Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: animania, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatösszetevők: rózsa, jázmin, illatvirág, cédrus, tonkabab

Montale Powder Flowers EDP fújós
Ár: 1300 Ft+pktgtől , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm v. postán maradóra, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Max

2015. december 29.

Kerestem valamilyen finom púder illatú parfümöt. Szinte csak jó véleményeket olvastam erről a parfümről különböző oldalakon. Gondoltam rendelek egy mintát belőle. Nagy várakozás töltött el míg kipróbálhattam.
Könyörgöm ez mi? Hányinger. Nem tudok mást mondani, mint olcsó orosz ötforintos kölni. Ezt a szagot éreztem gyerekkoromban, mikor idős orosz nénik sétáltak el mellettünk. Rengeteget jártunk piacra nézelődni, és ilyen szagú parfümöket árultak az oroszok, ennek kb. 30 éve.
Most a buszon utazva érzem ezt az olcsó, durva, igénytelen, orrba vágó szagot, mikor idősebb hölgyek szállnak fel.
Próbáltam lemosni, de sajnos nem megy. Ez napokig itt lesz a csuklómon, napokig hányingerem lesz. Ez van. Igen, ez totális tévedés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 29.

egyedszilvi

2015. november 17.

A legfinomabb púder.Tenyleg!A kenzo Flowerben nem tetszett egy összetevő,ez az illat tökéletes 😊.tartóssága csak pár óra a bőrön,ruhán napokig érezhető.

Le kell vonjak tőle egy pontot,sajnos mikor feltettem 2 nap,fullasztott,hányingerem volt tőle.Nem tudunk együtt működni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

mooo

2015. március 29.

Nagy kedvenc, nekem ez az igazi púderes illat! Nem hintőpor,nem babapúder,hanem finom kőpúder illatú a bőrömön! Én rengeteg púderes illatot próbáltam,de ez messze-messze a legjobb közülük, szinte naponta megjegyzik, dicsérik és a férfiakra is nagy hatással van. Nem utolsó szempont, hogy nagyon tartós. Kifújáskor pár percig talán erősnek tűnhet, de utána adja azt az igazi púderes finomságot és tartja is magát egész nap! Ez egy púdercsoda!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

galagonyanya

2015. március 22.

Mint a púderes illatok szerelmese, nem hagyhattam ki ezt az illatot sem, hiszen már a nevében is púdert ígér. Sajnos csak a nevében az... nálam az igazi púderillat az Intimissimi Innocente, meg a Lolita Eau en Blanc (például), de a Powder Flowers messze-messze elmarad ezek mögött. Vad, erős, púder jellegű illat, semmi lágyság, semmi kifinomultság. Az említett parfümökkel összehasonlítva olyan, mintha egy kézzel faragott, finom kis alabástromszoborral hasonlítanánk össze egy formában kiöntött fehér szobrot. Elnagyolt, durva, jellegtelen. Szerintem Montale inkább maradjon meg a profiljánál, az oud-nál meg a rózsánál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Svetlana

2014. december 2.

Tömény, lemoshatatlan púderes illat. Amikor kimostam a pulcsimat, amire fújva volt, mosás után is töményen érződött. Nem rossz, de könnyen meg lehet unni, semmi csavar nincs benne, egysíkú illat, azaz nem változik semmit az órák alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 2.

Kodi

2014. szeptember 3.

A nagybetűs púderillat! Mainstream parfümök között ilyen nincs is, hiszen kevesen keresnék, sokan tartják az ilyen illatokat mamókásnak, pedig csak mértékkel kell viselni. Talán szárazabb bőröm okán jól állnak rajtam a púderes parfümök, hétköznapokon én is inkább gyöngédebbeket használnék (pl. Cashmere Mist), mint a Montale, az ő varázslatát alkalmakra tartogatom. Talán nem is kellene olyan szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Nur

2014. augusztus 21.

Az igazi, tökéletes púder illat. Betölti a teret és viselőjét, finom, elegáns, elvarázsol. Következő beruházásom ez az illat lesz, pedig nincs is pézsma az összetevők között. Vagy mégis...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

animania

2014. április 27.

Csak mintám volt belőle, mert a mai napig keresem az igazi púderes illatot, és nem mertem megvenni a nagyobb kiszerelést, úgy hogy nem szagoltam. Tetszett, de nem lett szerelem. Töményen púderes, és ez már nekem is sok volt. Hihetetlenül tartós. De hátha másnak bejön... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Citral