoz hasonlìtva, mintha jobban kellene dörzsölnöm a szemem, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

szentmiska

2019. május 21.

Korábban próbáltam a bioderma lemosóját is, de számomra ugyanazt nyújtja kedvezőbb áron. Nem irritál, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

dunaimano

2019. április 28.

Ez az első micellás víz, ami egyáltalán nem irritált eddig! Nagyon örülök neki! Többfélével próbálkoztam már, volt olyan, amelyik átmenetileg jól működik, de egy erősebb smink lemosásának a vége felé már bizony csíp... De ezzel nincs semmi ilyesmi. Szépen lehozza a sminket, nem csíp, és mégis nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

beautyandlove

2019. április 21.

Sokáig a Garnier micellás vízét használtam, aztán (szerencsémre) rátaláltam ERRE. Szuper kíméletesen távolítja el a sminket és az érzékeny bőrömet nem irritálja. A vízálló szempillaspirál lemosásával megküzdünk, de még ez sem vesz el belőle egyetlen egy csillagot sem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

tamara428

2019. április 17.

Ez lett a kedvenc micellás vizem. Szépen tisztítja az arcomat, eltávolítja a felesleges zsírt és a szennyeződést, de nem szárít. Kíméletes a bőrhöz, az én szuperérzékeny rosaceás bőrömet sem irritálta (pedig az előző vizeimnél ez előfordult.) Nagyon kellemes és tiszta érzetet hagy maga után.
A könnyed sminkek lemosása nem probléma, dörzsölés nélkül leszedi. A vastag alapozó már nehezebben jön le, sokszor át kell törölni vele a bőrt. (Persze az erős sminkeknél amúgy is érdemes inkább olajos lemosót használni.)
Már a második flakonnal használom, és nem hiszem, hogy találok még egy ilyen lemosót ilyen áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Redrosebunch

2019. április 6.

Nagyon jó termék! Ár-érték arányban kiváló. Szépen és alaposan eltávolítja a sminket és az érzékeny bőrt sem irritálja. Egyetlen gond vele, hogy a vízálló szempilla festéket nem távolította el maradéktalanul. Nincs különösebb illata, de azt hiszem egy ilyen terméknél az a jó, ha minél naturálisabb. A Mixa termékek egyébként is szimpatikusak, mert eddig mind nagyon bőrbarátnak bizonyult azok közül amiket sikerült kipróbálnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Viviencsv

2019. április 2.

Ez egy nagyon jó termék! Az érzékeny bőröm nem irritálta, a szemem nem csípte, a sminket könnyen eltávolította és viszonylag sok ideig elég. Tetszik, hogy illatanyagmentes. Bármikor újravenném! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

sandyh

2019. március 24.

Akkor vettem amikor januárban elképeztően kiszáradt a bőröm, hámlott, vörös volt, irritálta minden és nagyon csúnya volt. Nagyon szépen rendbehozta a bőrömet. Érzékeny és irritált bőre nagyon bevált. Azt a minimális sminket lehozza amit én használok. Matt és puha lesz a bőröm utána. Szeretem a tapintását. Most járok a felénél. Egyetlen negatívum az pedig, hogy néha valamiért csípi a bőrömet. Ha elfogy lehet később visszatérek még rá, de szeretnék másikat is kipróbálni. Régen a zöld kupakos Garnier micellás víz volt meg. Már nem emlékszem milyen volt és nem is használtam sokszor. Tehát nem hagyott mély nyomot bennem így biztos, hogy ez jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

annaramona

2019. március 22.

Nem szedi le a sminket sajnos. Pedig szeretem sminkmentes bőrön, kellemes érzetet hagy maga után. Szerintem továbbállok másik termékre, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.