The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

ZitaBalaton

2018. január 31.

Nagyon krémes, könnyű, az illata pedig viszonylag tartós. Bár nem vettem újra, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

JNiki

2017. december 31.

Nagyon szeretem a TBS termékeit, de ez az egyik kedvencem. Nagyon finom illata van, közepesen tartós, nem hagy zsíros érzetet és megfelelően hidratalja a bőrömet. Már többször újravásároltam nekem annyira bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

AKiss

2017. október 28.

Neki is inkább az illatát szeretem, mint az árát :) Ár-érték arány miatt 4 csillag, mert van ennél olcsóbb "csodaszer"...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

dezsixeniiia

2017. szeptember 16.

Az árához képest kicsit többet vártam el tőle sajnos. Az illata nagyon kellemes és elég sokáig érződik is, de viszont nekem nagyon ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

roaringtwenties

2017. szeptember 2.

két tégelyt is kaptam belőle ajándékba, egy kicsit és egy óriáskiszerelést. Csodás illata van, de túl erős és tolakodó, mint egy parfüm (annak jó lenne), rossz érzés ilyen erős és tartós illatú krémet kenni magamra, irritálta is az érzékenyebb, száraz bőrfelületeket, mint a könyökhajlat. Nekem nem is szívódott be rendesen, ahhoz túl masszív volt az állaga, így csak a kicsi tégelyt tartottam meg, de az jó sokáig kitartott, ez nagy érdeme.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

pati13

2017. július 23.

Nagyon szeretem! Nagyon ritkán szokott kiszáradni a bőröm, de ha mégis akkor már egy használat után rendbe rakja a problémás területet. :) Nem mellesleg az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

mafalda

2017. június 1.

Itt a nyár, erre engem elkapott vmi hülyeség h vegyem meg...mert nekem ez most kell!!!! Annyira jó illata van h csak na, szépen puhít. Na jó az összetevői nem a legjobbak. 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Nialen

2017. május 25.

Par honapja vettem, kifejezetten tavaszra-nyarra. Akkor meg kicsit hezitaltam, erosnek ereztem az illatat, orulok hogy vegulis raszantam magam,mert most meg kifejezetten tetszik ez a viragos illatvilag. Tenyleg gyorsan beszivodik, kellemesen hidratal es nagyon sokaig kitart az illata. Szettben volt a parfumjevel es testradirral, igy viszonylag olcson jutottam hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Voki

2017. április 25.

Számomra ez a klasszikus csillagos 5-ös. :) A többi TBS testvajjal egyetemben tökéletesen hidratálja és nem irritálja az extra száraz, ekcémás bőrömet. Gyönyörű a csomagolása, sokáig elég egy tégely, pedig minden nap használom. Az illata pedig valami fantasztikus, nekem ez a kedvenc illatom az összes eddig kipróbált krémem közül, nem tudom megunni. Az ára borsos ugyan, de még így is megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon szeretem! :) Annyira lágy, nőies illata van. Szerintem egyáltalán nincs olcsó hatása. A szívem csücske lett. :) A hidratálás számomra 5-ből 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.