Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maggy, Módosítva: 2011. december 13.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A név mindent elárul - rózsák és mósusz. Vagyis csak részben, arra ugyanis nem utal, hogy micsoda tökéletesen passzoló összetevők ezek: a harmatcsókolta rózsák gyönyörűen harmonizálnak a kasmírpuhaságú mósusszal. A szemünk szinte könnybe lábad a játszi könnyedségtől, romantikától és eleganciától. Bűbájos és elragadó alkotás, melyet környezetünk is gyakran észrevételez majd. Az életben oly gyakran a nem túlbonyolított dolgok okozzák a legtöbb örömöt…

Összetevők: Ámbra, Jázmin, Mósusz, Rózsa

Montale Roses Musk
Ár: 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 700 , Eladó: Mery32
Állapot: 2 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postán küldöm

cattitude

2018. szeptember 3.

az eleje kicsit szúrós pézsma, aztán előbújik a friss, finom, sziromillatú rózsa és kb egy órácskáig marad is. romantika, elegancia nem tudom, hol maradt a parfümből, persze lehet csak az én szeleburdi bőrömön nem érződnek. nem nyűgözött le különösebben, szerintem vannak ennél jobb, tartósabb rózsás illatok is kevesebbért, mint a Montale

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Gorgeous

2018. augusztus 4.

Jajjjistenem ! A szokásos Montale katyvasz! Komolyan szerintem ezek a Black Aoud EDP vel minden szaglószervük receptorát kivégezték.
Könyörgöm küldjön nekik valaki egy humanoidot akinek még van orra .
Katasztrófa! De lehet hogy egy tréfa nem tudom eldönteni. Nekem mindegy csak a közelemben ne fujjátok. Köszi a megértést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Könyörgöm küldjön nekik valaki egy humanoidot akinek még van orra .

andian

2018. május 25.

Ez az illat... valami leírhatatlan. Nem csak egyszerűen büdös, de meghatározhatatlanul büdös. Nagyon tartós, még többszöri kézmosás után is érezni, de a sziluettje kicsi, így ha az ember meg akarja szagolni, és egyre közelebb hajol a csuklójához... már túl is adagolta magát a parfümmel. Nem lehet kicsit megszagolni, csak egyszerre beszívni egy jó nagy adagot. Ez valami gyógyszer vagy rovarirtószerhez hasonlít leginkább, nagyon nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

birgesnegabi

2018. május 20.

Csak egy kis mintám van belőle, pont elég is , sőt sok. Én a rózsa illatot egyáltalán nem érzem, inkább valami furcsa erjedt szagot. Erős és tartós , de nagyon nem az én stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

kvin

2018. április 18.

Egyik Montale sem tudott eddig lenyűgözni. Sőt, nem is emlékszem rájuk... tudom, hogy próbáltam már többet is, és értékeltem is, de utána kellene néznem, hogy miket, annyira nem fogtak meg (talán volt valami gyümölcsös...) ő sem lesz kedvenc, sőt, azt hiszem kijelenthetem, hogy nagyon nem nekem találták ki őket. Egyik sem fog meg igazán, sem a külső, sem a belső.
Dehogy erről az alkotásról is mondjak valamit... nos, kicsit büdöske (másnak megmutatva fintorgás volt a reakció) hideg rózsa és szúrós pézsma, kellemetlen fémes hatású, mint a régi alumínium evőeszközök a nagymama szekrényéből. Rajtam nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Yeticica

2018. április 7.

Haaaat. Ki merem jelenteni, hogy Pierre Montale nem nekem keveri az illatait.
Cafe Intense - nem.
Deep Purple - nem.
Roses and musk - nem.
Azt gondoltam az elso ket illatelmeny utan, hogy nelem a fas jegyek nem mukodnek a boromon, nosza rendeljunk olyat, amiben nincs. Elvileg ugye itt csak rozsa, mosusz es pindur jazmin van. Hat, ha ez a pezsma, akkor nekem attol is irtozik az orrom. (
Amilyen pezsmakkal eddig en talalkoztam, azok mind kellemesen melengetoek, puderesek vagy enyhen kremesek voltak, talana a N R fele pezsma volt kicsit szurosabb, de meg az is tetszett. Hat ez itt ne tudom mifele, de nekem nem kell.
Termeszetesen lerobbanthatatlan, tartos es az egesz helyiseget betolto hatosugaru illat, mint az eddigi osszes Montale.
Nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Haaaat. Ki merem jelenteni, hogy Pierre Montale nem nekem keveri az illatait.
Cafe Intense - nem.
Deep Purple - nem.
Roses and musk - nem.
Nem.

Vancsi

2016. október 17.

Csodás rózsa illat! A barátnőm szerint sápadt , nekem tetszik szerintem nagyon finom.Tavaszra/nyárra lehet , h beszerzek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Makk Zsuzsó

2016. október 5.

Pézsma minden mennyiségben. Fojtogató, meglehetősen ötlettelen illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Pézsma minden mennyiségben. Fojtogató, meglehetősen ötlettelen illat.

HDR

2016. augusztus 29.

Fullasztó. Es rozsat egyaltalan nem ereztem benne. Legalabbis az en ertelmezeseben biztosan nem. A Montale rozsa nekem eddig nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

kjancsa67

2016. január 11.

Érdekes, mintha nem is ugyanazt az illatot tesztelném, mint ti. Számomra ez egy rettentően visszafogott, sőt alig érezhető diszkrét illat, amely elég hamar elillan a bőrömről. Tesztelés folyamatban, de nem hiszem, hogy más alkalommal más arcát fogja mutatni. Ha mégis, ismét megírom a véleményem.
Montale illatokhoz képest túl gyenge, túl visszafogott és sajnos nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 11.

Montale illatokhoz képest túl gyenge, túl visszafogott és sajnos nem is tartós.