Montagne Jeunesse

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlankaGroom, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a természetes anyagokat tartalmazó maszk kitűnően tonizálja és tisztitja a fáradt arcbőrt. Hatóideje: 10-15 perc.

Kiszerelés: 20 g

ingrid0411

2014. július 4.

Tiszta Holt tengeri iszapot szerettem volna venni de egyenlőre még nem találtam ezért erre esett a választásom mert az INCIje nagyon szép. Könnyen kenhető és a száradás közben figyeltem és valami hatása tényleg van mert úgymond "kiemelkedtek" a pattanások/miteszerek. Gondoltam na ez az jó lesz ez, de mikor lemostam csak azt vettem észre hogy puhább a bőröm és az elhalt hámsejteket szépen lehozta. Azt hogy a pattanásokra /miteszerekre milyen hatással van mondjuk egy alkalom után nem is lehet nagy következtetést levonni. Nem rossz, szerintem még teszek vele egy két próbát
Müllerben (405 Ft) és Rossmannban (399 Ft) is kapható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Müllerben (405 Ft) és Rossmannban (399 Ft) is kapható

ciccmicc

2012. december 8.

Talán csak az illatát nem szeretem. Ezt leszámítva tökéletes. Könnyen lemosható a bőrről, nyugtat, mattít, tisztít. és az összetevői is jók. Már több tasakkal elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

frozi

2012. szeptember 3.

A múlt héten vásároltam a Rossmann-ban, 300 Ftv olt, ha jól emlékszem. Egy sűrű, fogkrémszerű anyag, ami kellemes hűsítő viselet a bőrön. Kb 10-15 perc a hatóideje, annyi idő alatt megszárad és könnyen eltávolítható (csak le kell mosni). Az én kombinált bőrömet szép puhává tette és megtisztította a felesleges faggyútól. Én utána hidratáltam, mert volt 1-2 terület az arcomon, ahol kicsit jobban szárított. Az én bőrömnek jól esett, biztos, hogy újravásárolom. Heti egyszeri használat megfelelő és kb akkora adag van benne, hogy 2 alkalomra is elég. Az összetevői szerintem nagyon szépek és ennyi pénzért ajándék. Ajánlom azoknak, akik nem akarnak vagy nem tehetik, hogy vagyonokat költsenek különböző pakolásokra, nem várnak csodát csak egy kicsit kényeztetni szeretnék az arcbőrüket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Christi

2012. augusztus 30.

Nekem bevált. az illata érdekes. egy ilyen adag több alkalomra is elég, mert elég sok van benne. a végén már húzza az arcom, így jól esik lemosni, de érezhető a hatása. puhább lett az arcom és felfrissült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Glucose

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.