Mollis

Ár:   360 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Intenzív hatású, alkohol- és színezékmentes, izzadást gátló készítmény. Érzékeny bőrtípusra is alkalmas. Illatanyagmentes.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 5.

Nekem nagyon bevált, évek óta használom. Tetszik, hogy illatmentes, szárazon tart a legnagyobb hőségben is. Szőrtelenítés után is használom, egyáltalán nem irritál, és nem csíp. Nekem a natúr, természetes alapú készítmények egyáltalán nem váltak be, úgyhogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 5.

Roxanne

2012. augusztus 22.

Ezer éve volt egy ilyen deóm.
Használni sajnos keveset használt. Gondolom, hozzá is szokott a szervezetem, mert szokása.
Ez volt az egyik utolsó mentsváram annak idején, mikor még golyós/stiftes dezodorokkal próbálkoztam. Azt hittem, valamivel természetesebb, mint a többi, talán kevésbé fog irritálni. Nem jött be. Azóta amúgy is gazdagabb lettem egy tapasztalattal, hogy én és a bőrre kenős deok nem vagyunk jó barátok. Irritálnak, marnak, még az ősidőkben az egyik Avonostól kijött néhány apró göb.... Nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Ezer éve volt egy ilyen deóm.

kitti002

2012. augusztus 22.

Hatásos dezodor az tény, de az is, hogy nem a legkíméletesebb. Én csak a biztonság kedvéért vettem így a nagy hőségben. Nem vagyok egy túl izzadós fajta, vagy ha leizzadok sincs "izomszagom", de nem árt az elővigyázatosság. :) Az tuti, h amint elmúlik a kánikula, leváltom egy kevésbé agresszívre. Hatását tekintve 5-ös, de az összetevők miatt 4-est adtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Ryana

2012. július 11.

Régen használtam, ma már soha, mert nem bírom az alumíniumot.
Hatása jó erős, sok benne a hatóanyag, nincs illatosítva, ami jó is lehet, ha az ember lánya parfümöt szeret használni.
Az ára nagyon alacsony.
Fontos, hogy csak csontszáraz bőrre szabad kenni (mint minden deót), akkor hat igazán. Sajnos a szervezet ehhez is hozzászokik, mint minden deóhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Régen használtam, ma már soha, mert nem bírom az alumíniumot.
Az ára nagyon alacsony.

Maniac

2012. június 27.

Mamám évek óta erre esküszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Mamám évek óta erre esküszik.

fanni.sz

2011. szeptember 3.

szeretem jó izzadásgátló hatása van, nem irritál egyáltalán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

szeretem jó izzadásgátló hatása van, nem irritál egyáltalán

Judiit

2011. szeptember 3.

Vagy ezer éve volt egy ilyen deóm. Hamar a kukában kötött ki, mert szinte kimarta a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Hidratálók: Urea

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3