Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maggy, Módosítva: 2011. december 13.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A név mindent elárul - rózsák és mósusz. Vagyis csak részben, arra ugyanis nem utal, hogy micsoda tökéletesen passzoló összetevők ezek: a harmatcsókolta rózsák gyönyörűen harmonizálnak a kasmírpuhaságú mósusszal. A szemünk szinte könnybe lábad a játszi könnyedségtől, romantikától és eleganciától. Bűbájos és elragadó alkotás, melyet környezetünk is gyakran észrevételez majd. Az életben oly gyakran a nem túlbonyolított dolgok okozzák a legtöbb örömöt…

Összetevők: Ámbra, Jázmin, Mósusz, Rózsa

Montale Roses Musk
Ár: 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 700 , Eladó: Mery32
Állapot: 2 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postán küldöm

Orsyna

2012. szeptember 9.

Biztos finom illata lehet, még nem szagoltam, de egyedinek tűnik.A csomagolása is szokatlan.Az annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

subria

2012. május 8.

Legfinomabb Montaleok között van leírhatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Legfinomabb Montaleok között van leírhatlan!

Feketepárduc

2012. április 24.

T.Ö.K.É.L.E.T.E.S.!
Rengeteg parfümöm van, de Ő az egyik legszebb illat a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

T.Ö.K.É.L.E.T.E.S.!
Rengeteg parfümöm van, de Ő az egyik legszebb illat a polcomon.

farkas.timeazsofia

2012. április 8.

Egyáltalán nem tetszik. Kevés illat van, ami nem tetszik Montale-tól, de ez és az Intense Tiare biztosan köztük van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 8.

Maggy

2011. november 28.

Álmaim illata. Rózsa illat, de nem a megszokott megközelítésből. Az IGAZI rózsaillat , amit újra meg újra be kell lélegeznem, mert ellazít és boldoggá tesz. Tökéletes alkotás! Jó az ár/érték arány is. Ez az illat nem jön szembe az utcán. Igazi védjegye lehet akármelyik nőnek, ugyanis annyira finom illat, hogy nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 28.