Montale

Ár:   18 000 Ft és 26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2014. június 13.

Ár:   18 000 Ft és 26 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Montale ámbrája meleg, aranyló, balzsamos és időtlenül fenséges. Az ősidők óta a leginkább tiszteletben tartott parfüm-alkotóelemmel olyan kompozíciót készített a Montale, amelynél méltóbbat eddig szinte senki nem volt képes. Nagy szavak ezek, de a Blue Amber egész egyszerűen újkori etalon. Hagyjunk neki időt, és megdöbbenve fogjuk tapasztalni, hogy még órák után is változik, finomodik, aranylik. A Montale alkotása tehát kötelező azoknak, akik szeretik az ámbrát, akik számára pedig ismeretlen az ámbra puha, gazdag bűvereje, azok egy lehetetlenül gyönyörű kompozíciót ismerhetnek meg a személyében.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

csillag

2014. november 9.

5db mintàt rendeltem, de ezzel be is fejeztem, mert csak a szìvem fàjdìtom. De azért, nem mindegyiktől zizegek. Ezzel az illattal nem tudok egy percig sem azonosulni. Szùr, bök, nyom, nagyon zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Thumpa

2014. augusztus 1.

Ez az illat egy paradox illúzió, komolyan.

Első nekifutásra az édessége az, amely feltűnik, de abban a pillanatban, hogy egy "meh" kíséretében elfordulhatnánk, beszippant magával egy sötét csavarral, és rájövünk, hogy az cukros illat csak játszik velünk, szinte fricskaként van jelen. Sűrű dög, olyan, mint egy karcos barbár adonisz, aki egy karlendítéssel húz magához, de abban a pillanatban, hogy rendőrért sikoltoznánk, beleszippantunk a meleg hajzuhatagba, és megnyugszunk.

Perverz egy parfüm, na.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Ez az illat egy paradox illúzió, komolyan.

Perverz egy parfüm, na.