Mollis

Ár:   360 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Intenzív hatású, alkohol- és színezékmentes, izzadást gátló készítmény. Érzékeny bőrtípusra is alkalmas. Illatanyagmentes.

Nel

2018. szeptember 29.

Nekem a kedvencem nagyon jó benne hogy ha még is izzad az ember akkor sincs izzadság szaga és az a legjobb hogy illatmentes és ha magamra fújom a parfümöt akkor nem keveredik a két illat már többször vettem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hecate

2018. április 20.

Izzadás ellen nulla volt a köbön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Izzadás ellen nulla volt a köbön.

esztero

2018. március 18.

Exodor melle hasznalom kiegeszitokent a het tobbi napjara es abszolut bevalt, meg ha picit izzadok is, szagom soha nincs tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

DNBasser

2017. augusztus 1.

Update: Több napja csak ezt kenem fel, sokat "szimatolok" ha jön is izzadtság az sem büdi! Ilyen melegben a melleim alatt is beizzad a melltartóban,oda is kenek és jó! Tuti,hogy újraveszem!

1. Hatásos.
2. Illatmentes.
3. Nem hagy nyomot, foltot a ruhán.
4. Szuper, megfizethető áron
Nagyon korrekt kis deo, mindenképp társ marad! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

1. Hatásos.
2. Illatmentes.
3. Nem hagy nyomot, foltot a ruhán.
4. Szuper, megfizethető áron
Nagyon korrekt kis deo, mindenképp társ marad! :-)

oroszildiko

2017. június 8.

Régebben elég sokáig használtam, mert illatmentes, és az illatos dezodoroktól rosszul voltam :/ Az elején elég jónak tűnt, nem izzadtam tőle, aztán valahogy elkezdett veszíteni a hatásából. Alapvetően nem rossz, de nem is a legjobb. Még keresem a tökéletes izzadásátlót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

barbonca

2017. június 7.

Csak azért 2*, mert illatmentes, amúgy nekem semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Csak azért 2*, mert illatmentes, amúgy nekem semmit nem ért.

szisza9

2017. január 15.

Itteni értékelések alapján vettem meg, sajnos nekem az izzadásgátló hatása egyáltalán nem jött elő,ugyanúgy (még talán jobban is) izzadtam, de szaga legalább nincsen és nekem sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Neovo

2016. október 25.

Eljött az ideje, hogy értékeljem ezt a deo-t. Szóval rengeteg pénzkidobások, próbálkozások után azt mondom, hogy ez egy nagyon jó termék. Én borzasztóan izzadós vagyok. Tenyérnyi foltjaim szoktak lenni. Már mindenfajta betéttel és kenceficével próbálkoztam, de azt mondom, hogy eddig ez a legjobb. Nem sok reményt fűztem hozzá, de az ára miatt megkockáztattam. Milyen jól tettem, mert magasan veri teljesítményben a nála többszörös áron árult márkás cuccokat is. Sokáig próbálkoztam alumentes deokkal, zsákutca volt, hiába nincs méreganyag, ha messziről bűzlök. Egyik sem volt jó, bármilyen drágán is vettem. Tényleg ajánlom én is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

kisizé

2016. október 5.

3 napja használom, az elején nem volt hatása, de mintha az idő telésével egyre jobb lenne :) majd még jövök update-tel, de az ára meg az összetevői jók (triclosan már nincs benne), tetszik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

WorkingClassGirl

2016. július 13.

Illatmentes. Izzadásgátló. Pont erre vágytam, de nem is gondoltam, hogy drogérában nézelődve csak úgy belebotlok majd.
A kép alapján ezt vettem meg, de én sehol nem találok rajta Mollis márkanevet, és az összetevők se teljesen ezek, elvileg nincs benne triclosan pl.
Maga a termék jól működik, napi egyszer kenve se izzadok, szagom sincs. Kicsit lassan szárad, de legalább nem szárító alkoholos.
Egyenlőre nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Egyenlőre nagyon elégedett vagyok.

Hidratálók: Urea

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3