Mollis

Ár:   360 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Intenzív hatású, alkohol- és színezékmentes, izzadást gátló készítmény. Érzékeny bőrtípusra is alkalmas. Illatanyagmentes.

toberedina

2020. február 21.

Évek óta ezt használom, nálam ez a no.1 a dezodorok között. Én érzékeny vagyok a dezodorokra, kiütéses lettem tőlük. Sokáig tartott míg megtaláltam, rengeteget kipróbáltam, gyógyszerész javaslatokra is, több ezer forintos kategóriát, míg az egyik gyógyszerész ajánlotta. És ez az egy-két száz forintos kis dezodor csodát művelt, nem okoz problémát, és kellőképpen véd. Azóta csak ezt használom. Sajnos a drogériák polcáról eltűnt, csak gyógyszertárakban lehet beszerezni, rendelni, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Atlantide

2020. február 14.

Evek ota hasznalom, nekem bevalt, illatmentes es teszi a dolgat. Mivel a drogeriakbol eltunt, mas dezodorokat probaltam ki, mind a kukaban vegezte. Bementem egy kozeli gyogyszertarba, megrendeltem es masnap 10-re ott is volt, 460 Ft-ert. Mas a csomagolas, es a golyo is jobb lett, nem karcol mint a regi. Remelem nem valtozott az osszetetel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 14.

anneshirley

2019. szeptember 18.

Vadászom az illatmentes dezodorokra, mert nem szeretem, ha dezodorszagúak lesznek a ruháim, viszont alig-alig van ebből a műfajból választék. Ő a legújabb szerzeményem, de sajnos számomra használhatatlan, mivel minden egyes alkalommal hatalmas piros dudorok nőnek a hónaljamban felkenést követően. Az izzadást amúgy elég hatékonyan gátolja, viszont nehezen szárad. A flakonon egyébként nem szerepel a triclosan (antibiotikum) mint összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Reni07

2019. július 27.

Hűhaaaa! Nem hittem volna, hogy hatásos. Elég izzadós vagyok. Itteni vélemények alapján vettem meg. Nincsenek szagok és nincs izzadás. Szuper!!! Csak meg ne szűntessék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

emese1956

Korcsoport: >54
2019. június 27.

mindig gondom volt a testszaggal már fürdés után is éreztem magamon. lehet hogy csak képzelödtem. több mint 10 éve használom ezt a deo-t és azóta nem képzelödöm - nincs soha semmilyen testszagom. kemény próbáknak volt már a hatása a gyakorlatban is kitéve: 50 fokban a szaharában, zarándok úton 2 napig mosdatlanul vagy a monszun idöjárásban mindig tökéletes volt. Szagtalan a deo is és én is. 10 év után pedig elmondhatom, hogy káros hatása sem volt soha. Mostanáig, ha találtam egy üzletben, megvettem a teljes raktárkészletet. Mivel már csak 3 volt itthon elkezdtem keresni a boltokban, hogy nehogy kifogyjak belölle. Nem kaptam sehol igy kipróbáltam hangzatos 48 órás hatásfokú deo-kat. Az évtizedek óta nem érzett testszagom (lehet, hogy túl érzékeny az orrom) visszatért, igy próbálkozás törölve, új deo kipróbálása kukázva és elkezdtem keresni az interneten. Igy akadtam erre az oldalra, ami OK legalább a nagy nyilvánosságnak is elmondhatom a tapasztalatomat. A cég képviselöjével beszélve röviden arra az eredményre jutottam, hogy beszerzés nem könnyü de nem lehetetlen. Patikában lehet rendelni ill van egy webáruház is akik forgalmazzák. Nem nagyon értem miért csak egy webáruháznak éri meg forgalmazni. Szóval a termék tuti. Mindenkinek javaslom aki nem fürdöszoba diszt keres és nem imponálni akar a márkás nevekkel, hanem egy szagtalan ártalmatlan deo-t akar ami nem keveredik a drága parfümmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 27.

verka01

2019. június 24.

Évek óta ezt használom, nálam ez a no.1 a dezodorok között. Mindent tud, amit számomra egy deonak tudnia kell. Illatmentes, tartós, hatásos, és nem hagy foltot a ruháimon, használat után azonnal öltözhetek. Az már csak hab a tortán, hogy piszok olcsó is.
Így aztán eléggé elkeseredtem, mikor eltűnt a drogériák polcairól. Netről sikerült most megrendelnem a fújós változatát, gyorsan rendeltem hozzá utántöltőt is. De sajna nem tudom, meddig lesz még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Udreeh

2019. március 14.

Én sem találtam üzletben, úgyhogy a neten rendeltem. Viszont új a csomagolása (legalábbis a néhány évvel ezelőttihez képest), akkor nem tudom minek újították, ha kivonják a forgalomból. Hatásos és olcsó, én is rendelek majd belőle többet, amíg lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Samantha

2019. március 13.

Kizárólag illatmentes dezodort kerestem. Nagyon hatásos és olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

Kizárólag illatmentes dezodort kerestem. Nagyon hatásos és olcsó is!

ponilopopolopo

2019. február 11.

Update: a netről kellett rendelnem, már egy üzletben sem találtam. Szerintem kivonják a forgalomból, úgyhogy betáraztam belőle. Fél évig szenvedtem más nagy nevű dezodorokkal, de egyik se vált be úgy, mint ez.
Igazából azt se értem, hogy a többi deo miért olyan drága, mert én ezt használva se nem izzadtam és szagom sem volt. Este szoktam fürdés után felkenni és tényleg csak 42 fokban izzadtam tőle! Nagyon megéri az árát, már többször újravettem, nekem favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Metta

2019. január 29.

Nagyon szeretem, több darabot is elhasználtam már belőle. Nincs illatosítva, és hatékony az izzadás ellen nekem.
De sajnos mostanában már nem tudom megvenni. Eltűnt a Rossmann-ból, és a Pingvinpatikából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

Hidratálók: Urea

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3