Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: animania, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatösszetevők: rózsa, jázmin, illatvirág, cédrus, tonkabab

Montale Powder Flowers EDP fújós
Ár: 1300 Ft+pktgtől , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm v. postán maradóra, foxpost
Üvegében, Montale Powder Flowers EDP
Ár: 16.500.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 100/90 ml, Helyszín: Budaörs , fizetés: Posta, Foxpost

Purnima

2018. július 1.

Egyik kedvenc illatom. Megnyugtat és felvidít. 1 fújás reggel és este is érezni. Ára is teljesen baráti. Viszont amire figyelni kell, hogy nyáron csak olyan testfelüleletre érdemes fújni, amit ruha takar, mert nap hatására furi szaga lesz. (Aki nem szereti a púderes illatokat, miért próbálkozik vele amúgy.. ?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Csillabillakamilla

2018. június 25.

Egyszerűen imádom. A púderes illatok közül ez volt az amit kerestem. Másik nagy kedvencem mellett, az Intimissimi Innocente mellett, ezt használom minden nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

borzos

2018. június 22.

Egyszerűen imádom az illatát,már közel másfél éve használom,nagyon kevés kell belőle, akkor finom,púderes, kettőnél több fújás azonban tényleg túl sok,tolakodó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Kisangyalcsillag

2018. május 8.

Még sosem történt velem ilyen.... Egyszerűen besokalltam ettől az illattól. Egy fújás a csuklómra..... és a rosszullét kerülgetett órákig.El sem hittem h egy parfüm ilyet tud okozni nekem. Ráadásul niche kategóriás....Na neeeeee😬😬😬😬😬
Imádom a púderes illatokat.... De ez.... Nem is tálalok rá szavakat. Annyira tömény, sok, sokkkkk,h szó szerint zavarta az orromat.Hiába vártam, h csituljon... szelídüljön. Masszívan tartotta az elejétől érzett szinte már olajszagra emlékeztető illatát. Próbáltam lemosni... majdnem lehetetlen. Ma először úgy feküdtem le h nem fújtam magamra semmit és nem vágyom semmilyen illatra.....😔😔😔😔
Úr isten... Mit tettél velem Powder Flower 😬😬😬
Legalább eggyel kevesebb kísértés😂😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Úr isten... Mit tettél velem Powder Flower 😬😬😬
Legalább eggyel kevesebb kísértés😂😂😂

VTI

2017. november 7.

A rengeteg pozitív vélemény alapján vásároltam, mivel régóta keresek egy igazán púderes illatot. Nagy várakozás után végre megérkezett. A saját bőrömön kifejezetten erős, szúrós, púderes illatra nyomokban sem emlékeztet, bár valószínűleg máson más illat bontakozik ki. Idővel a kellemetlenül intenzív mivoltából vesztett, de finom, vagy inkább csak elviselhető illat később sem alakult ki. Nekem nem nyerte el a tetszésem. A túl intenzív húsvéti kölnik nem állnak messze az illatától. Számomra hatalmas csalódás. A Chanelhez fűződő kitartó ragaszkodást ez sem tudta megingatni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

bettyke401

2017. szeptember 18.

Szintén hatalmas csalódás a Petits et mamans mellett :( az itt olvasott vélemények alapján mertem megrendelni ezt is, sokan írták hogy finom, púderes illat. Már első fújás után éreztem, hogy valami borzasztó, szúrós illat, mintha túl sok dezodort fújt volna magára valaki, púdert sajnos sehol sem éreztem. Még szerencse, hogy munkatársamnak tetszik, így sikerül továbbadnom rajta, de pár óra elteltével még mindig érzem az orrom ezt az "illatot".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Vvera

2017. március 4.

Nekem sajnos nem nyerte el a tetszésem. Az én bőrömön abszolút nem egy kifinomult illatot ad vissza, senki meg sem mondaná ez alapján, hogy luxusparfum, sőt...ez az illat számomra olyan, mint amikor idős hölgyek bekenik magukat kamilla testápolóval...Sajnálom, de nem vált be. A tartóssága kiváló egyébként, mert még fürdés után is megmarad a bőrön az illat és még másnap is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Zsuu75

2016. december 17.

A púderes illatok a kedvenceim. Sok parfümöt próbáltam , használtam már, mire ráakadtam a niche parfümökre. Az elsô minták egyike volt ez, amit beszereztem, és én nem csalódtam. Púderes, nem kicsit, nagyon. Az elején tényleg sok, de amikor szelidül egy kicsit, akkor már nagyon finom. és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

PerfumePippi

2016. július 17.

Ez az a púder-illat, ami miatt én évekkel ezelőtt eljutottam a Neroliba...Az úgy volt, hogy kerestem púder-illatot - nem púdereset, hanem igazi púder-illatot. Az rögtön kiderült, hogy ilyen kevés van, de legalább elmerészkedtem a boltba, és azóta is lelkesen járok illatolni. Öt hónapig jártam csak illatmintákért meg szagolgatni, szóval nem siettem el az első vásárlásomat, és ha jól emlékszem, konkrétan ezt az illatot vettem meg hosszas gyötrődés után első Montale-szerzeményként. És rögtön utána meg is bántam, úgy éreztem, mégsem ő az igazi, aztán ahányszor viselem , mindig rájövök, hogy úgy jó ez az illat, ahogy van. A héten is viseltem, a relatív meleg ellenére, úgy éreztem, hogy a lelkemnek szüksége van meleg gondoskodásra, és egyik kolléganőm megdicsért, hogy milyen finom "krém-illatom" van :-)
Azon nem csodálkozom, hogy megosztja a közönséget, mert valóban fullasztóan, émelyítően virágos az indítása, és ez jó sokáig el is kíséri (mértem: a hatóideje legalább 17 óra úgy, hogy a 17. óra elteltével is van igazi élvezeti értéke, nem csak illat-maradványok a ruhaszövet között.). Ha púderes dobozként kellene jellemeznem (hogy is lehetne máshogy jellemezni egy púderillatot?), akkor ő lenne a ROKOKÓ púderes doboz. Dukál mellé egy álarcosbál is álarccal, rizsporos parókával, sok-sok szalaggal, csipkével, drága kelmével, és legyezővel. Ő ott hever a a tulajdonosa fésülködőasztalán - bocsánat, nem hever, mert ő egy rokokó púderes doboz, amit eredeti ezüstből szobort ki az ötvös mester, aztán arannyal futtatott meg. Ő uralja a fésülködő asztalt, néha megnézi magát az aranykeretes tükörben. Van még ott szaténszalag és púderpamacs is, meg gyöngyök...Hát ezért az a rengeteg-rengeteg virág és édes fűszer.
De aki túléli azt az egy-két órát, amíg rizsporos hercegnőnk kitombolja magát a bálon/a bőrön, annak utána óriási jutalomban lesz része: egy, a puhaságával körbeölelő lágy púderillatban gyönyörködhet egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Marcsi66

2016. május 20.

Tényleg olcsón hozzá lehet most jutni,de így se kellene,teljesen másra számítottam...a kis Clohét oda nem adnám érte,több illatom is van ebben a kategóriában,és mindegyik jobbnak bizonyult,.Nagyon karcos szúrós legalább egy óra,amíg lecseng,de a szúróssága nem múlik,durván orrba vágó,és olcsó hatás ,én így érzem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Citral