The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

spavanilly

2015. november 13.

Nálam ez olyan "alkalmi" termék, mert igaz ugyan hogy nagyon fincsi illata van, de pár használat után besokallok, és megint elteszem egy időre. Könnyen beszívódik, jó az állaga, nem annyira " vaj", mint inkább krém. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

missmarple

2015. október 6.

Az első TBS ajam, amit rögtön a nagy kiszerelésben vettem meg és nem bántam meg egyáltalán. A tbihez képest nekem gyorsabban is szívódik be és a kellemes akác-illat (én ezt érzem belőle) árad a testemből egész éjszaka. Nem túl tömény és nem is túl édes. Pont kellemes. 5* lenne, de mint minden TBS termék, csak 4et érdemel az ára miatt:) (Természetes a hidratálása tökéletes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 6.

Pillamilla

2015. október 5.

Fantasztikus, intenzív illat! Talán új kedvenc a shea vajas után :) Hatása ugyanaz, ápol-hidratál-csodás illatot hagy maga után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 5.

kay37

2015. szeptember 18.

Az első TBS testvajam, nem tudom véleményezni, hogy valóban "gyengébb" -e, mint társai. Az biztos, hogy ez a finom hársfa illat tavaszra-nyárra ideális, nekem most bőven elég a hidratálása is. Az ára számomra horror, nem tudnám rendszeresen megvenni, de bizonyos alkalmakra elővenni és kicsit illatozni benne, ez belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

sedeey

2015. augusztus 24.

Nagyon finom illata van, bár néha már kicsit sok, olyankor mást kezdek el használni. Jól hidratál, és mivel nem túl száraz a bőröm, így sokáig elég. Viszont még így is túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Mindy

2015. augusztus 14.

Imádom az illatát és a hatását, kicsit túlárazott, csak ezért a levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Imádom az illatát és a hatását, kicsit túlárazott, csak ezért a levonás.

ciccenet

2015. július 6.

Hát ez egy csoda.illat, 100% hidratálás, könnyű textúra.

Update: Ma vettem meg , mert szerelmes lettem ebbe az illatba... Olyan mint egy parfüm:) Sokáig érezni, a ruháim is átveszik az illatot:)
Volt nekem rettentő drága parfümöm... mit mondjak... A NYOMÁBA SEM ÉR ENNEK AZ ILLATNAK!

Még mindig nagyon szeretem :D és valóan jól hidratál, és fairtrade ami azért nem akármi az ilyen világban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Hát ez egy csoda.illat, 100% hidratálás, könnyű textúra.

liv17

2015. július 5.

Nagyon jó kis zsíros krém. Annyira jó az illata ( tényleg hársfára hasonlít) és erősebb illat, hogy parfümkrémnek is használom dekoltázson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

winniethepooh

2015. június 15.

Isteni hársfa illata van. Szerelem a köbön :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Isteni hársfa illata van. Szerelem a köbön :)

Mandulisz

2015. május 30.

Hát az illata csodálatos és természetesen számomra az egyik kedvenc termékem,én meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.