Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

vulpemania

2018. július 7.

Kedvenc micellás vizem. Előtte a garnier rózsaszínesét használtam, nagyából hasonló a hatása, igazából az összetevő lista miatt vettem meg. Szuperérzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, a parfüm összetevőt nem bírja egyáltalán. A szemem nem bántja, ellentétben sok micellás vízzel, amit próbáltam. Vízálló sminket nem hozza le, de nem is várom el tőle, erre valók a 2 fázisú sminklemosók. Viszont egy hétköznapi sminket szépen leszed, irritáció nélkül. Én újraveszem az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

maow

2018. július 3.

A Mixán kívül még a L'Oréal, illetve a Garnier rózsaszín és sárga kupakos micellás vizét használtam, eddig ez tetszett a legjobban. Nem habzik fel úgy, és ha rajta marad a bőrömön, észrevehetetlen, szemben mondjuk a Garnierrel, mert azt éreztem kicsit. A szememet sem csípi, illata abszolút nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

BNZS

2018. június 26.

A legjobb arctisztító, amit valaha használtam! Csodásan tisztít, arcmosás után is sok koszt eltávolít, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Incuss

2018. június 22.

Szuperül tisztít, mint a Garnier rózsaszín kupakosa, viszont, ha több kerül a vattakorongra, akkor csípi a szemem, ez mindenképp kizáró ok nálam. Nem fogom emiatt újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Tlanka

2018. június 20.

Szerintem megtaláltam az én micellás vizemet! Semmi extra, ettől jó :) Nekem valamiért jobban tetszik a Garnieresnél, bár lehet hogy csak kognitív szinten. De míg annál érzek illatot, illatmentessége ellenére, ennél nem igazán. Illetve a garnier egy nagyon picit csípte a szemem, ez nem.
Tisztít, nekem szépen leszedi a minimál sminkemet, és nem okoz semmit kiütést vagy valamit az érzékeny bőrömnek. Már nemsokára újra is kell vennem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

sziluetta

2018. június 14.

Semmivel sem érzem jobbnak a Garniernél, persze rosszabbnak se, egy átlagos micellás víz. Ugyanúgy kb. 3 vattakorongnyi kell belőle, hogy le tudjam mosni a bb krémem, mert általában csak azt használok. Ha van rajtam bármi más festék, pl. szempillaspirál, azzal ez se tud jobban elbánni. Így nem érte meg a micellás víz csere, ja és illatos, ha valaki az illatmentes termékeket pártolja, ennek van egy ilyen édeskés illata/szaga, számomra nem kellemetlen, de nem is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Anheszenamon

2018. június 2.

Teljesen elégedett vagyok vele, számomra semmivel nem rosszabb mint a Bioderma micellás vize. Teszi a dolgát, kíméletes, nem habzik, nem csíp. Főként reggel használom, ezzel törlöm át az arcom, majd leöblítem vízzel. Esténként a smink lemosására jobban szeretek balzsamos/olajos lemosót használni (Clinique Take the Day Off) De néha bevetem esténként is ezt a micellás vizet, ha nincs kedvem az olajos lemosáshoz, majd egy kíméletes, nem habzó lemosóval folytatom a kétlépéses arctisztító rutinomat. Ha mindenképp negatívumot kellene találnom vele kapcsolatban akkor az a szaga. Igen, ez nem illat, inkább szag, amit nem igazán szeretek, de úgyis lemosom tehát végül is mindegy. Ár-érték arányban ez egy szuper termék és nagyon kiadós, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

tyukanyo

2018. május 28.

Könnyen leszedi a sminket, nem irritál és nem szárít. Reggelente ezzel tisztítom az arcom. Szerencsére nem lesznek tőle pattanásaim.
Már háromszor vettem újra és valószínűleg még sokszor újra is fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Már háromszor vettem újra és valószínűleg még sokszor újra is fogom.

lushgirl

2018. május 21.

Teljesen megéri az árát. Nem szárít, nem érzem úgy, hogy le kéne még mosnom vízzel az arcom utána. Erős sminknél 2 vattakorong azért elmegy, de utána tisztánakérzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

edinalencses

2018. május 15.

Gyönyörűen távolítja el a sminket, nem szárít, nem túl olajos, nem irritál:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Gyönyörűen távolítja el a sminket, nem szárít, nem túl olajos, nem irritál:)

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.