The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

micujs66

2019. október 2.

Csúcs ez a krém, nagyon szeretem, a kedvencen! Annyira finom az illata, krémes, nagyon szereti a bőröm! ráadásul nagyon nagy adag, és mindig nagyon sokáig elég! A családban a lányoknál nagy kedvenc! Nem egyszer vettem már, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

vargaszandi

2019. szeptember 19.

Kedvenc Body Shop illatom, néha csak úgy előveszem és megszaglászom, egyszerűen imádom! :D Ha este használom, még masnapra is érzem a hidratáltságot a bőrömöm. Már az utolsó cseppig elhasználtam a nagy kiszerelést, jelenleg egy kis 50 ml-es verzió van belőle. Megvettem a testjoghurtot (ennek is a végén járok már) és a kézkrémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

livtyke91

2019. június 14.

Nagyon kellemes az illata, ezt már többször megvettem még ajándékba is. Szép a csomagolás, nagy a kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

mnikc

2019. június 13.

Kedvenc illatom , nekem minden masnak tul sok, tul edes illata volt ,korábban volt egy moringás kezkremem amit imádtam igy ezert vettem ot ,nem vagyok nagy testvajas de ot nagyon szeretem , neha eszembe jut bekenem magam az illata miatt,
Egybkent egesz jol hidratal , nem maradok ragacsos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Egybkent egesz jol hidratal , nem maradok ragacsos

boni04

2019. április 26.

Nekem kicsit too much az illata testápolónak. A hatása szuper, az állaga is tetszik, kis mennyiségben szoktam egyszerre hasznålni mert uralkodó az illata. Kb mint egy krémparfümnek. Így nagyon sokåig elvagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

85eva

2019. április 15.

Nem volt nyerő az illata, viszont jól hidratál, emiatt elhasználtam. Az illata miatt, majd valamelyik másik testvajjal fogok próbálkozni, mert a bőrömnek viszont jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

szilvike94

2019. április 10.

Talán a shea és a moringa az a 2 illata a TBS-nek amit bármikor zokszó nélkül újravennék. Imádom a testvajaikat, náluk jobbat még nem találtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Lilluc

2018. december 4.

Kicsit tömény az illata nekem, de még mindig a kellemes kategóriába sorolnám.
Nagyon jól hidratál, nem hagy maga után ragacsos érzetet, könnyen beszívódik.
Rendszeres használatával nem csak orvosolja a kiszáradást, hanem sokáig meg is előzi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Kicsit tömény az illata nekem, de még mindig a kellemes kategóriába sorolnám.
Nagyon jól hidratál, nem hagy maga után ragacsos érzetet, könnyen beszívódik.

dinus85

2018. november 27.

A legkedvencebb illatom. Sokszor veszem újra bármelyik terméket a családon belül. Könnyen beszívódik, tartós illatot hagy, szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Anita1978

2018. október 25.

Konnyen beszivodik, fini illatu, jol hidratal.A kontosom es a pizsim atvette az illatat az esti furdes utan ahogy hasznalom.Nagyon noies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.