The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

werus06

2018. szeptember 7.

Nagyon szeretem. Táplálja a bőrömet, ráadásul csodás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Nagyon szeretem. Táplálja a bőrömet, ráadásul csodás illata van.

gothy

2018. augusztus 25.

Ez az a termék, amivel nagyon pórul jártam. Egy akció keretein belül megvettem a hatalmas nagy kiszerelést, mert minden blogger erről áradozott (ez akkor történt, amikor a TBS kijött ezzel az illattal). Esti zuhanyozás után bekentem magam, majd lefeküdtem aludni. Egy idő után valami iszonyatos bűz csapta meg az orrom. Forgolódtam egy ideig, de hamarosan már kifejezetten vizelet szagot éreztem. Rájöttem, hogy a bőrömből, a pizsamámból, az ágyneműből árad a szag. Újra le kellett zuhanyoznom és minden textíliát lecserélnem. Később újra próbálkoztam a testvajjal, de ugyanaz lett az eredmény.
Én elhiszem, hogy ez egy jó illatú cucc, de az én bőrömmel valami förtelmes viszonyban van. Ment a kukába a hatalmas tégely meg az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

deodata96

2018. augusztus 13.

Nekem ez az illatcsalád a kedvencem, nem mellékes, hogy a télen kiszáradt bőrömnek ez a testvaj a gyógyír. Nem tolakodó az illata, és a kiszáradt bőröm igényli a gazdag táplálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

vargarenata123

2018. augusztus 7.

A Body Shop legjobb illata szerintem, imádnivaló. Tartós az illata, a bőrömet puhává varázsolja, és sokáig olyan is marad. Testvaj mivoltából adódóan az állaga kitűnő, nem kell belőle sok, így nem fogy olyan gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

lulley93

2018. június 30.

ez az egyik kedvencem. erősen hidratál, nagyon tartós fini illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

ez az egyik kedvencem. erősen hidratál, nagyon tartós fini illata van.

Makk Zsuzsó

2018. április 15.

Fantasztikus az illata, ami olyan tartós, mint egy parfüm. Én csak kézkrémnek (néha lábkrémnek) használom, de így is órákig körbeleng ez a balzsamos vad tavaszi-nyári virágillat. Engem a hársfaillatra emlékeztet nagyon, ami a kedvencem.Persze a hatása is nagyon jó, hidratál, puhítja a bőröm. Remélem, sosem vonják ki, mert ez telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Bubucim

2018. április 13.

Az 50 ml-es kiszerelésűt birtoklom. Szettben volt két tesójával. Aki még nem próbálta, szagolta, annak mindenképpen ajánlom, hogy tegye meg vásárlás előtt. Az előttem szólok többségének tetszik az illata, nekem viszont túl erős, pedig nem zárkózom el az intenzívebb illatok elöl. Nem édes, hanem tömény. Az illata miatt nekem lett nyertes. A hidratáló hatása nagyjából rendben van, de találtam olyan TBS testvajat, aminek az illata és a hidratáló hatása is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Gica81

2018. április 6.

Az illata finom, gyorsan beszívódik és kitűnően hidratál. Száraz kézre kiváló :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Oslacrimale

2018. február 25.

Először is, az illata az valami fantasztikus! Remekül hidratál, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Egyedül az ára miatt nem kapja meg tőlem a 5 csillagot, ennek ellenére remek kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

anita6

2018. február 19.

Nagyon finom az illata, hosszan tart, de mégsem tolakodó. Imádom a selymes állagát, hamar beszívódik, csodásan hidratál. Hozza amit az ember egy body shop terméktől elvár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.