Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maggy, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A név mindent elárul - rózsák és mósusz. Vagyis csak részben, arra ugyanis nem utal, hogy micsoda tökéletesen passzoló összetevők ezek: a harmatcsókolta rózsák gyönyörűen harmonizálnak a kasmírpuhaságú mósusszal. A szemünk szinte könnybe lábad a játszi könnyedségtől, romantikától és eleganciától. Bűbájos és elragadó alkotás, melyet környezetünk is gyakran észrevételez majd. Az életben oly gyakran a nem túlbonyolított dolgok okozzák a legtöbb örömöt…

Összetevők: Ámbra, Jázmin, Mósusz, Rózsa

Ár: 18000 , Eladó: nemethdiana
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta, személyes átvétel
Montale Roses Musk EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2500 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Renike77

2019. április 16.

Montaléval való ismerkedésre javaslom, de ez is brutál erős.
Ugyanakkor nagyon nőcis illat, véleményem szerint tetszhet az embereknek.
Meleg rózsaillat és mósusz, mint ahogy az összetevők is ígérik.
Nyárra emiatt soknak találom, nekem nyárra kell valami fanyar összetevő.
De nagyon szép, minőségi illat.
Annak, aki nem akar tucatillatot,érdemes kipróbálnia.
35 év feletti nőkön tudom elképzelni, csodás illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Montaléval való ismerkedésre javaslom, de ez is brutál erős.
Ugyanakkor nagyon nőcis illat, véleményem szerint tetszhet az embereknek.
Meleg rózsaillat és mósusz, mint ahogy az összetevők is ígérik.
Nyárra emiatt soknak találom, nekem nyárra kell valami fanyar összetevő.
De nagyon szép, minőségi illat.
Annak, aki nem akar tucatillatot,érdemes kipróbálnia.
35 év feletti nőkön tudom elképzelni, csodás illat.

galbanum1

2018. november 28.

Én nagyon szeretem. Számomra ez "hideg" rózsa illat, kicsit olyan, mint ősz végén a kertben még épp hogy nyíló rózsa, amit már a hajnali fagyok megcsíptek de a délutáni gyenge napsütés még életben tart... Nem olyan tündöklő, mint a Rose Elixir, visszafogott, de jelen lévő és bár benne van az elmúlás, de a megújulás is. Rajtam tartós és még én is érzem (ez nálam nagy szó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

nekoSX

2018. november 12.

Engem arra emlékeztet az illata, amikor a szaunában egy-egy szeánsz után keverednek az illóolajok magának a szaunának a fás illatával, az olajok egy része kicsit rásül a szaunakályhára és marad utána ez a kicsit szúrós-fás illat, amit hazaviszünk egy téli estén a bőrünkön vagy a törölközőn. Számomra nem kellemetlen, sőt kifejezetten szeretem, bár parfümként kicsit vicces használni. Örülök, hogy megismerhettem ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

bettina.tarin

2018. október 7.

Olyan Avonos rózsás parfüm illata van, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Olyan Avonos rózsás parfüm illata van, semmi extra.

cattitude

2018. szeptember 3.

az eleje kicsit szúrós pézsma, aztán előbújik a friss, finom, sziromillatú rózsa és kb egy órácskáig marad is. romantika, elegancia nem tudom, hol maradt a parfümből, persze lehet csak az én szeleburdi bőrömön nem érződnek. nem nyűgözött le különösebben, szerintem vannak ennél jobb, tartósabb rózsás illatok is kevesebbért, mint a Montale

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Gorgeous

Korcsoport: >54
2018. augusztus 4.

Jajjjistenem ! A szokásos Montale katyvasz! Komolyan szerintem ezek a Black Aoud EDP vel minden szaglószervük receptorát kivégezték.
Könyörgöm küldjön nekik valaki egy humanoidot akinek még van orra .
Katasztrófa! De lehet hogy egy tréfa nem tudom eldönteni. Nekem mindegy csak a közelemben ne fujjátok. Köszi a megértést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Könyörgöm küldjön nekik valaki egy humanoidot akinek még van orra .

andian

2018. május 25.

Ez az illat... valami leírhatatlan. Nem csak egyszerűen büdös, de meghatározhatatlanul büdös. Nagyon tartós, még többszöri kézmosás után is érezni, de a sziluettje kicsi, így ha az ember meg akarja szagolni, és egyre közelebb hajol a csuklójához... már túl is adagolta magát a parfümmel. Nem lehet kicsit megszagolni, csak egyszerre beszívni egy jó nagy adagot. Ez valami gyógyszer vagy rovarirtószerhez hasonlít leginkább, nagyon nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

birgesnegabi

2018. május 20.

Csak egy kis mintám van belőle, pont elég is , sőt sok. Én a rózsa illatot egyáltalán nem érzem, inkább valami furcsa erjedt szagot. Erős és tartós , de nagyon nem az én stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

kvin

2018. április 18.

Egyik Montale sem tudott eddig lenyűgözni. Sőt, nem is emlékszem rájuk... tudom, hogy próbáltam már többet is, és értékeltem is, de utána kellene néznem, hogy miket, annyira nem fogtak meg (talán volt valami gyümölcsös...) ő sem lesz kedvenc, sőt, azt hiszem kijelenthetem, hogy nagyon nem nekem találták ki őket. Egyik sem fog meg igazán, sem a külső, sem a belső.
Dehogy erről az alkotásról is mondjak valamit... nos, kicsit büdöske (másnak megmutatva fintorgás volt a reakció) hideg rózsa és szúrós pézsma, kellemetlen fémes hatású, mint a régi alumínium evőeszközök a nagymama szekrényéből. Rajtam nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Yeticica

2018. április 7.

Haaaat. Ki merem jelenteni, hogy Pierre Montale nem nekem keveri az illatait.
Cafe Intense - nem.
Deep Purple - nem.
Roses and musk - nem.
Azt gondoltam az elso ket illatelmeny utan, hogy nelem a fas jegyek nem mukodnek a boromon, nosza rendeljunk olyat, amiben nincs. Elvileg ugye itt csak rozsa, mosusz es pindur jazmin van. Hat, ha ez a pezsma, akkor nekem attol is irtozik az orrom. (
Amilyen pezsmakkal eddig en talalkoztam, azok mind kellemesen melengetoek, puderesek vagy enyhen kremesek voltak, talana a N R fele pezsma volt kicsit szurosabb, de meg az is tetszett. Hat ez itt ne tudom mifele, de nekem nem kell.
Termeszetesen lerobbanthatatlan, tartos es az egesz helyiseget betolto hatosugaru illat, mint az eddigi osszes Montale.
Nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Haaaat. Ki merem jelenteni, hogy Pierre Montale nem nekem keveri az illatait.
Cafe Intense - nem.
Deep Purple - nem.