The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

fairyqueen

2017. március 20.

Imádtam az illatát!! Puha lett a bőröm a használata után, és hát az az illat...mennyei. Sajnos nagyon hamar elfogyott az a 200 ml, és ár-érték arányban irreálisan drága. Ráadásul az összetevői sem olyan barátiak, pedig ilyen árkategóriás terméknél már elvárná az ember, főleg, hogy a TBS nagy környezetvédő márka hírében áll. Szerencsére azóta rátaláltam egy testvajra, amit az Alverde gyárt, makadámiadióval és karitévajjal, 990 Ft (200 ml), kellemes illata van (igaz nem annyira jó, mint a moringának), de hatásában ugyanolyan, ráadásul sokkal szimpatikus összetevőkkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Eszter1101

2017. február 15.

Fantasztikus illat, ami elég tartós a bőrön. Igényes csomagolás. Viszont a hidratálás nálam csak közepes, ezért az egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

fancsiga

2017. január 27.

Kis szettben kaptam, kézkrémmel és tusfürdővel együtt ajándékba. A megjelenése is nagyon kedves volt, halvány sárga kis táskában.
Az illata isteni, nagyon kellemes, sokáig megmarad. Gyorsan beszívódik, nagyon hidratál. A kis kiszerelés megtévesztő, nekem nagyon sokáig elég lesz szerintem, keveset is nagyon jól el lehet oszlatni a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

zmoarka

2017. január 26.

Karácsonyi ajándék volt. Kis szettben kaptam. Nagyon varázslatos illata van. Puha selymes lesz a bőröm tőle. Nem ragad, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

messin

2017. január 7.

Röviden: imádom! Hosszabban: Karácsonyra kaptam egy meseszép TBS kollekció részeként, ezek az első termékek amiket próbálok ettől a márkátol és le vagyok nyűgözve. Első szippantasra ugyan frissnek, de mégis erősnek, szinte émelyítőnek éreztem az illatát. Aztán zuhanyzás után bekentem magam vele, és azonnal beleszerettem. Szerintem egész más a bőrömön az illata mint a dobozban. Valami mennyei! Az én bőröm gyorsan beszivja, és hála az égnek nem képez rajtam filmréteget, így nem izzadok meg éjjel (ez sajnos sok testápolónál előfordul). Nagyon örülök neki (és a társainak a boxban). 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

barigy

2017. január 7.

Hozza a "bodyshopos" minoseget. A testvajak alapbol nagy kedvenceim, latvanyosan taplaljak, finomitjak a borom, konnyen beszivodnak zsiros vagy ragacsos utoerzet nelkul.
Ez a testvaj valahogy megis kulonleges, kiemelkedik visszafogott, megis nagyon noies illataval. Nagy szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Reddiamond

2016. december 30.

Nagyon finom illata van. Tartós a hatása. Az én nagyon száraz kezemre, igazán jó így télen. De egy kicsit drágának tartom összeségében, bár tudom, hogy összehasonlítva más termékekkel jó árban van...csak én nem szoktam hozzá, hogy 200 ml testápolóért kiadjak 5300 Ft-ot.... Így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

catcat

2016. december 29.

Az újabb szerelmem a Fuji zöld tea sorozat után :) Elsőre talán kicsit émelygősnek tűnhet az illata, de bőrön tusi után nagyon kellemes, tényleg nagyon sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Prikkel

2016. december 28.

Az illata hihetetlen jó, moringás tusfürdő és testvaj kombináció után parfüm sem kell:) Azért csak 4 csillag, mert a bőrömnek nem ad kellő hidratáltságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

currmano

2016. november 1.

Ilyen volt az első testvajam a TBS-től, még nyáron vettem a száraz sarkaimra. Ahhoz kicsit túlzásnak érzem az árát, hogy mindenhova ezt használjam, de egyébként maximálisan meg voltam/vagyok vele elégedve. Az illata szerintem ennek a legfinomabb (annyira megszerettem, hogy a parfüm verziót is megvettem belőle, de annak már túl erőteljes az illata, nem olyan kellemes..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.