The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

vanett

2012. április 3.

Nagyon száraz bőröm van, de a zsíros testápolóktól frászt kapok: nem szívódnak be és egész nap csak össze-vissza kenik a ruhámat. Annak ellenére, hogy először azt hittem, a tömör állaga miatt ez sem fog beszívódni, sem zsíros érzésem nincsen, sem a korábban zsíros krémek utáni viszketést sem tapasztaltam.
Az illata különleges: vagy szereted, vagy nem. A méz miatt lehet émelygősnek érezni. Mindenki döntse el maga! Én szeretem nagyon. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

missmisfit

2012. március 8.

Ajándékba kaptam. Hát nem tudom... nincs természetes illata szerintem, meg kicsit fullasztó is. A legelején még tetszett, de nagyon hamar meguntam... Azt hiszem hogy a testvajak nem is valók az én bőrömnek (bár most van egy vaníliásom ami erősen cáfolja ezt :D). Nekem nem jött be, bár tény, hogy minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

karli

Korcsoport: < 18
2011. november 24.

A másik nagy kedvencem, eszméletlen jó az illata, még a nap végén is lehet érezni.
Szerintem ez nem a könnyebb vajak közé tartozik, elég sűrű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. november 24.

Szerintem ez nem a könnyebb vajak közé tartozik, elég sűrű krém.

bbogi1

2011. augusztus 29.

Még nem döntöttem el,hogy tetszik-e az illata...,de nem büdös és nem is kellemetlen ,csak nekem még szokatlan.Érdekes mézes virágillata van.Az állaga könnyebb,mint a többi TBS testvajnak.Ez is könnyen beszívódik,zsíros utóhatás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 29.

diamia

2011. augusztus 2.

Utáltam a szagát, alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem túl zsíros volt, pedig száraz bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

pumukli21

2010. december 6.

Nem rossz :-)
Valóban nem rossz az illata (sőt..), de annyira mégsem hidratál.
Nyárra inkább ajánlanám- mint télre a kiszáradt bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 6.

Nem rossz :-)
Valóban nem rossz az illata (sőt..), de annyira mégsem hidratál.
Nyárra inkább ajánlanám- mint télre a kiszáradt bőrre.

mogyi.niki

2010. november 22.

álom krémem
egyszerűen imádom. mesés az illata. nem kell belőle sokat használni, mert nagyon tömör. selymes, puha tőle a bőröm. de a vásárlásnál az illat volt a meghatározó. egyszerűen magával ragadott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 22.

álom krémem

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.