Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maggy, Módosítva: 2011. december 13.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A név mindent elárul - rózsák és mósusz. Vagyis csak részben, arra ugyanis nem utal, hogy micsoda tökéletesen passzoló összetevők ezek: a harmatcsókolta rózsák gyönyörűen harmonizálnak a kasmírpuhaságú mósusszal. A szemünk szinte könnybe lábad a játszi könnyedségtől, romantikától és eleganciától. Bűbájos és elragadó alkotás, melyet környezetünk is gyakran észrevételez majd. Az életben oly gyakran a nem túlbonyolított dolgok okozzák a legtöbb örömöt…

Összetevők: Ámbra, Jázmin, Mósusz, Rózsa

Montale Roses Musk
Ár: 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 700 , Eladó: Mery32
Állapot: 2 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postán küldöm

juditkaa70

2015. december 22.

Nagyon erős,édeskés illata már szinte vissza taszító! Nagyon nem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

Nagyon erős,édeskés illata már szinte vissza taszító! Nagyon nem tetszik!

mooo

2015. október 28.

Nagyon rózsa-nagyon musk, ahogy a neve ígéri. Nekem nem tetszik, szelídebbet, kifinomultabbat, rafináltabbat vártam. Tolakodó illat, talán férfiakon jobban működik. A 3 csillag csak Montale márkának jár, tiszteletem jeléül sok-sok ennél sokkal jobban sikerült alkotásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

galagonyanya

2015. február 9.

A rózsa és a pézsma kombinációja egyike azon illatoknak, amelyeket nem bírok elviselni. Lehet, hogy sokakon gyönyörűen működik, én konkrétan hideglelést kapok tőle. A pézsmát csak a L'Artisan-féle Skin on Skin-ben szeretem (ott nagyon), a rózsát főszereplőként sehol. Duettben sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

tatantix79

2015. január 25.

Az első volt a Montale illatok között, amiből mintát kaptam. Először megfogott, de gyorsan el is engedett. Kellemes, sőt szépséges, de semmi extra. Semmi izgalmas, semmi különleges nincs benne számomra. Biztos elfogult vagyok, mert a Montale etalon nálam a Red Aoud és ahhoz képest az összes eddig próbált eltörpül. Szeretem a rózsát, szeretem a mósuszt is, de ez az illat nekem túlságosan ártatlan, kedves és "jóindulatú". Ez nem fogja senkinek az orrát jól megfricskázni, hogy gondolkodóba essen, miért is kapta és honnan jött a csavar. Nem fog elgondolkozni, hogy tulajdonképpen mi az amit érez, mert teljesen egyértelmű és én nem szeretem az egyértelmű parfümöket. (Kivéve a JHG Not a Perfume-jét, az egyértelműen úgy jó, ahogy van! :) ) Mivel amúgy tényleg szépséges illat, nem fogom lehúzni. De ha a Red Aoud ötös, akkor ez csakis négyes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

babyface

2014. október 9.

tökéletes! megfoghatatlan aurát von viselője köré. számomra ez az illat jelenti azt ami mindenki másnak a molecule 01 (ami rajtam egyenlőre nem akar működni és nem is nagyon értem...) néha meg-meg csap az illata, láthatatlanul ölel körbe, satnya önbizalmamat minimum megtízszerezi :) egyszerű mégis nagyszerű mágnesként vonzza a környezetet. mivel nagyon hasonló az intense café-hoz (nekem legalábbis) sokáig gondolkoztam hogy megéri-e külön megvenni őket, de a válasz egyértelmű igen ugyanis hiába hasonlóak mindkettő külön egyéniség mindkettőt más viselni. gyönyörű, nőies alapdarab (nemisannyira) kicsiny parfümös polcomon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

szeliger

2014. október 3.

Alapvetően szeretem a rózsás illetve pézsmás illatokat, de ezt így, ebben a formában nagyon nem. Az én bőrömön kezdettől uralkodik egy olyan vegyület, aminek az illata az áruházban újonnan vett pulóverek jellegzetes szagára hasonlít és ez végig domináns is marad. A rózsa emögött nagyon sápatag, nagyon halovány. Tartóssága is elég gyenge, nálam sem tart négy óránál tovább. Lehet, hogy mások bőrén szépen kibontakozik ez az illat, mindenképpen ki kell próbálni, a vakvásárlást senkinek nem javaslom, rajtam nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 3.

hajasbaba

2014. augusztus 31.

Bájos, romantikus rózsa. De nem csak egy egyszerű rózsa, ez annál sokkal rafináltabb.
Sajnos, a reggel 7kor csuklómra fújt minta délután 1kor már sehol sem volt. Ha végig bírna egy napot a bőrömön, tuti már az enyém lenne, mert nagy rózsarajongó vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Nur

2014. augusztus 21.

Nehéz véleményezni, hiszen az illat fenti leírásán nehéz túltenni. Rózsa és pézsma tökéletes párban. Finom,egyedi, virágos, tartós. Mi kell ennél több...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Alvero

2014. augusztus 8.

Számomra nagyon "olcsó" illat és van benne valami nagyon kellemetlen, szúrós akkord. Rózsarajongóknak biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Imádom, nagyon különleges parfüm, nem az a tucat illat, amit mindenhol lehet kapni.
Nem "jön szembe" az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Nem "jön szembe" az biztos.