The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

kata93

2016. október 14.

Szerettem nagyon. Az illata nagyon jó, a leg jobb a tbs termékek közül. Viszont a beszivódásával komoly gondjaim vannak. Hiába hidratál jól, ha bekenem vele a lábam még másnap is érzem a ragacsosságot. Így csak 3 csillagot kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

_-Mia-_

2016. október 9.

Imádom az illatát, és a lábszáram sem viszket a szárazságtól, ha használom. Viszont nem szívódik be maradéktalanul, ami nekem nem zavaró, csak kicsit megnehezíti a farmerhúzást (éljen a skinny...), de inkább akkor fura mikor következőleg tusolok és "van mit letusolni", a víztől furán iszamlós lesz a lábszáram :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Lorna

2016. szeptember 18.

Nekem kicsit túl émelyítően édes illat volt, az ígéreteit hidratál, beszívódik, könnyed, betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Kinguci123

2016. szeptember 16.

Imádom a TBS termékeket. Így ő sem okozott csalódást. Megszokott, finom illat. Testpermettel együtt használva tartósabb hatást érhetünk el. Annak ellenére, hogy vaj és sűrűbb az állaga, nagyon gyorsan beszívta a bőröm. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

dorcus89

2016. augusztus 15.

Szetteben vásároltam meg én is és eddig egyik termékre sincs panasz. A testvaj is hozza a megszokott színvonalat, kellemes, tartós illat, megfelelő hidratálás és a testvajhoz képest viszonylag gyors felszívódás. Néha a combom kipattog és ezt is nagyon szépen kezeli. Másnap is érezni a ruhán, takarón ami más testvajaknál nagyon ritka. Sokadik TBS testvaj, de nem az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Chanelbabe

2016. augusztus 14.

Szettben vásároltam meg ezt a termékcsaládot és egyáltalán nem csalódtam,sőt! A testradír nagyon kellemesen teszi a dolgát ,azonnal érezni a hidratáló hatását. A tusfürdő is isteni mintha krém lenne... és a legjobb a testvaj puha lesz tőle a bőröm ,nem nehezíti el kellemes lágy illatt amelyet érezni még órák után tusolás után is . Fantasztikus termékek igaz drágák ,de maximálisan megérik az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

dondike911

2016. augusztus 1.

Imádom az illatát. Imádom azt is, hogy miután bekenem vele magamat este, reggelre a pizsim, az ágyneműm is olyan illatú lesz, amit utána napokig érezni lehet! Azt is imádom, hogy másnap végig érzem még magamon, annyira jóóó :).
Sajnos 1 pontot le kell vonnom érte, mert valamiért olyan, mintha nem 100%-osan szívná be a bőröm a krémet és a másnapi tusolásnál egy része lejön. Plusz ember legyen a talpán, aki reggel magára rángatja a harisnyáját, miután bekente vele magát (3 harisnyám is áldozatul esett ennek egyik reggel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

kebkeb

2016. július 10.

Nagyon szeretem: gyönyörűen működik, nem túl tolakodó az illata - > ahogy ez a legtöbb The Body Shop-os testvajra igaz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

babyface

2016. július 1.

idén tavasszal végre beszereztem az egész moringás termékcsaládot a tbs-től, annyira szeretem ezt az enyhén akácos jellegű, fehérvirágos illatcsodát, ami egésznap boldogsághormonnal áraszt el. :) eleinte kicsit féltem, hogy a tavaszi, nyári időszakra ez már sok lesz a bőrömnek, de meglepődtem mennyire hamar beszívódik, pihe-puha illatos bőr a végeredmény. :) tbs-es testvajak közül az egyik legjobb nálam ez a moringás széria biztos, hogy alapdarab lesz innentől kezdve! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Pöti

2016. június 24.

A testradírnál már írtam, hogy nem vagyok nagy testápoló lány, a testemmel nagyon keveset foglalkozok. Ez egyrészt szerencse, mert nincs különösebb problémám a bőrömmel, nem száraz, nem pattanásos, másrészt lustaság is, mert tényleg lusta vagyok krémezgetni, radírozni :( De ennek a testvajnak nem tudtam ellenállni, vagyis az egész moringás termékcsaládnak, valami isteni illata van, hamar beszívódik. Ebben a nagy melegben nem lesz állandó használatban, mert ilyenkor nem viselem el magamon a krémeket, de ahogy kellemesebb lesz az idő, biztosan el fogom használni hamar..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.