Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

hangi

2019. március 19.

Nem csíp, sokáig elég, de a szempillaspirált nem szedi le teljesen.Ha sminkmentes napon használom, akkor finom tiszta érzetű utána az arcom, puhán hagyja a bőröm, csak nem erre kerestem megoldást. December óta használom minden nap, és még kb a fele megvan, szerintem még elszenvedek a végéig, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

banhegyireka

2019. március 18.

Szuper sminklemosó! Ár-érték arányban tökéletes. :) pláne, hogyparfümmentes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Szuper sminklemosó! Ár-érték arányban tökéletes. :) pláne, hogyparfümmentes

kittimakeuptest

2019. március 17.

Nagyon imádom, az érzékeny bőrömet nem bántja. Ha eléggé jól be van vele áztatva a kis pamacs, akkor nem kell dörgölni sem, szépen leszedi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

shatzy

2019. március 14.

Valóban nem irritál, illatán nem érzek semmit, azonban a lényeg amiért vettem, az aza, hogy a fürdés után (szappannal lemosott kozmetikumokat) a sminket távolítsa el. Én fürdésnél átmosom a szemem, arcom, a „fennmaradó” sminkre, szemhéjtus és szempillaspirál kombóra használnám, akik nem jöttek le a szappanos (gél lemosó) verzió után. Gyenge. Cuki lemosó, nem drága, nem irritálja a szemem sem, pedig abba sokszor beküldöm véletlen, de ennyi erővel vízzel is kenegethetném. NEM vízálló tust kellene eltüntetnie! Sima folyékony tus fennmaradt, vékony verzióját. A BIODERMA senzitív verziója a sminket kiválóan lehozza, csak az utóbbi idők eresztésében valamit mókolhattak, mert 2 adag is kiégette a szemem, ezért vettem meg ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

oznob64

2019. március 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kiváló ár-érték arány, illat- és alkoholmentes, nagy kiszerelés. Minden szennyeződést kíméletesen és alaposan eltávolít, természetesen használat után érdemes lemosni. Az előttem szólókkal ellentétben nekem az üveg vége fele sem lett büdös és filmréteget sem hagyott a bőrömön. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a terméket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Zildinyo

2019. február 25.

Jujj ez nekem nagyon bejött! Yves Rocher-nál százszor jobb, a Garnier-eknél is jobban szeretem. A Helia-D-nél pedig jobban leszedi a szemsminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

lillus09

2019. február 23.

Ez a harmadik fajta micellás víz, amit használok. Nem látok túl sok különbséget közöttük, azért a Baleánál jobb. Szépen lehozza a sminket, sőt még a szemsminket is, aminek érdekében azért dörzsölni kell a szemeimet de nem szárít. Reggel is ezzel tisztítom meg az arcom, amiért megvettem, azt teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Sziporka88

2019. február 18.

Az arcápolási rutinomba vettem meg. Eddig nem tudok róla rosszat írni. Szépen tisztít, nem szárítja a bőröm. A Garnier micellásnál (sárga) 100x jobb. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Bettu

2019. február 6.

Nekem szinte mindegyik micellás víz ugyanazt nyújtja. Teljesen jó, nincs vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Kokapu

2019. január 30.

Nem sikerült megszeretnem. A második használattól kezdve büdös szaga volt. Kinyitáskor még nem volt az, és a csomagolás érintetlen volt, nem az volt a gond, hogy esetleg kinyitották előttem az üzletben. A végén már annyira nem szerettem a szagát, és emiatt nem szívesen raktam volna az arcomra, hogy szemüveget, és blendert tisztítottam inkább vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 30.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.