Miyo

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsbetti, az összetevőket feltöltötte: Leoni, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   2,5 ml

Intenzív színű, mely bőrön egyenletesen terül, nem ül ki a két szélre, nem folyik szét a redőkbe. Precíziós tushegye rendkívüli módon rugalmas, hegyes, könnyedén alkalmazható a szemen.

jamborjuli73

2016. november 30.

Nagyon szeretem, könnyű használni, pedig én alapvetően ügyetlen vagyok tusokkal, de ennek szuper az állaga, és az ecsete. Gyönyörű fekete a színe, egész nap tartósan fent marad, árban is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

dnsmakeup

2016. november 28.

Ez az a tus, amit kerestem már régóta! Már nagyon sok tust kipróbáltam, főleg ecseteseket és nem a tollasokat, de ez tényleg olyan, mint ami a nagykönyvben meg van írva. Minden igaz rá, amit leírtak: nem fut bele a festék a redőkbe, nagyon erős fekete és az applikátora valami fantasztikus! Olyan rugalmas, puha de mégis tök jól kezelhető. Ahova teszem a festéket pontosan oda szárad. És tényleg nagyon jó az applikátora, nem is tudom mihez hasonlítsam, mert hasonló jót egyelőre nem ismerek. Igaz, hogy nemrégóta használom, de más tusom ilyenkor már aszalódott, csomósodott. Ez viszont ugyan olyan jó minőséget produkál, mint amikor először felnyitottam. Nem vízálló, de meg sem moccant lemosásig. Szóval nagyon elégedett vagyok vele és hát a minőségéhez képest abszolút baráti az ára. Bármikor újravenném és fogom is, mert egyelőre ez a favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.