Mollis

Ár:   360 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Intenzív hatású, alkohol- és színezékmentes, izzadást gátló készítmény. Érzékeny bőrtípusra is alkalmas. Illatanyagmentes.

szilvion

2013. december 31.

Nyáron leolvad az emberről, folyik. Télen nem, de nekem nagyon illattalan, semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

pont

2013. december 20.

nagyon jó! ár-érték arányban meg pláne. aki izzadósabb, annak ebben a hőségben mindenképpen megér egy próbát. bár van benne alumínium, viszont a legtöbb átlagos drogériás termékben is van, de azok fele ennyire sem hatékonyak, mégis duplájába kerülnek. akkor már inkább ez, mint bármelyik agyonreklámozott dove/nivea. aki teljesen natúrat és 'ártalmatlant' keres, annak persze nem opció, de nekem ebben a hőségben muszáj valami erősebbet használnom.

update: visszaolvasva csodálkozom, hogy ilyen jókat írtam róla. lehet, hogy hozzászokott a szervezetem vagy ilyesmi, de le kell vonnom pár pontot, mert hosszabb használat után már egyáltalán nem ötcsillagos sajnos. úgy éreztem, sose szárad meg és az illata is elkezdett zavarni, hatása meg nem nagyon volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

okosokos

Korcsoport: >54
2013. december 5.

Ez egy kitűnő, pumpás dezodor izzadás ellen, sőt, nekem gombás fertőzés ellen is használ az intim testrészeken. A bőrgyógyász által felírt gyógyszer nem használt, ez meg néhány napon belül csökkentette a gombás fertőzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 5.

beautymaniac

2013. augusztus 31.

Egy hete használom. Nagyon izzadós vagyok, és rengeteg féle izzadásgátlót használtam már. Össze sem lehet hasonlítani a drágább és márkásabb társaival. Ez az első deo, ami valóban használ, reggel bekentem magam, és egy hosszú és mozgalmas nap végére sem éreztem kellemetlen szagot, vagy foltot a pólómon. Remélem, hogy továbbra is hatásos lesz, mert egyenlőre nagyon boldog vagyok, hogy végre rátaláltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Cicka

2013. július 24.

Bevált.Ezután is használni fogom.A legfőbb erénye az ára mellett,hogy nem nyomja el,nem üti a parfüm illatát,mivel illatmentes.Bár én nem használok parfümöt.

Update:2 hónap után annyira bebüdösödött a cucc,hogy hányinger.Kuka! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 24.

Update:2 hónap után annyira bebüdösödött a cucc,hogy hányinger.Kuka! :(

sydneyke001

2013. március 12.

Nagyon kevés deo váltotta be a reményeimet eddig.
Az ára miatt eléggé hitetlen voltam.
Aztán egy augusztusi napon kipróbáltam és meggyőzött.
Nem szárítja ki körbe a bőrömet.
Nem irritál borotválkozás után sem.
Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Nagyon kevés deo váltotta be a reményeimet eddig.
Az ára miatt eléggé hitetlen voltam.
Aztán egy augusztusi napon kipróbáltam és meggyőzött.
Nem szárítja ki körbe a bőrömet.
Nem irritál borotválkozás után sem.
Szeretem.

Rony

2013. február 24.

Nagyon hatékony izzadásgátló.
449 Ft-ért vásároltam a Rossmann-ban (ugyanennyiért beszerezhető a DM-ben is).
A pumpás kiszerelésű deo már megvan, azt a táskámban hordom. Ezt pedig itthon. Mint már előttem is leírták, nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Nagyon hatékony izzadásgátló.
449 Ft-ért vásároltam a Rossmann-ban (ugyanennyiért beszerezhető a DM-ben is).

fayless

2013. február 15.

Suliidőszak feeling. Akkor vettem tonnaszámra, amikor spórolni akartam. Amúgy is hülyeségnek tartom, ha a dezodor parfümözve van, mellé pedig használok parfümöt. Tudom tudom, csúnya összetevők, de legalább nincsen "Terike takarítónéni" szagom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

absinth

2013. január 31.

Olcsó és elég hatékony. Egyáltalán nem hagy foltot a ruhán-más deóknál emiatt szenvedtem. Tetszik, hogy nincs illata, nem bírom, ha túl sok illat (parfüm/deo/tusfürdő) keveredik rajtam. Néha azért ha nagyon leizzadok (idegességtől általában), akkor megadja magát, de ez nagyon ritka. Már a 2. flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 13.

Az egyik legfontosabb tulajdonságát kifelejtettem: nem hagy semmiféle foltot a ruhákon! A világos ruhákon nincs sárgás elszíneződés, a sötétebb felsőkön pedig nem lesz fehér folt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 13.

Hidratálók: Urea

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3