MosóMami

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liliness, az összetevőket feltöltötte: verka01, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

40% bio sheavaj alapú szappan mindennapos tisztálkodási célra, minden bőrtípusra. Lágyan habzó, krémes szappan a hidratált bőrért. Illatanyag- és tartósítószer-mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

liliness

2015. április 24.

Bár még csak egyszer használtam, tényleg nem szárít. A 40% sheavaj megteszi a hatását, úgyhogy ha nem muszáj, ne szagolgasd. Ajándékba kaptam, így sajnos ár-érték arányról nem tudok nyilatkozni, de ha beválik, lehet, hogy kinyomozom, hogy helyileg hol lehet kapni. Szag miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil