The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

profectuscat

2014. október 11.

súlyos ekcémás bőrömet nem bántja, szépen hidratálja :)

Jaj de finoooom. Mézes, virágot illat :) Azt hittem, nem fog tetszeni, mert a parfümje nagyon nem én vagyok, de ez a testvaj, HMMM :)
Párommal mentem be a TBS-ba és együtt választottuk ki a testvajak közül melyiknek tetszik az illata, melyiket érezné rajtam szívesen. Egyöntetűen erre szavaztunk. Egyébként nagyon drága szerintem :( és azt se tudom mennyire időre elég... de nem akarok 1-2 havonta ilyenre költeni, mert ez nagy luxus. Mindenesetre annak kifejezetten örülök, hogy nagyon egyedi illata lesz a bőrömnek. Órákig érezni, konkrétan egésznap :) emiatt is imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

súlyos ekcémás bőrömet nem bántja, szépen hidratálja :)

Sofia1976

2014. október 11.

Engem szárít nagyon de az illata elragadó most kb 5500ft a nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Engem szárít nagyon de az illata elragadó most kb 5500ft a nagy.

candus

2014. augusztus 31.

Imádom ezt az illatot, gyerekkori emlékeket idéz fel bennem. Szinte látom magam, ahogy sétálok az óvoda udvarán délutáni napfényben es ezt az illatot érzem a levegőben. Meg június végen, az XXL akcióban csaptam le erre a testvajra. Kellemes használni, nem hagy zsíros réteget maga utan, hamar beszívódik, es nagyon sokáig finom illat leng körbe. Szerintem ez a 300 ml ítélt ideig is elég lesz, úgyhogy ár-érték aranyban klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

tuzachat

2014. július 3.

Imádom, kedvenc, már újra is vásároltam. Kicsit lehetne sűrűbb, mint mondjuk a barackos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Rita

2014. július 1.

Nekem nagyon kellemes az illata :) jó kis könnyű, nyári krém. A hidratáló hatása azért alul marad pl.: a sheáshoz viszonyítva, de nyári szezonban tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

kinganora

2014. július 1.

Az illata nagyon erős, nem is értem, hogy ez miért kell egy testvajba. Viszonylag jól hidratál, lágy, könnyen kenhető, hamar beszívódik. Nem lenne rossz, de ez a veszett erős illat nem tudom minek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

2014. május 22.

Sokáig nem vettem TBS testvajat, mert sokalltam az árát, aztán most 2-t fizet 3-at kap akcióban (minikre van május 31-ig) vettem egy ilyet, egy epreset és egy kókuszosat. A moringásnál maradva: nem túl sűrű, könnyen eloszlatható, az én nem túl sok hidratálást igénylő bőrömre tökéletes hidratáló hatása van, használat után finom puha tapintású a bőröm, jobban mint más márka testvajánál. Az illata először nagyon erőteljesnek tűnt, de miután beszívódik hamar enyhül, és kellemes illat marad utána. Hamar beszívódik. Este szeretem használni és ebben az illatban elaludni. Már értem a TBS testvajak körüli hype-ot, mert tényleg minden szempontból verik az olcsóbbakat (eddig az Alverdés volt a kedvencem, de ezekhez képest ő kevesebbet tud számomra). Drága, de akció elég gyakran van a TBS-nél, meg mondjuk mivel nekem eleve csak lábszárra, alkarra kell a plusz hidratálás nagyon sokáig elég lesz a 3 mini is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

BubuMaczko

2014. március 21.

A többi TBS testvajhoz képest hígabb, de még így is sűrű és krémes az állaga. Emellett könnyű eloszlatni keveset is nagyobb felületre. A bőröm hidratált, de nem zsíros miután használtam.
Általában nem szeretem a virágillatokat, kevés a kivétel. Ezt az illatot egyenesen imádom! És miután gyorsan beissza magát a bőrömbe, az illata sokáig kitart...
Soha többet nem használok testápolót, csak testvajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Soha többet nem használok testápolót, csak testvajat!

Ingrido

2014. március 8.

Az illata miatt választottam, az teljesen elvarázsolt. Meg vettem már TBS testvajat másnak ajándékba, és az jó sűrű volt. Hát, ez nem az. Szinte semmi a hidratáló hatása számomra. Többet nem venném újra. Meg hát, én vagyok a bolond: miért az illata miatt veszek meg egy testápolót? És az ára kicsit húzós ahhoz, hogy tévedjek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

td.dory

2014. február 17.

még csak egyszer próbáltam, de (mint általában a TBS termékekbe) nem csalódtam. Mióta ezeket a testvajakat használom, nincs másra szükségem. Remekül hidratálnak és az illatuk is szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.