Montale

Ár:   22 000 Ft és 34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   22 000 Ft és 34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2015

Főbb illatjegyei: oud, méz, fahéj, ámbra, bőr, valília, pacsuli, virágok

Montale Honey Aoud, Patchouli Leaves, Chypre Vanille, White Aoud FÚJÓSOK
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Fújós frissen ❗Montale Honey Aoud
Ár: 2200 /3900.- 5/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

DrBendrix

2017. szeptember 21.

Rengeteg montale illatot kipróbáltam, általában az unisex dolgok meg én jól passzolunk. Ez egyből megfogott...Különleges, éles illat, mégis teljesen hordható a hétköznapokban, ellentétben az oud parfümök nagy részével. Lágy, kellemesen meleg buborékba von, amit mások is egészen biztosan észre fognak venni, mert sok "átlagos" illat közt kiáltva ad hangot magának. Télen/ősszel az egyik legkellemesebb parfüm, főleg szürke, csapadékos napokon. Csak ajánlani tudom, bár hozzá teszem, hogy az én orromnak inkább férfias, mély karakterű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nagygabi

2017. szeptember 3.

Kedvencem akár télen, akár nyáron! Mindig hozza a hangulatot!
Nagyon tartós, és sokáig kibomló illat.
Bár a Montale No.1-et nem éri utol, de csak hajszálnyi választja el tőle.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kedvencem akár télen, akár nyáron! Mindig hozza a hangulatot!
Nagyon tartós, és sokáig kibomló illat.
Bár a Montale No.1-et nem éri utol, de csak hajszálnyi választja el tőle.:)

aliz1105

2017. augusztus 23.

Egy tucat Montale illatom van mintàban . Ez valogy nem hozott làzba. Valóban csodàs , de szàmomra csak egy jólkomponàlt pasi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kardvirág

2017. augusztus 18.

zovanda-val értek egyet. Ebből nem lehet elég keveset fújni. Egyszerűen túl sok. Úgy, mint a többi Montale. Én befejeztem a velük való ismerkedést. Nem az én világom. Nem láttam meg benne a szépséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

PerfumePippi

2017. július 26.

Valahogy én úgy jártam, hogy amikor fűszeres, nagyon mély, gourmandos túlcsordulást kerestem Montale-tól, foglyul ejtett a mester Bermuda-háromszöge: Honey Aoud-Red Aoud-Patchouli Leaves (ez ugyan nem gourmand, de roppant mélységeket mozgat meg). És fölkenve a mintákat csak köröztem a háromszögem felett, mert óránként mást-mást éreztem a legjobbnak. Ennek már jó ideje, egyiket sem vettem meg, és bizony föltettem magamnak a kérdést, hogy miért nem tudok elköteleződni valamelyik remekmű mellett?

A Honey Aoud az általam ismert Montale-ok egyik legjobbika, egy különleges karakterű alkotás. Olyan, mint egy bizarr szépségű absztrakt festmény, amin az éjlila és a barnás borostyán alkot meghökkentő párost. Éjlila és karcosan sötét a fűszertől, de a benne lévő méz sem az áttetszően pergő akácméz, hanem valami pörkös illatú erdei nektár. Rajtam dúsan áradó, egész pontosan kifelé áradó, azaz inkább férfias jellegű, de ezt is olyan kifinomultan máshogy teszi, hogy órákig nem azt mondanám rá, hogy "uniszex", hanem azt, hogy "nem igazán nőies". Nem bájol, hanem hódít, s aztán a legvégső szakaszában megnyugtató, szelíden parázsló férfiillattá lényegül a csuklómon.
Ezért én szívesebben érezném meg egy férfin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 26.

Ezért én szívesebben érezném meg egy férfin.

zovanda

2017. május 21.

Annyi szépet olvasok róla,de bármilyen keveset fújok rajtam egy tolakodó,irritáló illat.Semmi méz,vanilia,csak oud és pacsuli.A tartóssága szuper(sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

lizuka122

2017. február 4.

A parfümmenyország legfényesebb csillaga!!! Tartós, különleges. Annyira harmonikus, nagyon jólesik viselni. Szeretem, nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

yudiger

2017. február 3.

És megérkezett!! Már alig vártam, és nem hiába. Még a mintánál - csak mintám volt eddig - is jobb. Ennek az illatnak van egy nagyon érdekes tulajdonsága. Hozzá tud nőni az emberhez. Körbevesz, nem csak viselem, hanem velem együtt él, tökéletes harmóniában van velem. Fürdés után alig várom, hogy újra fújhassam. Nagyon jó a hatósugara, és rajtam tartós is. Azt hiszem, hogy egy igen tartós szerelem van kialakulóban a Montale parfümök és közöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 3.

Seahorse82

2017. január 13.

Több, mint egy hete nekem is meghozta a futár. Nagyon nagyon finom fűszeres. Olyan, amilyennek elképzeltem. Úgy érzem rajtam több komponense is felfedezhető. Érzem a fahéjt, a mézet és a fűszereket. Most már értem, hogy mi ez a szenvedély a Montale parfümök irányába. Nagyon hamar az ember így egy egész vagyont eltud tapsolni:D Elképesztően tartós, rajtam egész nap kitart, pedig ez nagy szó. Az angel tud még ilyen tartósságot produkálni rajtam. Ez az illat az ezeregy éjszaka meséjének világát juttatja eszembe. Valóban csodálatos, különleges, érzéki, sexi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Anne74

2016. december 5.

Ma ismét ezt az illatot viseltem. Egyszerűen csodás. Annyira körbeölel, annyira az enyém s velem van minden pillanatban, a zord hidegben miközben sietek elintézni a dolgaimat, S a melegben is ,amikor este egy teával a kandallónál olvasok.

Már kevés van a birtokomban ebből a csodából, azt hiszem itt az ideje újravásárolnom... :)

Előzmény:
Ha a Mennyországnak van illata, akkor az ilyen...

Annyira egyedi varázslatosságot tükröz.

Kellemes, megnyugtató, kifinomult illatkompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

Előzmény:
Ha a Mennyországnak van illata, akkor az ilyen...

Annyira egyedi varázslatosságot tükröz.

Kellemes, megnyugtató, kifinomult illatkompozíció.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Linalool, Citronellol, Eugenol, Limonene, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.