Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Chocolate Greedy egy gourmand óda a krémes csokoládéhoz: lenyűgöző bársonyossággal indít, ínycsiklandóan ötvözi az étcsokoládé és a csokoládékrém kettősségét. Aztán a középső szakaszban enyhe púderesség jelenik meg, mintha a legfinomabb kakaóból készült csokitorta illata elevenedne meg lágy narancsos aromával. A Chocolate Greedy puha, krémes jellege teszi elbűvölően édes kísértéssé a kompozíciót, mely érzékien öleli körbe viselőjét.

Illatjegyek: narancs, szárított gyümölcsök, tonkabab, vanília.

Montale Chocolate Greedy 10ml fújós
Ár: 2300+szállítási ktg. , Eladó: varnaim
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: --

varnaim

Korcsoport: >54
2020. április 22.

5 év után újra megkívántam, így megrendeltem egy 100mls flakont. Régebben egy 10mls fújósom volt, amit a mennyiséghez képest viszonylag sokára használtam el. Pár napja megérkezett a rendelésem és máris többször fújtam magamra, mint amikor először tettem szert erre az illatra :) Lehet, hogy csak a karantén teszi ezt velem, hogy ennyire kívánom az édeset, de ész nélkül fújom magamra :D Isteni, igazi csokiillat elsőre, aztán csokis sütire vált és az is marad, míg el nem tűnik a bőrömről...jelenleg nagyon szeretem és 5 csillagot adok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 22.

silence

2020. február 1.

Csoki imádóknak kötelező darab!
Gourmand - csokis kategóriában az első helyért vetekszik a CSP Amour de Cacao-jával, amire szerintem megtévesztésig hasonlít!
Nagyon eredeti kakaó illat, ami egyszer krémes-csokis, máskor szárazabb, kakaóporos.
Az uralkodó illat azonban, amit egész nap érzek magamon, az a narancsos - keserűcsokis muffin illata!
Hogy mennyire unisex, azzal vitatkoznék: pasin abszolút nem tudom elképzelni, hagyják csak meg nekünk nőknek ezt az édes vonalat!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Csoki imádóknak kötelező darab!

Asianlover

2020. január 4.

Nagyon kedves, édes gourmand illat. Kifújást követően engem egyértelműen egy citromos-túrós süteményre emlékeztet, híre-hamva nem volt a kakónak vagy kávénak. Egy bő óra elteltével vett csak Nesquik kakaó, majd édes-kávés-kakaó irányt. Kifejezetten édes, ennek ellenére sem túl nehéz. Összehasonlítva a Salt Caramellel, számomra jobban viselhető, nem annyira tömény, "sűrű", szirupos.
Nagy álmom, hogy egyszer megtalálom a nekem való, keserű, természetes kakaós illatot... erre tovább kell várnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

LxndrHrvth

2019. április 12.

Wow! Azért elképesztő, hogy ennyire “élethű” gourmand illatokat tudnak kreálni emberek. Kifújáskor nekem konyakmeggy jutott eszembe (gondolom az alkohol miatt), viszont utána nagyon finom kávés étcsokoládé (kifejezetten tetszik benne a karcos pörkölt kávé illat, sajnálom, hogy nem tart végig, mert nagyon jól ellensúlyozza az édességet). Fél óra után szelídül, innentől csokis praliné (nekem), a kisfiamnak palacsinta illatú, mondta ezt vigyorogva. Hát már ezért megérte! :) Neki tuti a kedvence lesz, itthon fogom elhasználni a kis üvegcsémet :)
Imádom a kávét, a csokit, nagyon jó kis illat, de ettől függetlenül én egy parfümben másra vágyom. Csak ezért négy csillag. Tartóssága kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

zsazsi1

2019. február 1.

Csere útján került hozzám ez a kis ínyencség - köszönet ezúton is Mártinak - ami egyúttal az első Montale-illat is, amivel ismerkedem. A fújósba beleszimatolva tömény étcsokiillat fogadott, hú, csokimikulásnak fogom érezni magam, ha magamra fújom...! Bőrre fújva a tömény csoki mellé nekem határozottan popcorn-illat csatlakozott. Tartós, leszáradásában is ugyanolyan illat. Vártam, hogy előbújik valahol egy kis "parfüm" is, de masszívan tartotta magát az étcsokis popcorn. Nem tudnék itthoni viselésen kívül elképzelni olyan alkalmat, ahol csokimiki + popcorn illatú szeretnék lenni, de poénnak és bekuckózós illatnak tök jó, azonkívül tény, hogy a csuklóm az orromra van gyógyulva mióta felfújtam. Mínusz egy csillag, mert kegyetlenül megéheztem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

Ritus33

2019. január 30.

Csodás kürtős kalács illat! Rajtam ezt érezni! Bókok voltak bőven, az embereket vonzza az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

szptimea

2019. január 26.

10-est adnék, ha lehetne. A legeslegfinomabb parfümömre hasonlít, Aquolina Chocoloversre, amit sajnos nem gyártanak már régóta. Azóta keresem az alternatíváját, és végre meg van. Csokis szerelem, amit sosem fogok tudni megunni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

erzsebet0304

2019. január 5.

Csokoládé jöhet minden mennyiségben!És ez igazi csoki parfüm! Nagyon tetszik,tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

Hanamizuki

2018. november 14.

A Sweet Vanilla mellett ez a másik új szerzeményem és új szerelmem. Én nem mondanám kifejezetten csokisnak, rajtam semmi Milka, vagy ilyesmi, hanem egy nagyon finom, gourmand édesség, amibe jó beleburkolózni egész nap. Tartóssága rendben van, még este is érzem magamon, ruhán, sálon pedig levakarhatatlan. Ez kinek pozitív, kinek nem, döntse el maga, nekem mindenképp az.
Ma ahogy sorra kerültem a boltban a pénztárnál, a pénztáros csajszi egyből elkezdett a levegőben szimatolgatni, hogy mi ez a finom illat, olyan kakaó, vagy csoki. Mondtam neki, hogy ez bizony a parfümöm. És ez az amit én egy illattól várok. Hogy legyen jelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

pagangoddess

2018. július 26.

Mintát rendeltem belőle, alkaromra fújtam egy picit. Párom először élből fujjogni kezdett; oreo-keksz illattal indított a bőrömön, ő pedig ki nem állhatja az oreót. Picivel később ismét megszagoltattam vele: csokis piskóta, már sokkal szívesebben szaglásztuk a karomat mind a ketten:) Most pedig épp tejcsoki tejital illatot érzek... Kánikulában született a teszt, kis türelem kell ehhez a csokibombához, esélyt érdemel, és nagyon megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.