Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Blanky

2018. október 18.

Szerintem ez egy nagyszerű termék! Ez az első micellás víz, amit mindig újraveszek. Nem ragad, nem habzik, kellemes érzés a bőrön. Nem irritálja a nagyon érzékeny rozaceás bőrömet. Nem utolsó sorban napi 2 használat mellett is sokáig elég. Nem tervezem leváltani az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

kismadár

2018. október 13.

Sminklemosás után használom a maradék szennyeződés eltávolítására. Tökéletesen teszi a dolgát, nem szárít, nem irritál, nem ragad tőle a bőröm. Én ezt is leszoktam öblíteni vízzel, nem is értem, hogy egy olyan terméket miért ne öblítenénk le az arcunkról, aminek nem tápláló, hanem tisztító funkciója van?! Csak azért négy csillagot adok neki, mert nálam a favorit a rózsaszín Bioderma, az megmagyarázhatatlanul jobb, mint minden más mici víz. Egyébként nem teljesen illatmentes. Van egy kis dohos, "penészes" mellékszaga, de nem zavaró és nem is okozott semmi bajt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

farkas.timeazsofia

2018. október 9.

Jó összetevők, a funkciójára alkalmas, bár most nehezen illesztem a rutinomba, de ennek ellenére nagyon szeretem. Jó lenne egy hasonló termék, mondjuk arcvíz, vagy tonik, aminek nem a tisztítás lenne a funkciója, hanem a ph visszaállítása és egy kis hidratálás, ápolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

mildiko87

2018. szeptember 5.

Elfogyott az előző micellás vizem, mivel ezt még nem próbáltam, ezért esett rá a választás. Teljesen jól működik, nekem nem okozott semmilyen problémát, csinálja a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

balkri

2018. szeptember 2.

Megvettem, kipróbáltam, de nekem nem vált be! Kevert, felületi vízhiányos a bőröm, amit kiszárított, foltokban elkezdett hámlani, és csak ezt az egy újdonságot vezettem be, így most próbálom helyrehozni amit okozott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

petruszanna

2018. augusztus 28.

Évek óta Biodermat használtam,de most nem volt kedvem rendelni és itteni vélemények alapján vettem ezt. Hááát...kénytelen leszek visszatéri a Biodermára. Alig festem ki a szempilláim, nem vízálló spirállal (szemfesték, szemceruza nem használok) és ha rajtahagyom a micellás vizes vattakorongot a szememen akkor sem szedi le. A cc krémet (már ami marad a nap végére) 4 korong elhasználása után sem távolítja el maradéktalanul. Előző micellás vizem egy koronggal elbánt mindennel és még nem is ragadt utána a bőröm. Ezután van némi fura...Szeretek új termékeket kipróbálni, de micellás vizet többet nem próbálgatok az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

NorkaEchelon

2018. július 21.

A legkíméletesebb micellás víz a piacon. Pattanásokat nem okoz, nem irritál és plusz, hogy alkohol mentes. Már 1.5 éve használom és szerintem maradok nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

velkeiorsi

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

A sminket es a koszt nagyon jol leszedte, de a zsiros boromre nem ez a legjobb termek azt gondolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

ironkinga

2018. július 18.

Legjobb micellás víz, este és reggel is megtisztítom az arcom vele, és már a párom is használja. Egyáltalán nem irritál, nem hagy maga után semmilyen érzetet! Mindenkinek ajánlok egy micellás vizet - ha nem is ezt veszi meg az illető akkor is - , mert arcmosás után is maradnak még szennyeződések az arcon, amit a micellás víz maradéktalanul eltávolít! Nagyon bevált, többször vevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

kecskesszuszu17

2018. július 10.

Szerettem, addig a kb 2 hétig, amíg használhattam, ugyanis utána megromlott, borzalmas cefre szaga lett... Kuka lett. A rekord sebességű megromlás miatt a 3 pont, egyébként a bőröm szerette, nem csípett, nem irritált. De ennyi pénzért drága volt nekem ilyen rövid időre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.