Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szambi, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: eper, mandula, mósusz, perui balzsam, vanília

Montale Mukhallat fújós
Ár: 1000/1500/2800 , Eladó: daliah
Állapot: 2/5/10 ml frissen fújva, Helyszín: Bp. Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Montale Mukhallat és Chocolate Greedy Neroli minta
Ár: 1500.-/2db , Eladó: Iszike
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta

Heine

2018. szeptember 19.

Rózsaszín golyórágó. Húszezerért... igazán hívője vagyok az édes illatoknak (pl. Pink Sugar), de erősen arányosítom az illat minőségét az árral. Tehát:

Ami felvállaltan Pink Sugar, csak vattacukrot ígér, de azt tömény mennyiségben, ezt korrekten nyújtja, ÉS kellően olcsó ehhez a minőséghez (tehát kb. négyezer forint száz milli), az szerintem korrekt és vállalható.

Ami elvileg niche minőségben tartalmazna mósuszt, perui balzsamot és mandulát, az előzőhöz képest ötszörös áron fut, a csomagolása pedig kimondottan luxus szeretne lenni (gépész - anyagtechnológus hallgató vagyok, nekem személyes probléma a silány anyagból készült csomagolás) az pedig golyórágó illatú.
Kénytelen vagyok lepontozni, ezt az illatot megkapom a sarki kínaiban a rózsaszín illatok közt, vagy a Rossmann alsó polcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

RitaL

2018. augusztus 24.

Őszintén, szerintem ez az illat egy vicc. Én nem hiszem, hogy az alkotója komolyan gondolta...
Nagyon igaza van annak a hozzászólónak, aki a Gabi fogkrém ízéhez hasonlította az illatot. Ennél pontosabban megfogalmazni nem is lehetne.
Drasztikus, masszív műeper. De mintha direkt lenne ennyire mű az eper, értitek.
Ugyanakkor meg mégiscsak valamiféle bűnös élvezet, mint amikor az ember agyrohasztónak néz valami béna amerikai sitcomot. Tudom, hogy ez egy semmi, értéktelen, mégis szaglászom és kéjesen mormogok magamban, hogy de béna... de valahol meg jól is esik...
Szóval a viccfaktor 3 csillagot nekem megér, mert viszont brutál tartós. Ja, és tényleg ez konkrétan egy piros folyadék, szerintem ez meg a szívatás része. Világos ruhára ne fújjátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Drasztikus, masszív műeper. De mintha direkt lenne ennyire mű az eper, értitek.

Parfuwoman

2018. június 11.

Valójában én nem érzem se az összetevő illatjegyeket ,se a csomagolást helytállónak,mert számomra ez az illat minden,csak nem “fehér”. Őszre meg fogom majd venni,húsvétkor találkoztam vele,akkor hűvös volt még rendesen,s jól emlékszem ,hogy az első dolog ,ami eszembe jutott,a kandalló melege egy kis édességgel vegyítve . Én nagyon finom tőzeges,füstös,beburkolózós illatnak érzem ,tejszínes eperrel. Vagy lehet,hogy ez a füstös,lágy tőzegesség a perui balzsam hatása ? Én ehhez egy kávészínű metálos üveget tudok elképzelni ,ami jelzi ,hogy ő nem egy könnyed illatocska.Tartóssága akárcsak a többi Montale-é,8 óra +.Olyan illat,amibe jó beleburkolózni a meleg szobában,miközben kint tombol a hóvihar .Szép alkotás és különlegesnek érzem . Ráadásul azért is szeretem a Montale-okat,mert “nicheországhoz” mérten még elérhető az ára .Egy negatívumuk ez az alumíniumüveg,ami szerintem nagyon nem szép,főleg az ezüst színű ,nagyon gagyi hatású szerintem ,bár a tartalom kárpótol ,meg az a legfontosabb persze,de akkor is na :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Tubereuse

2017. augusztus 18.

Pierre Montale gourmand illata, nem az a fajta amit mindennap kívánsz magadon. Az összetevők önállóan nem jelennek meg hangsúlyosan, hanem egy nagyon erőteljes fűszeres-cukros elegyet alkotnak. Időnként szükségem van erre az elegyre. Kell hozzá a hideg, nyáron nagyon sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Lina6

2017. május 26.

Nekem a régi Gabi fogkrémre hasonlít az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

Nekem a régi Gabi fogkrémre hasonlít az illata :)

yudiger

2017. március 10.

Szerethető, kedves, kellemes, édes illat. Valóban van egy tutti-frutti rágógumis beütése, de nem rossz.
Tartóssága és hatósugara brutális. Kolléganőmnek van, már az irodája előtt lehet érezni , pedig - elmondása szerint - reggel fúj egyet és még délután is körüllengi az illat. Hosszú órák múlva sem veszít sokat az intenzitásából. Vidám, nyarat idéző. Nem tucat cucc az biztos. Azért csak négy pont, mert magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

mooo

2017. február 1.

Illatos radír, rágógumi, tutti-frutti, gyermekkor, vidámság......igazi cukimukorfalat illat és én 38 évesen is imádok néha ilyen illatban " úszkálni" ......az, hogy ehhez mit szól aki megérzi....na az meg nem igazán érdekel! :-) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Eszmeralda

2016. november 25.

Jaj de cuki!!!! Orbit Kid (rózsaszín) illata van. Nekem kellene, bár szerintem nem a 35 évemhez való! A problémám vele az, hogy a bőröm pillanatok alatt beszívja (nem csak ezt, sajnos-mindent) ezért szoktam a ruhámra fújni a parfümöket, viszont ez foltot hagy, azt nem mondta senki! Konkrétan piros a folyadék... Az ára is probléma, mert rágó illat ennyi pénzért... hááááát húzós! De aki nem tudja elképzelni az illatot az vegyen egy fent említett Orbitot és máris helyben van. Ha kapnék egyet elfújnám, de nem adnék ennyi pénzt egy rágóillatért. Ja azt elfelejtettem, hogy kolléganőm szerint epres autóillatosító :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Vancsi

2016. október 17.

Egyértelműen rágógumi illat. Nagyon különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Egyértelműen rágógumi illat. Nagyon különös.

PerfumePippi

2016. július 13.

Nagy Montale rajongó vagyok, de ez az illat kifogott rajtam. Hosszú hónapokat adtam neki, de az összes próbálkozásom azzal a kérdéssel ért véget, hogy ez az elvetemült ötlet vajon miért pattanhatott ki a mester fejéből? Tényleg arról lehet szó, hogy az illat rajongóin valami egészen más bontakozik ki...Sajnos rajtam végig szintetikus eperszörp érződött, meglehetősen lineárisan. A szintetikus hatás végig ott maradt, de először savanykás érzet kísérte, aztán mintha valamilyen mézes alap próbálkozott volna előbújni, de nem sikerült neki. Végül pár óra elteltével éreztem, fölösleges tovább erőlködnöm, és lemostam. Vagyis Montale-hoz híven csak mostam volna. Az eper eltűnt, de egy átlagos édes alap megmaradt (gondolom a vanília és a perui balzsam). Tényleg sajnálom, én megpróbáltam...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Amyl Cinnamal, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.