Montale

Ár:   22 000 Ft és 34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   22 000 Ft és 34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2015

Főbb illatjegyei: oud, méz, fahéj, ámbra, bőr, valília, pacsuli, virágok

Montale Honey Aoud, Patchouli Leaves, Chypre Vanille, White Aoud FÚJÓSOK
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Fújós frissen ❗Montale Honey Aoud
Ár: 2200 /3900.- 5/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

BitterSweet

2016. december 1.

Ma érkezett ez a nagyágyú. Igazán nehéz szavakba önteni az érzéseimet. Én a szerencsések közé tartozom, a méz, és a fahéj dominál a bőrömön. Viszont mást kb nem is érzek. Örülnék egy kis virágnak, vagy vaníliának benne, ami csitítaná a méz intenzív, mindent elsöprő aromáját.

Szó szerint egyetlen cseppet fújtam magamra, és olyan erővel robbant le a bőrömről, hogy elnyomott minden mást.

Még nem tudom, hogy szeretnék-e méz illatba burkolózni 12órára, de van még időnk összebarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

rata.sum

2016. november 6.

A szívem szakad meg. :( Annyira vágytam rá, annyira nekem valónak gondoltam. Vettem egy 10 ml-s fújóst (még jó, hogy nem egyből egy teljes üveggel...), és TUDTAM, hogy imádni fogom.
Sajnos tévedtem. Rajtam a Red Aoud (amit szívből imádok), sokkal kevésbé oud-os, attól finom chilis csoki illatú leszek. A Honey Aoud-dal én is úgy jártam, hogy a bőrömön nyoma sincs fahéjnak, méznek, ámbrának. Egész nap vártam, de semmi. Csak oud és bőr. Nem mondom, hogy rossz illat, de rajtam a legkevésbé sem melengető vagy balzsamos. Erőteljes, kicsit karcos, egy borostás, szívdöglesztő férfin tudnám leginkább elképzelni. Az én kémiám sajnos ennyit tud kihozni belőle. :(
Egyrészt végtelenül sajnálom, másrészt meg legalább nem verek el megint 20+ezer forintot egy parfümre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

dandy

2016. szeptember 29.

5 ml fújóst vettem az itt leírtak miatt, de rajtam nem érződik más csak az aoud és a pacsuli :( szomorú vagyok :( rettentő mód bosszant, sehol a méz, a fahéj, még egy icuri-picuri sem, még vanília sem, semmi, csak aoud és pacsuli...nem pontozom le, mert szép illat lehet, de nem az én bőrömön. Viszont baromi tartós...egyet fújtam, amit le is mostam kb 1 óra múlva, mert a picurka fejfájásomból migrén lett, nem biztos, hogy ettől, de aki tudja milyen a migrén, annak nem kell bemutatni mire képes egy illat, vagy szag...szóval lemostam, de így is estig csak ezt éreztem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Lina6

2016. július 6.

Mintám van belőle. Nagyon különleges illat.Inkább nőies. Finomságos. 5 CSILLAG

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 6.

Mintám van belőle. Nagyon különleges illat.Inkább nőies. Finomságos. 5 CSILLAG

Szantobeata

2016. június 2.

Szóval ez az aoud...első aoud-os illatmintám, de jön még 2, amit ezek után kicsit félve várok...leírhatatlan számomra, érzem a mézet, a fahéjat, és fűszereket. Mint egy indiai füstölő...elsőre nem akarom lehúzni, de egyelőre nem jó...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

galagonyanya

2016. június 2.

Istenem! Ó add, hogy végre legyen egy üveggel nekem ebből a csodából! Ez az illat maga a fűszeres, mézes, kéjes gyönyörűség. Csak a nevében oud-os, egyébként nem az - valójában egy nagy halom fahéj, meg fűszer, meg ámbra meg egy kis vanília, bőségesen leöntve krémes, dús mézzel. Ennivalóan finom, mégsem szirupos vagy émelygős. Egyszerűen csak szagolni meg szagolni akarom mindörökké.

És lőn. Megvan immár szépséges kincsem, melyet szívem szerint a Gringotts-ban őriztetnék, koboldokkal és sárkányokkal. Oda is való, hiszen varázsereje van.

Köszönöm, Istenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Köszönöm, Istenem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Linalool, Citronellol, Eugenol, Limonene, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.