Mollis

Ár:   360 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Intenzív hatású, alkohol- és színezékmentes, izzadást gátló készítmény. Érzékeny bőrtípusra is alkalmas. Illatanyagmentes.

krmmn

2016. május 19.

IMÁDOM!
Hirtelen felindulásból vettem, ami volt, kifogyóban volt, meg amúgy is, nem ért semmit, mint a legtöbb....
DM-ben nézelődtem, mikor láttam, a többi deo-tól picit arrébb, a natúr részlegen volt ez, akciósan, 400 Ft körül. (teljes ára sem sokkal több) Késztetést éreztem, hogy a kosaramba dobjam. :D Már első használatnál tudtam, hogy ez valami más, mint az eddigiek. nincs tele tömve parfümmel, ez nem a nyomjuk el a szagokat elven működik. Reggel használtam és délben kezdtem el izzadni. Na mondom, klassz, ez is olyan, mint a többi. De hiába izzadtam, semmi kellemetlen illat nem volt. Aztán a következő két nap így telt, nem voltam vele maximálisan megelégedve. Aztán a 4. napon már az izzadás is megszűnt, azóta sehol semmi. Sem izzadság, sem kellemetlen szagok. És ez így megy, egy hónapja. El sem hiszem, ez egy főnyeremény.
Brutál izzadós voltam ,de ez teljesen megszüntette. 5/10 csillag!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

IMÁDOM!
Brutál izzadós voltam ,de ez teljesen megszüntette. 5/10 csillag!!!

dobolank

2016. április 14.

Több mint 10 éve használom, soha nem is akarok mást kipróbálni. Illatmentes, nem izzadok, azt hogy egy deo összefogja a ruhát kortárs beszámolókban hallottam csak és szuper olcsó is. Olyan termék, mint az amodent - eszembe se jut mást kipróbálni, mert mindent megad, ami kell, a műfaj maga meg érdektelen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

lucalucaluca123

2016. április 3.

2 napja vettem, reggel- este a száraz hónaljamra fújtam, de ugyanúgy izzadok, mint eddig. Sajnos évszaktól függően mindig izzadok. +1 csillagot kap azért, mert a szagokat teljesen eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

nagyerika28

2016. január 14.

Nekem nagyon bevált, egyedül egy kevés illatanyagot hiányolok belőle.De végülis így nem hat a parfümre.Semmi izzadság szag nincs,ruhán nem hagy foltot.Elégedett vagyok vele.

UD.Megcsaltam,de rá kellett jönnöm, hogy Ő az igazi!!!Egy örök életre hűséges maradok hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

pcksz

2016. január 11.

nagyon szeretem, este szoktam használni fürdés után és másnap már nem is mindig kell. tényleg hatékony! újra fogom venni, ha egyszer elfogy, bár nagyon tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Széncinke

2015. október 2.

Hatásos, teszi a dolgát, gyorsan megszárad és nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Hatásos, teszi a dolgát, gyorsan megszárad és nem hagy nyomot.

Runway

2015. szeptember 10.

Mostanában ez az egyetlen deo, amit a rendkívül érzékeny bőröm elvisel. Ígéretéhez híven nem okoz irritációt, ugyanakkor egy elég erős és hatásos szer az izzadás ellen. Külön tetszik, hogy nemcsak golyós, hanem kis pumpás kiszerelésben is kapható. Az ára is nagyon kedvező. Az összetevői elég húzósak, nem is értem, hogy bírja a bőröm …

Viszont most néztem, hogy nemrég megváltoztatták az összetételét és triclosan-t már nem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

szilvinyuszko

2015. április 23.

Az egyetlen, amit elbír a bőröm, miután a sok alumínium származéktól állandóan kipirosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

narancsfavirág

2015. április 13.

Ez volt eddig az egyetlen dezodor, ami tényleg hatásos izzadásgátló volt számomra. Igaz,mivel erős a hatása, (és hát az összetevői sem túl szépek) mértékkel használom.

update: sajnos elkezdett irritálni, és a hatékonyságából is veszített, így felhagytam a használatával

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Bendőke

2014. december 22.

Ronda összetevői ellenére, az edzéseken nagyon-nagyon jól teljesít. Teszi a dolgát, talán az Avon-os valamelyik dezodora volt ilyen hatékony. Nálunk mások is szeretik pillanatok alatt elkapkodják a polcról, én felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 22.

Hidratálók: Urea

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3